هفته 13 رتبه بندی قدرت NFL QB: رایان تانهیل ، دشاون واتسون به عنوان جارد گاف ، تام بردی به 10 نفر برتر صعود می کنند


1

سران به راحتی می توانند با تیم های منطقه قرمز بازی کنند زیرا آنها می دانند که اگر اشتباه کنند ، ماهومس جادو می کند تا آنها را نجات دهد. اگر او در پایان این فصل در Super Bowl دیگری بازی نکند ، کمی تعجب آور خواهد بود.

هفته گذشته: 1

2
عکس سر

دادن MVP به او نسبت به ماهومس و راسل ویلسون بی معنی نخواهد بود. A-Rod بهترین و تمیزترین فوتبال خود را برای تیمی انجام می دهد که باید آن را به عنوان یکی از علاقه مندان به نمایندگی NFC در بازی بزرگ در نظر گرفت.

هفته گذشته: 2

3
عکس سر

ویلسون پس از چرخش خود به آرامش رسیده است و راستش را بخواهید لازم نیست که همه قهرمانان سیاتل باشند. او به عنوان یک مدیر رانندگی و یک متخصص توپ عمیق به اندازه کافی خوب است که می تواند بازی های مهم را برنده شود.

هفته گذشته: 4

4
عکس سر

برای مدتی ، هنگامی که تگزاسی ها ضرر می کردند ، رتبه بندی او در این بالا کمی مشکوک به نظر می رسید ، اما مرد ، او فقط توپ را خیلی خوب می انداخت. حتی در یک تیم نسبتاً خوب ، او می تواند برای MVP مورد توجه قرار گیرد.

هفته گذشته: 5

5
عکس سر

شما هنوز هم تعجب می کنید که وقتی چراغ ها / اطراف پلی آف روشن می شود چگونه کنار خواهد آمد ، اما نمی توانید سازهای آن را انکار کنید. اگر کودک از روی جیب و بیرون آن بخوابید ، این کودک باعث پرداخت شما می شود.

هفته گذشته: 4

6
عکس سر

او پس از یک برش طولانی در برابر کلاغ ها عالی نبود ، اما نیازی به این کار نبود. بعلاوه ، بن هزینه ای برای فولاد نداشت – بلکه در تمام طول سال آنها را بی سر و صدا رانندگی می کرد. گای در دویدن عمیق بسیار توانایی دارد.

هفته گذشته: 6

7
عکس سر

در این مرحله ، شما فقط باید تلاش های خشن آلن را به عنوان بخشی از کل بسته کنید. او به دردسر خواهد افتاد. اما او به اندازه کافی خوب است که بر آن غلبه کند. صورتحساب ها به خاطر او دشوار خواهد بود.

هفته گذشته: 7

8
عکس سر

آیا نام او هنوز “QB نخبه” را فریاد می زند؟ شاید نه برای کل لیگ. اما تایتان ها یک سگ تیمی هستند و او هنوز * هنوز * احمق واقعی مثل آنها نشده است. یک مسابقه الهام بخش دیگر از پلی آف کمک زیادی به تقویت احترام او خواهد کرد.

هفته گذشته: 10

9
عکس سر

تصور کنید اگر / وقتی شارژرها کارکنانی توانایی انجام کار با فوتبال موقعیتی را دارند ، به حداکثر رساندن استعداد هجومی ، چگونه خواهد بود. دست او پتانسیل بسیار زیادی را ارائه می دهد.

هفته گذشته: 11

10
عکس سر

کار تقریبا به طور قانونی بهترین QB برای تقریباً دو فصل کامل است ، اما ترفندهایی مانند جشنواره هفته دوازدهم وی در برابر آتلانتا کمکی نمی کند. اجرای آن در امتداد کششی برای زنده ماندن وگاس از اهمیت بالاتری برخوردار است.

هفته گذشته: 8

11
عکس سر

لامار جکسون

بالتیمور ریونز QB

گفتن این حرف ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما احتمالاً این فقط برای شکاکانی که در حال رشد هستند تکرار می شود: کلاغ ها با لامار بهتر هستند. آیا مانند سال 2019 کشنده بود؟ به هیچ وجه. اما این پایه های برقی مسلم است.

هفته گذشته: 12

12
عکس سر

واضح است که 12 هفته پس از فصل ، بردی و بروس آریانس دقیقاً در یک صفحه نیستند. اما چطور آنها از ابتدا این اتفاق را نمی دیدند؟ TB12 خوب است ، اما فقط زمانی که بازی بزرگ را مجبور نکند.

هفته گذشته: 9

13
عکس سر

اکنون نگاه نکنید ، اما پسر عموها بزرگترین دلیل چرخش وایکینگ ها در نیمه دوم هستند. او کامل بود؟ نه اما او عالی بود ، وقتی دالوین کوک نتوانست زیاد زمین بخورد ، سستی خود را در هوا بالا می برد.

هفته گذشته: 14

14
عکس سر

مثل همیشه از رایان در سال 2020 اینجا چیز خاصی وجود ندارد. اما حداقل آتلانتا باعث می شود بعد از حرکت دن کوین بازی کمتری داشته باشد. اگر شاهین ها باید بهبود کامل پیدا کنند ، دیدن او در جای دیگر هنوز جذاب خواهد بود.

هفته گذشته: 15

15
عکس سر

تدی در مقابل دوستان قدیمی خود در مینه سوتا کمی بیش از حد انتظار متزلزل بود ، اما او دستی محکم بود که همیشه به کارولینا فرصت پیروزی می داد.

