[ad_1]

گیرنده پهن قهوه ای Jarvis Landry در طول فصل از ناامیدکنندگان صاحبان Fantasy بوده است. با این حال ، یک گلزن سابق LSU یکشنبه گذشته با دستیابی به هشت ضرب برای 143 یارد و یک ضربه سرعتی ، یک موفقیت بزرگ داشت. لندری برای اولین بار در این فصل از 100 یارد عبور کرد و به گل رسید. او باید در جدول رده بندی هفته سیزدهم فانتزی شما در برابر دفاع تنسی ، که حاضر به بازی 268.5 متری نیست ، کجا باشد؟

لندری چگونه با سایر فوتبالیست های خیالی بالقوه مانند مایک ایوانز ، استیون دیگز و کین آلن روبرو می شود؟ و QB ، بیکر میفیلد ، در کجا باید در رده بندی هفتگی فوتبال شما باشد؟ قبل از اینکه ترکیب خود را قفل کنید ، حتماً آخرین رتبه هفته فوتبال Fantasy 13 را از مدل رایانه ای اثبات شده SportsLine بررسی کنید.

در مورد رده بندی بازیکنان ، مدل آنها فصل گذشته که اختلافات زیادی در رده بندی وجود داشت ، متخصصان انسانی را در فوتبال فانتزی شکست داد. در طول فصل ، این به معنای واقعی کلمه می تواند تفاوت بین قهرمانی در لیگ یا دست خالی به خانه آمدن باشد.

هفته گذشته ، به دنبال آنتونیو گیبسون ، گفت که او به عنوان 10 بازیکن برتر موقعیت خود ، در واشنگتن بسیار بلند قد بود. نتیجه: گیبسون 20 بار توپ را برای 115 یارد و سه تاچ داون حمل کرد. همه کسانی که آن را در ترکیب خود داشتند در یک هفته عظیم در راه بودند.

اکنون این مدل که 10 هزار بار هر بازی NFL را شبیه سازی می کند ، رتبه بندی فوتبال فانتزی خود را برای هفته سیزدهم مسابقات NFL 2020 نشان داده است. اکنون برای دیدن آنها به SportsLine بروید.

بهترین پیشنهادات خارق العاده فوتبال برای هفته سیزدهم

بازیکنی که در این هفته مدل بسیار بلندی دارد: 49 نفری که به عقب برمی گردند ، رحیم مسترت. او 16 بار توپ را برای 43 یارد و یک ضربه محکم حمل کرد در حالی که هر دو گل خود را در جریان پیروزی 23-20 هفته گذشته برابر Aries به ثمر رساند. این اولین حضور Mostert از اواسط ماه اکتبر بود و او به سرعت حضور خود را با TD سریع در سه ماهه اول احساس کرد.

پس از نمایش قدرتمند در اولین شروع خود ، انتظار می رود که موسترت تأثیر بیشتری در مسابقه فوتبال دوشنبه شب برابر Bills داشته باشد. خط دفاعی بوفالو در این فصل در هر بازی زمین 129.6 یارد کاهش داشته است و در رده 25 ام لیگ NFL قرار دارد. این برای Mostert ، که دوشنبه شب با میانگین بیش از پنج یارد در هر بار بازی وارد می شود ، به معنای خوب است.

این مدل توسط Mostert طراحی شده است تا به عنوان 10 گزینه برتر در رتبه بندی خود برای سیزدهمین فوتبال خارق العاده هفته 13 ، RB1 جامد به پایان برسد.

و یک شوک بزرگ: جانشینی با تفکر گسترده گاوچران ، عماری کوپر ، که هفته گذشته 6 پاس برای 112 یارد و یک مسابقه حساس مقابل واشنگتن به دست آورد ، زمین خورد و حتی 30 نفر برتر را در موقعیت خود شکست. کوپر در دو هفته گذشته ، دالاس را در بدست آوردن حیاط راهنمایی کرده است و 12 مورد را برای 193 یارد ثبت کرده است. کوپر علی رغم کنار گذاشتن در تولید توهین آمیز دالاس ، به دلیل آسیب دیدگی اردک پرسکوت (مچ پا) ، هنوز هم در چهارمین مبارزات انتخاباتی 1000 حیاط حرفه ای خود است.

کوپر و کابوی ها ، یک آزمایش جاده سخت در برابر بالتیمور ریونز دارند. بالتیمور هم در دفاع کامل و هم در دفاع متقاطع در بین 10 بازیکن برتر قرار دارد و کلاغ ها در طول فصل فقط 15 تاچ داون را رها کرده اند. کوپر با چنین بازی سخت این هفته مقابل بالتیمور ، بازیکنی است که باید نیمکت نشینی را در هفته سیزدهم در نظر بگیرد.

چگونه رتبه Fantasy خود را برای هفته سیزدهم تنظیم کنیم

این مدل همچنین به یک بازیکن خط حمله شگفت انگیز احتیاج دارد ، که شما حتی فکر نمی کنید در 10 رتبه برتر فوتبال فوق العاده خود قرار بگیرید. این انتخاب می تواند تفاوت بین پیروزی بزرگ و رفتن به خانه بدون هیچ چیز باشد. در اینجا می توانید ببینید که او کیست.

پس چه کسی باید این هفته را شروع کند و بنشیند؟ و چه بازیکن خط حمله تعجب آور می تواند شما را به پیروزی برساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید و برای هفته 13 رتبه بندی فوتبال برای هر موقعیت را بدست آورید ، به علاوه ببینید کدام QB از هیچ جایی برای شکستن 10 رتبه برتر بیرون نخواهد آمد ، همه اینها مدلی است که فصل گذشته از متخصصان پیشی گرفته است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر