[ad_1]

هفته دوازدهم مسابقات لیگ NFL به همان اندازه توسط چه کسی تعیین می شود ، چه به کسی تعیین می شود ، اما بازیکنان Fantasy باید از دیدن برخی از افراد مشهور خوشحال می شدند. قبل از رسیدن به اهداف اولیه تخلیه برای هفته 12 ، با این حال ، بیایید نگاهی سریع به برخی از نام های اصلی که در این هفته از مصدومیت برگشته اند ، بررسی کنیم.

شما اغلب می خواهید یک هفته به او فرصت دهید تا قبل از انداختن دوباره او به ترکیب اصلی ، پاهای خود را زیر او بگذارد ، مخصوصاً اگر غیبت طولانی ای داشته باشد. با این حال ، با توجه به تمام غیبت هایی که با آنها روبرو شدیم ، ممکن است در اولین بازی های IR خود چاره ای نداشته باشید جز اینکه به آستین اکلر ، رحیم مسترت و دیبو ساموئل اعتماد کنید. و اگر این کار را انجام دهید ، هر سه به ایمان شما پاداش می دهند.

ظاهراً اكلر بزرگترین نام این گروه است ، یك RB1 بالقوه كه از هفته 4 با فشار شدیدی بر روی همسترینگ برداشته شده است. حتی قبل از تمرینات شارژر حتی این هفته بازی او تضمین نشده بود ، اما به نظر نمی رسید که حتی یک ریتم را از دست بدهد که باعث شارژ و شتاب در پذیرایی شود. او در 14 دویدن 44 یارد داشت و با 16 گل عظیم که 16 تیم را در هر رده هدایت می کرد ، 11 شکار برای 85 یارد اضافه کرد. اکلر به لطف پیشرفت جاستین هربرت در وضعیت بهتری نسبت به آنچه که متوقف شده بود بازگشت و ممکن است برای بقیه فصل فقط در 5 تیم برتر باشد. درست به موقع پلی آف.

Mostert و Samuel به اندازه اکلر چشمگیر نبودند ، اما این بیشتر به خوب بودن اکلر مربوط می شود. Mostert در بازگشت 49 نفر برتر بود و اگرچه عالی نبود ، اما برای کسانی که به او اعتماد داشتند یک بازی فانتزی عالی داشت. او در 16 دویدن 43 یاردی عجله کرد و دو جلب اضافه کرد ، به علاوه یک تاچ داون. این شکست او را به 10.3 امتیاز PPR رساند و جف ویلسون که مصدوم بود ، با 43 یارد در 12 رانش کار کرد ، اما با ادامه کار RB2 باید برای Mostert احساس خوبی داشته باشید.

و ساموئل چطور؟ خوب ، او فقط ممکن است بهترین هدف برای برگشتهای هفته 13 باشد. با بیرون آمدن براندون ، ایوک ساموئل پس از برجسته شدن تیم در بازی دریافت ، از مصدومیت همسترینگ بازگشت و تیم را با 11 گرفتن برای 134 متری با 13 هدف. این بهترین بازی فصلی او برای Fantasy است ، اما این سومین بازی متوالی او با حداقل 11.5 امتیاز PPR است و باید درک کنید که او پس از عدم ثبت لباس در روز یکشنبه ، او نیز به بازی در حال اجرا خواهد پیوست.

اگر ساموئل بهترین هدف هفته 13 نباشد ، فقط به این دلیل است که آسیب دیدگی مچ پا جاش جیکوبز ، Devontae Booker را به یک موقعیت بزرگ در برابر جت ها هل داده است. جیکوبز انتظار می رود مچ پا را روز دوشنبه بررسی کند ، بنابراین ما باید حداکثر تا روز سه شنبه بیشتر بدانیم ، به موقع برای تسلیم شدن. اگر انتظار می رود که جیکوبز بیرون بیاید ، بوکر را در اولویت اصلی خود قرار دهید ، مخصوصاً اگر لازم است به عقب بدوید. او برای Raiders بسیار خوب عمل می کند – که انتظار می رود برای هفته سیزدهم با ترنت براون سر و کار داشته باشد – و آنها فکر می کنند که می توانند در مقابل جت های پایین برتری بنشینند ، به بوکر اجازه می دهند تا حمل بار را جمع کند. تعداد انگشت شماری گل اضافه کنید و بوکر می تواند یک دارایی عظیم در هفته سیزدهم باشد ، و شاید فراتر از آن – به یاد داشته باشید که DeAndre Washington به طور متوسط ​​18 بار اجرا ، 6.3 گل و 111.3 یارد داشت که در سه شروع کار خود در دو نقطه با دو ضربه زدن ، از Jacobs فصل گذشته.

ما در مورد برندگان و بازندگان هفته دوازدهم و همچنین لغو زود هنگام Fantasy Football Today در 5 پادکست صحبت می کنیم. در زیر گوش دهید و مشترک شوید سیب، Spotify یا هر کجا پادکست خود را دریافت می کنید:

لیست بهترین بازیکنانی که در هفته سیزدهم باید روی آنها تمرکز کنند مطمئناً تغییر خواهد کرد زیرا در مورد آسیب دیدگی ها و شرایط مختلف COVID-19 از سراسر لیگ اطلاعات بیشتری کسب می کنیم ، اما از مسابقات روز یکشنبه بیرون می آییم ، دیگری بهترین گزینه ها خواهد بود:

هفته سیزدهم

اهداف ترک زودهنگام

اوایل هفته 13 لغو سیم[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر