ونکوور کانوکس پس از شرکت در راهپیمایی علیه نقاب ها ، از خواننده سرود ملی جدا شد


گتی ایماژ

ونکوور کانوکس خواننده سرود ملی خود را به دلیل تصمیم خود برای شرکت در راهپیمایی اعتراض به محدودیت های COVID-19 در بریتیش کلمبیا ، کانادا حذف کرد. برای اولین بار توسط خود مالک تیم از طریق توییت.

مارک دونلی ، خواننده در مرکز جنجال ها ، مجبور بود سرود ملی کانادا و همچنین آهنگ دیگری را که توسط او اجرا می شد ، اجرا کند. هنگامی که از شکاف دونلی در این تجمع رونمایی شد ، مالک Canucks ، فرانچسکو آکوینی ، داستان را در توییتر منتشر کرد و به انتشارات گفت که عنوان خود را تغییر دهد.

ونکوور سان گزارش داد که اعضای تیم روز جمعه تصمیم مالک را تأیید کرده اند. سخنگوی Canucks در بیانیه ای برای CBC نوشت: “با خیال راحت می توانید بگویید که روزهای او تمام شده است.”

در حال حاضر در نتیجه شیوع ویروس کرونا ، ساکنان بریتیش کلمبیا در حال دریافت دستورات ماندن در خانه و داشتن اختیاراتی در سراسر استان هستند.

دونلی که در کنفرانس های جنجالی گذشته ، کنسرت های جنجالی را اجرا کرده بود ، به قدری کنایه آمیز که در حیاط خانه سالمندان سلام و احوالپرسی می کرد ، آواز خواند. در سال 2012 ، او آهنگ “ای کانادا” را در راهپیمایی علیه سقط جنین در ونکوور خواند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>