[ad_1]

juju.png
گتی ایماژ

تجزیه و تحلیل ذهن یک مربی فوتبال در هر سطحی دشوار است ، خواه در مورد فوتبال باشد یا چیزی خارج از حوزه که آنها را روزانه مصرف می کند. این نکته را بخاطر بسپارید وقتی در مورد نظرات اخیر رندی فیشتنر ، هماهنگ کننده تهاجمی پیتسبورگ استیلرز به خبرنگاران اطلاعاتی کسب کردید.

فیچنر در طول دسترسی به رسانه خود ، در مورد هسته جوان خود از Diontay Johnson ، Ju Ju Smith-Schuster و Chase Claypool س askedال شد ، و جوانی آنها را با اصطلاحی توصیف کرد که مثلاً اغلب استفاده نمی شود. جمله دقیق این بود: “در سالهای اولیه زندگی آنها ، آنها مانند پرده های ظرف هستند. آنها فقط همه جا را می پرند. مانند ذرت بو داده. شما نمی دانید کجا خواهند بود.”

در اینجا کلیپی از این بیانیه باشکوه است.

بدیهی است که شباهت در مقایسه با ذرت بو داده کمی بیشتر منطقی است ، زیرا تصور اینکه بسیاری از افراد تجربه دیدن نفخ شکم را در یک ماهی تابه به شکل فیچنر دارند ، دشوار است. با این حال ، این نکته کلی را که سعی دارد برجسته کند ، تغییر نمی دهد و این به نظر رایگان می رسد.

و او به درستی انتخاب می کند که از هسته جوان و سازنده خود تعریف کند. سه نفره کلیپول ، اسمیت شوستر و جانسون 1832 یارد و 18 تاچ داون جمع کرده اند تا هدایت یک حمله زودگذر را بر عهده بگیرند که سالهای غم انگیز بیگ بن را دوباره زنده کرد و فولاد را به رکورد 11-0 برساند.

البته توهین وی از نظر اثربخشی عموماً در وسط بسته است ، اما نتایج به نظر می رسد خود گویای این مسئله است. بنابراین ، این جملات در مورد بالا کشیدن ابرو به حکایاتی طنزآمیز تبدیل می شوند که نباید خیلی طولانی در یک تحلیل واقعی صرف کنیم.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir