[ad_1]

Derek-Car-1400.jpg
گتی ایماژ

همانطور که سعی می کنید ترکیب خود را برای هفته سیزدهم تنظیم کنید ، ممکن است کمی نسبت به حالت معمول در موقعیت بازیکن خط حمله اطمینان کمتری داشته باشید. تام بردی و تدی بریج واتر خداحافظی می کنند و برخی از ستاره های مورد انتظار ستاره ما اخیراً کمی ناامن به نظر می رسند. کیلر موری از بدترین بازی فصل خود بیرون می آید و به نظر می رسد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کتف محدود شده است و اکنون باید با دفاع مستحکم قوچ ها روبرو شود – آنها او را فقط در 28 یارد نگه داشتند ، در فصل گذشته در دو بازی عجله داشتند. در همین حال ، جاستین هربرت باید با دفاع پاتریوت ها روبرو شود ، موضوعی که سرعت موری را کند کرده است ، در حالی که جاش آلن برای مقابله با 49 باید به غرب سفر کند. اخیراً راسل ویلسون چندان مسلط نیست.

شما هنوز هم هر یک از این بچه ها را شروع می کنید ، اما هیچ یک از آنها لزوماً به عنوان مزیت بزرگی که در بیشتر فصل داشته اند احساس نمی کنند. و شما تصمیمات سختی را برای مت رایان ، جارد گاف و رایان تانهیل خواهید داشت ، به علاوه این هفته همچنین می توانیم بدون دنیل جونز و لامار جکسون باشیم. جیمی آیزنبرگ با شروع تماس های Em & Sit ‘Em برای خط حمله در هفته سیزدهم به شما در سخت ترین تصمیمات کمک خواهد کرد:

راهنمایی بیشتر برای هفته 13: Em & Sit ‘Em را راه اندازی کنید: RB | نمودار ارزشهای تجاری خبرنامه FFT بررسی RB بررسی QB پیش نمایش WR بررسی TE سیم امتناع وحشت در مورد جنگ با ستارگان؟ | برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

شروع “EM & SIT” EM

کواربک ها

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر