[ad_1]

منچستر-متحد-2.png

دو بازی از لیگ برتر در ورزشگاه لندن به مصاف هم می رود که وستهام تلاش می کند با استقبال از 2000 هوادار در منچستریونایتد ، آمار چشمگیر خود را در برابر بزرگترین نام های این رقابت ها افزایش دهد.

اولین بازی هواداران خانگی لیگ برتر انگلیس در ماه مارس پس از مذاکره هوشمندانه برای شروع دشوار فصل ، در زمان مناسب چکش ها ، برندگان سه و پنجم آخر جدول قرار گرفت. منچستر یونایتد نیز علی رغم اینکه روزهای سختی را در وست برومویچ و ساوتهمپتون پشت سر گذاشت ، سه پیروزی پیاپی کسب کرد.

در اینجا نحوه مشاهده همه اطلاعاتی که باید بدانید وجود دارد

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 5 دسامبر
  • زمان: 15:00 ET
  • محل: استادیوم لندن – لندن ، انگلیس
  • تلویزیون: NBC
  • پخش زنده: فوبو
  • شانس: وستهام +260؛ برداشت +240؛ منچستر یونایتد +110 (از طریق William Hill Sportsbook)

خطوط داستانی

وستهام: دلیلی وجود داشت که دیوید مویز در ابتدای فصل در میان علاقه مندان به مسابقه گونی قرار داشت. لیست بازی های وستهام در ابتدای فصل بی رحمانه بود و شش بازی از 8 تیم برتر آخرین دوره در هشت بازی اول خود انجام شد. بازگشت هشت امتیاز برای کشوری کاملاً چشمگیر بود که در ضد حمله کشنده بود.

“اول از همه ، اشتباه بزرگ است زیرا شکستن آن دشوار است و ضرب و شتم آن بدون توپ دشوار است ، و سپس هنگامی که توپ را می گیریم ، می دانیم که می توانیم در برابر میخائیل بایستیم [Antonio]قدم جلوتر ، من و پابلو [Fornals] بیرون از بال و هر دو بال. “جارود بوون ماه گذشته به CBS Sports گفت. حتی بدون آنتونیو مصدوم ، این می تواند یک برنامه بازی باشد که مشکلات واقعی را برای منچستر یونایتد ایجاد کند.

آرزو می کنید حتی بیشتر از بازی جهانی پوشش دهید؟ به زیر گوش دهید و در to Qué Golazo مشترک شوید! پادکست فوتبال روزانه در CBS ، جایی که شما را برای نظرات ، تجسم ها ، خلاصه ها و موارد دیگر به خارج از زمین و سراسر دنیا خواهیم برد.

منچستر یونایتد: یک شکست اهلی در اواسط هفته توسط پاری سن ژرمن این س questionsالات آشنا را به وجود آورد که این تیم با هدایت اوله گونار سولسکایر در واقع می تواند به چه سطحی برسد. غالباً او دو قدم جلوتر نگاه می کند و تعداد زیادی دیگر دنبال می شود و این تیم همچنان به برونو فرناندز اعتماد می کند.

اگر مارکوس راشفورد نتواند مشکل شانه را از بین ببرد و آنتونی مارسیال نتواند از فصل اولیه خارج شود ، این حتی آشکارتر خواهد شد.

پیش بینی

فرم عالی وستهام در این فصل اتفاقی نیست و آنها کادرفنی را دارند که نقشه ضد حمله را برآورده می کنند و می توانند جایی در پشت مدافعان منچستریونایتد پیدا کنند. شیاطین سرخ حملات زیادی دارند ، اما ممکن است در انتهای دیگر حذف شوند. انتخاب کنید: قرعه کشی (+240)[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر