[ad_1]

معمولاً ، وقتی یک تیم رده بندی شده از ویسکانسین یک تیم رده دار را از ایندیانا تحویل می گیرد ، در زمین بسکتبال است. هنوز هم در یک زمین فوتبال است که شاهد معامله شماره 16 Badgers با شماره 12 Hoosiers خواهیم بود. این فقط دومین بار است که این اتفاق می افتد. در اوایل سال 1994 ، ایندیانا در رتبه 16 در نظرسنجی AP Top 25 در رده 16 در ویسکانسین قرار گرفت و این بازی برای هوسیسر خوب پیش نرفت ، زیرا ویسکانسین 62-13 پیروز شد.

و این قسمت بزرگی از داستان بین این دو تیم است. آنها به دفعات قبل بازی نمی کنند ، زیرا این اولین مسابقه سال 2017 و تنها دومین مسابقه سال 2013 است. ویسکانسین با پیروزی در این سری ، 41-18-2 برتری داشته و با یک پیروزی 10 برتری وارد این بازی می شود. علیه هوسیر. آخرین پیروزی ایندیانا در فصل 2002 به دست آمد ، زمانی که او در بلومینگتون بر Bears 32-29 پیروز شد.

البته هم میشیگان و هم پن پن ایالت دارای پیروزی های طولانی مقابل ایندیانا بودند و حسینی ها آنها را شکست دادند. آیا ویسکانسین می تواند به جدیدترین میمونی تبدیل شود که ایندیانا موفق می شود از پشت سرش برود؟

خطوط داستانی

ویسکانسین: فهم اینکه وقتی نوبت به سدسازی می رسد با چه سر و کار داریم دشوار است. وقتی آنها این بازی را در روز شنبه انجام دهند ، این تنها سومین بازی آنها در 35 روز گذشته خواهد بود. تیم Badgers که دیدیم از شکست ناپذیر تا کاملاً بی اثر بود. بدگرها در برنامه افتتاحیه خود مقابل ایلینوی به نظر می رسید تیمی قادر به شکست دادن هر کسی در کشور است. به نظر می رسید آخرین مسابقه مقابل Northwestern با قرار دادن یک پا در مقابل پای دیگر با نقض ، مشکلاتی داشت. حالا ویسکانسین با یک تیم آزار دهنده از ایندیانا روبرو خواهد شد ، که چند هفته پیش ایالت اوهایو را آزمایش کرد و هفته گذشته نیز در پیروزی برابر مریلند بسیار عالی به نظر می رسد.

ایندیانا: شاید حسینی ها خیلی نزدیک به خورشید پرواز کرده باشند؟ آنچه به نظر می رسید فصل قصه گویی ایندیانا این هفته اخبار وحشتناکی را دریافت کرد ، زمانی که اعلام شد مایکل پنیکس جونیور ، بازیکن خط حمله ، بقیه فصل را به دلیل پارگی ACL از دست خواهد داد. حسینی ها اکنون جرم را به جک تاتل که از یوتا به ایندیانا نقل مکان کرده انتقال می دهند. تاتل بعد از تعویض Penix در هفته گذشته خوب به نظر می رسید ، اما آیا تخلف Husiers همانند Penix در QB برای او خطرناک بود؟ این بزرگترین علامت س questionال در مورد این تیم است ، زمانی که باید بفهمیم بقیه فصل چگونه پیش می رود.

مشاهده اطلاعات

تاریخ: شنبه 5 دسامبر زمان، ساعت 15:30 ظهر
محل: استادیوم کمپ رندال – مدیسون ، ویسکانسین
تلویزیون: ABC | پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)

ایندیانا در ویسکانسین پیش بینی ، عکس

من روی دفاع ایندیانا در این مکان حساب می کنم. این یک واحد نخبه نیست ، اما اثبات شده است که اداره آن دشوار است. فقط از خط توهین آمیز اوهایو در مورد مشکلاتی که می تواند ایجاد کند سال کنید. پیش بینی پیروزی Hoosiers بدون مایکل پنیکس در اینجا دشوار است ، اما QB Graham Merz از ویسکانسین در بازی های اخیر بسیار کشنده تر به نظر می رسد. من فکر می کنم این موضوع کمی دقیق تر خواهد بود ، بنابراین اگر من بتوانم دو تاچ داون را انجام دهم ، آنها را می گیرم. انتخاب: ایندیانا (14+)

کدام یک از همکاران فوتبال را می توانید با اطمینان در هفته 14 انجام دهید؟ به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام تیم ها برنده می شوند و گسترش را پوشش می دهند – همه اینها از یک مدل رایانه ای اثبات شده است که در چهار فصل گذشته بیش از 3500 دلار سود داشته است – و این را بفهمید.



[ad_2]

منبع: pencil-news.ir