پروژه قرعه کشی WNBA 2021 ، برنامه ریزی شده برای 4 دسامبر Liberty در کل بالاترین شانس را برای فرود 1 پوند دارد

[ad_1]

wnba.jpg
عکس از تصاویر NBA / گتی

WNBA صبح روز سه شنبه اعلام کرد که قرعه کشی پروژه 2021 روز جمعه 4 دسامبر انجام خواهد شد. قرعه کشی در نیمه وقت بازی بسکتبال بانوان DePaul برابر لوئیزویل که از ساعت 6:30 بعد از ظهر پخش می شود پخش می شود. مدیر عملیات WNBA بتانی دونافین نتایج قرعه کشی را اعلام می کند.

چهار تیم واجد شرایط قرعه کشی هستند – New York Liberty ، Atlanta Dream ، Dallas Wings و Indiana Fever. هر چهار نفر با بدترین رکورد در فصل گذشته به پایان رسید. لیبرتی بالاترین شانس را برای کسب رتبه 1 در پیش نویس WNBA 2021 خواهد داشت ، زیرا شانس بر اساس سوابق تجمعی دو فصل گذشته است. نیویورک در دو فصل گذشته رکورد 12 تا 44 را ثبت کرده است و در پیش نویس 2020 که در آن دانشجوی سال اول دانشگاه سابرینا یونسکو را انتخاب کرد ، رتبه اول را کسب کرد.

یونسکو در فصل 2020 فقط در سه بازی بازی کرد ، در حالی که فقط در سومین بازی حرفه ای خود دچار مچ پا از درجه 3 شد. بدون یونسكو ، لیبرتی فصل گذشته سخت جنگید و فقط در دو بازی پیروز شد. اگر در پروژه پیش رو ، که باید در آوریل 2021 انجام شود ، بهترین نتیجه را خواهند داشت ، آنها می توانند به ساخت و ساز در مورد مدافع ستاره خود ادامه دهند.

آتلانتا دومین شانس برتر برای کسب رتبه 1 است و پس از آن دالاس و ایندیانا قرار دارند. بقیه پیش نویس به ترتیب معکوس رکوردهای سایر تیم ها از فصل 2020 تعیین می شود.

WNBA با موفقیت در فصل 2020 در میان بالن ها در بردنتون ، فلوریدا ، با صفر مورد COVID-19 به پایان رسید زیرا طوفان در سیاتل برای دومین بار در طول سه سال قهرمان شد. این لیگ به طور رسمی هیچ برنامه ای برای فصل 2021 اعلام نکرده است ، اما با توجه به اینکه NBA قصد دارد فصل بعدی خود را در بازار خانگی هر تیم برگزار کند ، WNBA می تواند انتظار انجام چنین کاری را داشته باشد. فصل WNBA معمولاً از اواسط تا اواخر ماه مه آغاز می شود و تا سپتامبر یا اکتبر ادامه دارد ، بنابراین به نظر می رسد لیگ با فصل پیش رو به برنامه سنتی خود بازگردد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit