[ad_1]

در سال های اخیر ، ما برای مسابقات قهرمانی فوتبال دانشگاهی شنبه آماده می شویم. اما از آنجا که سال 2020 است ، ما فقط دو هفته در رتبه بندی کالج فوتبال پلی آف هستیم که تضمین می شود بحث هایی را در دنیای فوتبال کالج ها ایجاد می کند.

آغاز نسخه این هفته خیلی تعجب آور نبود ، به ترتیب آلاباما ، نوتردام ، کلمسون و اوهایو در بین چهار تیم برتر قرار گرفتند. همانند هفته گذشته تگزاس A&M و فلوریدا نیز از آن پیروی کردند.

با این حال ، این رتبه بندی ها عالی نبودند. این هفته چندین تیم از جای خود خارج شده اند. بیایید آنها را بشکنیم.

گاوچرانها در تگزاس به تیمی بسیار متوسط ​​شکست خوردند و توسط بدرقه رقیب اوکلاهما از بین رفتند. آنها شایسته پیشی گرفتن از پنج تیم بدون شکست هستند – سه تیم از آنها تیم Power Five هستند؟ چطور روی زمین منطقی است؟

من درک می کنم که کمیته انتخاب باید به بازی های انجام شده اهمیت دهد و واشنگتن ، ایالات متحده و کلرادو این نکته را ندارند. آنها زیر پیراهن خود این پیروزی را بر آیووا دارند که خوب است. اما آیا پیروزی بر تالسا کاری برای شما دارد؟ ویرجینیا غربی چطور؟ نه

ایالت اوکلاهما به رسمیت شناختن نام و پیروزی در امضا رسیدگی می کند. این نباید او را از تیم های شکست ناپذیر Power Five قرار دهد – حتی اگر این تیم ها در Pac-12 باشند.

شماره 22 واشنگتن – دست کم گرفته شده

هنگامی که اورگان آخر هفته گذشته از دست داد ، داستان Pac-12 بر روی کنفرانس متمرکز شد ، و اساساً از بحث CFP حذف شد. آیا مردم هاسکی را فراموش کرده اند؟ بدیهی است که آنها کارهای زیادی انجام دادند … از جمله اعضای کمیته انتخاب.

اندازه گیری این کنفرانس در این فصل دشوار است ، اما پیروزی 21 امتیازی آخر هفته گذشته مقابل یوتا یکی از تماشایی ترین بازگشتهای این فصل بود. اورگان یک پیروزی دیگر برای واشنگتن است که به تازگی اورگان را شکست داده است. این اردک ها در این هفته در رتبه 23 و هفته گذشته در رتبه 15 قرار گرفتند. خاصیت انتقال در فوتبال دانشگاه معنی چندانی ندارد ، اما تقریباً تمام آن چیزی است که ما هنگام بحث درباره Pac-12 داریم.

کارولینای شمالی با سه باخت در مکان هفدهم و آیووا با دو باخت در مکان نوزدهم قرار دارند. کمبود بازی مهم است. من این را فهمیدم اما اگر کمیته قصد دارد واشنگتن را به خاطر چیزی فراتر از قدرت خود مجازات کند ، آیا کمیته نباید کارولینای شمالی را به دلیل باخت به فلوریدا و ویرجینیا و آیووا به دلیل باخت به پوردو مجازات کند؟

آیا در زندگی خود فوتبال دانشگاهی بیشتری می خواهید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید پوشش 3 پادکست برای کالج فوتبال برای بینش و تجزیه و تحلیل درجه یک فراتر از شبکه ، از جمله واکنش فوری به مقام اول در پلی آف کالج زیر.

شماره 8 جورجیا – قیمت بیش از حد

هفته گذشته بولداگ ها تاج گران قیمت را به پا کردند و در این هفته همان کار را می توان انجام داد. این اختلال برای دو هفته متوالی عالی به نظر می رسید … اما این تنها هفته هایی است که عملکردی به نظر می رسد.

آبرن تنها پیروزی در جورجیا بر تیمی با رکورد .500 یا بهتر است. و بیایید واقعی باشیم … آیا پیروزی بر اوبرن کاری برای شما دارد؟ من نه.

کمیته به طور مداوم بر قدرت برنامه و قدرت رکورد تأکید می کند. برنامه جورجیا شگفت انگیز است و او موفق به کسب یک امضا نشده است. من مطمئن نیستم که قرعه کشی چیست ، به جز سه حرف … SEC.

13 پوند BYU – دست کم گرفته شده است

Cougars هفته گذشته بازی نکرده و این هفته هم بازی نخواهد کرد که مانع بزرگی در راه رسیدن به CFP است. در حقیقت ، آنها تایگر وودز که خود را برای دور نهایی مسابقات آماده می کند ، گلف بازان اصلی این باشگاه هستند.

اختلاف میانگین آنها در پیروزی 33.7 امتیاز است ، زک ویلسون ، بازیکن خط حمله ، تقریباً در هر رده قابل توجهی در رده پنجم جدول قرار دارد و دفاع او در خط دفاعی در فهرست 10 بازیکن برتر قرار دارد و حیاط های دفاعی و دفاعی را به بازی می آورد.

من هفته گذشته آن را گفتم و دوباره تکرار خواهم کرد … BYU به دلیل برنامه خود ، نه انتقاد ، شایسته تقدیر است. برنامه او توسط COVID-19 خراب شد و او هنوز راهی پیدا کرد که پسران ایالتی ، هیوستون ، تروی و سایر تیم های مناسب را از یک گروه 5 نفره قبول کند تا او را از هم جدا کنند.

BYU تمام تلاش خود را برای تحت تأثیر قرار دادن کمیسیون انجام می دهد. زمان آن فرا رسیده است که کمیته این را در نظر بگیرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر