همین حالا تماس بگیرید

به طور کلی پیشنهاد میشود خودسرانه عمل نکنید و با مراجعه به دندانپزشک، از روشهای حرفهای کمک بگیرید. گاهی اوقات دندان ها شکستگی دارند، به طور کلی از بین رفته اند و یا فاصله هایی بین دندان ها وجود دارد که نمی توان به وسیله ارتودنسی آن را رفع کرد؛ در این شرایط تنها راه پوشاندن سطح دندان ها به وسیله یک پوشش مجزا است. در این روش سطح دندان ها تراش داده نمی شوند، بلکه برای آماده سازی به منظور اتصال، دندانپزشک بر روی سطح بیرونی دندان خراش هایی ایجاد می کند تا بستر لازم جهت چسبندگی صحیح کامپوزیت به دندان حاصل شود.

1. کامپوزیت ها رنگ طبیعی مشابه رنگ دندان دارند و این مزیت باعث می شود دندان کامپوزیت شده طبیعی به نظر بیاید. این مواد ترمیم کننده، رنگی مشابه رنگ دندان دارند و دندانپزشک با قرار دادن مواد کامپوزیت بر روی دندان و با استفاده از ابزار مخصوص و با توجه به شکل دندان به آن ها حالت می دهد.

گاهی این انحراف با گذاشتن کامپوزیت اصلاح می شود و نیازی به ارتودنسی نیست. در اصلاح طرح لبخند، به جز دندان ها، بر روی اجزای دیگر لبخند مانند لب و لثه نیز در صورت نیاز تغییرات و ترمیم هایی ایجاد می شود. زیرا می توان با اصلاح ظاهر دندان ها، علاوه بر اصلاح طرح لبخند، اعتماد به نفس را افزایش داد و چهره ای زیبا داشت.

در صورتی که به دنبال روش مناسب جهت بهبود زیبایی دندان های خود هستید و یا کامپوزیت دندان انتخاب شماست، مطالعه ی این مقاله، اطلاعات لازم درباره ی این روش را به شما ارائه می دهد. 2. افرادی که فاصله ی بین دندان هایشان زیاد باشد. 1. افرادی که بهم ریختگی دندان هایشان زیاد باشد. افرادی که یک دندان کوتاه تر از سایر دندان های خود داشته کامپوزیت دندان اقساطی باشند. طول عمر آن نسبت به دیگر روش های زیباسازی مانند لمینت کمتر است.

حتما بخوانید:
خرید آب اکسیژنه |قیمت آب اکسیژنه برای ضدعفونی |هیدروژن پراکسید