[ad_1]

کی بازی میکنه

میشیگان شرقی @ میشیگان غربی

سوابق فعلی: میشیگان شرقی 0-4؛ میشیگان غربی 4-0

چه باید دانست

East Side و West Side روز شنبه هنگامی که عقاب های میشیگان شرقی و Broncos میشیگان غربی در ساعت 2 بعد از ظهر در ورزشگاه والدو به مصاف هم می روند به مصاف هم می روند. WMU هنوز نباخته است. از طرف دیگر ، عقاب ها برای اولین پیروزی خود ناامید هستند.

WMU مطمئناً این کار را برای ناخن ها انجام داد ، اما هفته گذشته موفق شد با پیروزی 30-27 برابر شمال ایلینوی هاسکی فرار کند. نتیجه کلی انتظار می رفت ، اما NIU این رقابت را به جای پیش بینی شانس ، رقابتی کرد. موفقیت WMU نتیجه یک حمله متعادل بود که در آن چندین بازیکن تقویت شدند ، اما WR D’Wayne Eskridge حمله را رهبری کرد وقتی که هفت پاس برای 134 یارد گرفت.

دفاع WMU نیز در حالی حضور داشت که او از خط حمله Huskies عبور کرد تا QB را 5 بار از دست دهد و در مجموع 15 یارد از دست بدهد. میزبان DT رالف هالی و دو کیف او بود. هالی در این فصل سه کیف دارد.

در همین حال ، عقاب ها جمعه گذشته با ریزش 31-23 با تراشه های مرکزی میشیگان روبرو شدند. EMU در پایان سه ماهه سوم 20-6 افزایش یافت ، اما نتوانست گوی سبقت را حفظ کند. طرف بازنده توسط QB Preston Hutchinson تقویت شد ، که علاوه بر عجله برای دو TD و 57 یارد ، 365 یارد عبور را نیز جمع کرد.

تیم های ویژه 11 امتیاز برای EMU جمع کردند. K Chad Ryland یک بازی عالی 3 بر 3 را ارائه داد.

این بازی بعدی برای WMU امیدوار کننده به نظر می رسد ، که حتی 13.5 امتیاز نیز کسب کرده است. آنها در صورت تمایل به تولید ثبات پول در برابر گسترش سلاح های هسته ای (3-1) ، بنابراین ارزش یک شرط بندی سریع را دارد.

پیروزی میشیگان غربی آنها را به 4-0 رساند ، در حالی که باخت میشیگان شرقی آنها را به 0-4 کاهش داد. WMU در سمت حمله توپ ، دینامیک است و میانگین 45.25 امتیاز در هر بازی است. خواهیم دید که آیا عقاب ها می توانند راهی برای خلع سلاح آنها پیدا کنند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 14:00 ET
  • جایی که: ورزشگاه والدو – کالامازو ، میشیگان
  • تلویزیون: ESPN بیشتر
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین شانس فوتبال کالج ، برونکوس با 13.5 امتیاز در برابر عقاب ها یک محبوب بزرگ است.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

وسترن میشیگان در پنج بازی اخیر خود در چهار بازی برابر East Michigan به پیروزی رسیده است.

  • 19 اکتبر 2019 – میشیگان شرقی 34 در مقابل میشیگان غربی 27
  • 6 اکتبر 2018 – میشیگان غربی 27 در مقابل میشیگان شرقی 24
  • 21 اکتبر 2017 – میشیگان غربی 20 در مقابل میشیگان شرقی 17
  • 22 اکتبر 2016 – میشیگان غربی 45 در مقابل میشیگان شرقی 31
  • 29 اکتبر 2015 – میشیگان غربی 58 در برابر میشیگان شرقی 28[ad_2]

منبع: pencil-news.ir