وضعیت QB زشت Broncos: به همین دلیل دنور نمی تواند QB بازیکن آزاد را امضا کند و به همین دلیل بازی به تعویق نمی افتد


بیماری همه گیر امسال موقعیت های دیوانه واری را برای تیم های NFL ایجاد کرده است ، اما هیچ یک از آنها دیوانه تر از آنچه روز یکشنبه Denver Broncos با آن روبرو هستند نخواهد بود. برای بازی آنها برابر نیواورلئان ، هر چهار بازیکن خط حمله دنور به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 غیرقانونی اعلام شده است ، این بدان معناست که آنها یک بازیکن خط حمله ندارند.

با داشتن خط حمله چهارم در لیست خود ، ممکن است از خود بپرسید که چرا دنور بیرون نرفت و یک بازیکن آزاد را امضا sign کرد – مانند کالین کوپرنیکوس یا به معنای واقعی کلمه شخص دیگری – و پاسخ به این سوال این است که امضای یک نفر گزینه ای نیست زیرا آن بازیکن او اجازه بازی در روز یکشنبه را ندارد.

طبق پروتکل های NFL COVID ، که از 17 اکتبر لازم الاجرا شد ، یک بازیکن تازه به دست آمده باید شش روز بنشینید و اجازه دهید به تیم جدید خود بپیوندد. به عنوان مثال ، اگر بازیکن دوشنبه امضا شود ، این روز 1 از دوره شش روزه او محسوب می شود. در حالی که این بازیکن در حال آزمایش COVID منفی است ، در روز ششم اجازه ورود به مرکز تیم جدید خود را دارد.

در مورد Broncos ، اگر آنها شنبه یک بازیکن خط حمله می گرفتند ، اولین بازیکن کاملاً واجد شرایط برای تمرین با تیم پنج شنبه آینده خواهد بود ، این بدان معناست که جذب بازیکن آزاد به راحتی گزینه Broncos نبود.

حتما بخوانید:
2021 NFL Draft QB Watch: Trevor Lawrence در مسابقه به عنوان شماره 1 انتخاب کلی اعتراف نمی کند

اوضاع و احوال دیوانه وار Broncos در روز شکرگذاری آغاز شد ، پس از آنکه Jeff Driskel ، QB ذخیره ، آزمایش مثبتی برای COVID داد. برانکوس ها می دانستند که در آن زمان از بین خواهند رفت ، اما سپس NFL روز شنبه یک توپ کج به آنها انداخت که سه خط حمله دیگر در لیست آنها – درو لاک ، برت ریپین و بلیک بورتلز – به دلیل نگرانی در مورد ردیابی تماس ها غیرقابل قبول شناخته شد.

با از بین رفتن چهار چهار خط دفاع ، Broncos به کندال هینتون ، جانشین مربیگری روی خواهد آورد. Broncos آنقدر برای یک بازیکن خط حمله ناامید بود که در واقع از NFL پرسید که آیا هر یک از دستیاران مربی آنها می تواند امضا شود به لیست فعال ، اما لیگ آنها را حذف کرد. در عوض ، Broncos با هینتون که در اولین سال حضور خود در Wake Forest بازی در خط دفاعی بازی می کرد ، بازی می کند اما از موقعیت 2015 هیچ شوت بازی نکرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Hinton ، اینجا را کلیک کنید.

اگر تعجب می کنید که چرا NFL بازی را دوشنبه یا سه شنبه منتقل نکرد – چون لیگ در این فصل لیگ با بسیاری از بازی های دیگر کاهش یافته است – دلیل این است که Broncos شیوع COVID نداشت. آنها مشکلی دارند که محدود به یک موقعیت است (کوارتر بک) و NFL اصرار دارد که مسابقات در طول فصل برگزار شود اگر خطر شیوع وجود نداشته باشد.

همچنین ممکن است پس از مشخص شدن عدم پیروی تیم از پروتکل های COVID NFL ، لیگ تصمیم بگیرد که به Broncos هیچ گونه سو advantage ظنی ندهد. مطابق با توسط مارک ماسک از واشنگتن پست، هر چهار بازیکن خط حمله در طول جلسات نتوانستند ماسک بزنند و پس از مثبت شدن آزمایش دریسکل ، سه بازیکن دیگر با تماس های پیگیری NFL و NFLPA همکاری نکردند.

حتما بخوانید:
نحوه تماشای UCLA در مقابل آریزونا: امتیاز زنده NCAA Football ، کانال تلویزیونی ، هوا و شانس
منبع: pencil-news.ir