هفته گذشته: 13

16
عکس سر

عالی است؟ آیا او وحشتناک است؟ هیچ کدام ، واقعاً سوال مهم این است که آیا خوب و سازگار است؟ کافی برای کمک به ایندی کارهای دیگری غیر از ظاهر شدن در فصل انجام دهد.

هفته گذشته: 17

17
عکس سر

مالکیت شیرها ، امتناع از تعهد به استافورد پس از سال 2020 ، منطقی است ، اما هنوز هم قابل توجه است: من خیلی احساس می کنم این دامپزشک آخرین بازی های خود را در موتورشهر انجام می دهد.

هفته گذشته: 18

18
عکس سر

همه علائم نشان می دهد توآ پس از یک سفر دلگرم کننده دیگر توسط رایان فیتزپاتریک کار خود را پس می گیرد. او باید بتواند حرکتی علیه بنگالی ها ایجاد کند.

هفته گذشته: 19

19
عکس سر

شان مک وی به زودی آن را پس نمی گیرد ، اما ناامیدی او موجه است. اگر مارهای جغجغه ای می خواستند در طول کشش سر و صدایی ایجاد کنند ، به گاف احتیاج داشتند که اعمال خود را در جیب خود قرار دهد. این مرد خیلی راحت از هم می پاشد.

هفته گذشته: 16

20
عکس سر

مدیر بازی این او با کوین استفانسکی است و صادقانه بگویم ، او به خوبی نقش را بازی کرد. چه زمانی پایان دسامبر یا ژانویه است و از او خواسته می شود تا آنها را برنده کند؟ این آزمون واقعی خواهد بود.

هفته گذشته: 23

21
عکس سر

مانند بسیاری از QBs در این منطقه از رتبه بندی ، نیوتن به خودی خود وحشتناک نبود ، اما چیز خاصی نبود. یکی از بزرگترین مشکلات: وقتی او از پاهایش استفاده نمی کند ، به هیچ وجه تهدیدی همیشگی نیست.

هفته گذشته: 20

22
عکس سر

عقاب ها بهانه ای برای نگه داشتن ونتز در زمین به پایان می رسند ، اگرچه تعداد بازی ها و لیست آنها تعداد 11 را پشتیبانی می کند. تنها دلیل این که این تعداد زیاد است این است که بقیه این QB ها کمی بیشتر ارائه می دهند.

هفته گذشته: 21

23
عکس سر

ایده خوبی است که واشنگتن را به خط مقدم مسابقات NFC East هدایت کنید ، اما در بهترین حالت ، این روزها سطح هشدار تماس متوسط ​​است. حتی اگر او در نهایت شروع به بازی در مرحله پلی آف کند ، تصور اینکه او در یک ضربات قدم بگذارد دشوار است.

هفته گذشته: 28

24
عکس سر

اگر او به دلیل لغزش ماسک بازی ها را از دست ندهد ، می تواند با از دست دادن اشکالات ، آنها را از دست بدهد. می بینید که لاک به دلیل جمع شدن مداوم نیروهایش شایسته تقدیر است ، اما او بیش از حد مستعد است تا بتواند به او اعتماد کند.

هفته گذشته: 27

25
عکس سر

به عنوان یک دونده خالص ، بسیار بلندتر خواهد بود. اما او در حال حاضر QB را بازی می کند و خیلی خوب نیست. مقدسین می توانند با بیرون کشیدن نسخه سریع تری از جرم تیم Thebow ، با او پیروز شوند (اما فعلاً خوشحال خواهند شد که در بازگشت ، درو نسیم را در آغوش بگیرند).

هفته گذشته: 24

26
عکس سر

من حدس می زنم نیک فالز تنها کسی نیست که توپ را به امید اتفاق خوبی می اندازد. Trumpets کاملا شانس خود را برای رستگاری در برابر Green Bay از دست داده است ، اما خرس ها در اینجا گزینه زیادی ندارند.

هفته گذشته: بدون رتبه بندی

27
عکس سر

تبریک به مولنس برای نگه داشتن سانفرانسیسکو در مخلوط ، اما جای بحث دارد که نینرها بدون پیشرفت در شروع بازی از ذخیره – یا بازگشت از جیمی گاروپولو ، از این پیشنهاد پلی آف دوام نخواهند آورد.

هفته گذشته: 30

28
عکس سر

اگر او نتواند NFC East را با این مجموعه سلاح های برنده برنده کند ، خوب ، احتمالاً نباید به عنوان پشتیبان داک پرسکوت برگردد.

هفته گذشته: 26

29
عکس سر

چگونه آن را برای یک داستان بازگشت؟ خوب ، حتی این احتمالاً یک کشش است ، اما برای گلن خوب است ، که در واقع به جای گاردنر مینشو و جیک لوتون صالح به نظر می رسد. اگر من به طور تصادفی Jags را از یک انتخاب پیش نویس بهتر به دست آورم ، چه می کنم؟

هفته گذشته: بدون رتبه بندی

30
عکس سر

در اینجا سورتمه های خشن تا پایان سال وجود دارد. دنبال رایان فینلی باشید.

هفته گذشته: بدون رتبه بندی

31
عکس سر

طرفداران این غول ها می توانند به سرعت متوجه شوند که دانیل جونز از آنچه فکر می کنند بهتر است.

هفته گذشته: بدون رتبه بندی

32
عکس سر

شما می توانید Adam Gaze را به زنجیرزنی در زمان های خاص متهم کنید ، اما می توانید او را به زباله دان بودن نیز متهم کنید. (این بدان معنا نیست که او نمی تواند کار خود را در جای دیگری پایان دهد ، اما در این فصل هیچ لطفی نکرده است.)

هفته گذشته: بدون رتبه بندی
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>