هفته 13 تغییر برنامه NFL: واشنگتن-استیلرز روز دوشنبه حرکت می کند ، کابویز-ریونز روز سه شنبه حرکت می کنند


اندکی پس از آنکه NFL بازی Ravens-Steelers را برای چهارشنبه ساعت 3:40 بعدازظهر برنامه ریزی مجدد کرد ، فولادی ها فهمیدند که بازی خانگی هفته سیزدهم خود مقابل واشنگتن از یکشنبه به دوشنبه ساعت 5 عصر ET منتقل شده است. NFL همچنین بازی Ravens-Cowboys را که برای اولین بار در این پنجشنبه برنامه ریزی شده بود ، به سه شنبه هفته آینده در ساعت 8:05 ب.ظ منتقل کرد. واشنگتن-پیتسبورگ بازی Bills-49ers را که در ساعت 20:15 بعد از ظهر از ESPN آغاز می شود ، ادامه می دهد.

تصمیم NBC برای دادن زمان شروع 3:40 به Ravens-Steelers به ​​دلیل تعهد شبکه برای پخش هشتاد و هشتمین مراسم روشنایی درخت کریسمس Rockefeller در چهارشنبه شب است. طبق گفته آدام شفر از ESPN. اگرچه لیگ اعلام نکرده است که چه کسانی واشنگتن-استیلرز را پخش می کنند ، اما Ravens-Cowboys را می توان در شبکه FOX / NFL / آمازون مشاهده کرد. NBC مسابقه بین بالتیمور و پیتسبورگ را پخش خواهد کرد.

ادامه تغییر برنامه لیگ ، نتیجه شیوع اخیر CAVID-19 راونز است که منجر به سقوط بیش از 20 بازیکن از بالتیمور به ذخیره تیم / COVID-19 می شود. از بین 12 بازیکن ریونز که به مصاف فولادی ها نمی روند ، می توان به لامار جکسون ، مدافع خط حمله ، بازیکن گیرنده ویلی اسنیاد ، بازیکنان تهاجمی پاتریک مکاری و مت اسکورا و بازیکنان دفاعی کاله کمپبل ، براندون ویلیامز و جاستین مادوبوایک اشاره کرد. بعد از اینکه لیگ بازی را از سه شنبه به چهارشنبه منتقل کرد ، Ravens مارک اینگرام و JK Dobbins (که قبلا در لیست COVID-19 بودند / بازیکنان) بودند ، دونده ها را پس می گیرند.

هفته گذشته ، ریونز یک افسر را به دلیل “رفتار در مورد موارد اخیر COVID-19 که بازیکنان و کارکنان را تحت تأثیر قرار داد” ، تنبیه کرد. طبق گفته کارمند بالتیمور که پروتکل های لیگ را نقض کرد ، طبق گفته او یک مربی قدرت و تناسب اندام است CBS Sports NFL Insider جیسون لا کانفورا.

جان هارباو ، مربی Ravens ، گفت: “ما از تلاش های NFL و Pittsburgh Steelers در طول این روند قدردانی می كنیم ، زیرا همه ما برای ایجاد محیطی تلاش می كنیم كه سلامتی و ایمنی افراد درگیر در خط مقدم تصمیم گیری را حفظ كند.” در بیانیه ای گفت در پایان هفته گذشته. “سازمان ما برنامه ای در دست اجرا دارد و ما آماده بازی برای فولاد خواهیم بود. ما از همه بخاطر سازگاری آنها تشكر می كنیم و منتظر چالش روبرو شدن با تیم فوتبال بسیار خوب Heinz Field سه شنبه شب هستیم.”

در حالی که ریونز از ابتدای شیوع نتوانسته است به صورت تیمی ملاقات کند ، فولاد روز یکشنبه پس از اینکه مربی مایک تاملین سه آخر هفته متوالی به تیمش داد ، به زمین تمرین بازگشت. تاملین روز یکشنبه گفت که فولادی ها پس از انتصاب فرماندهان دفاعی Isaiah Bugs و Stephen Tweet ، مهاجم Gerald Hawkins و فرار جیمز کانر از ذخیره تیم / COVID-19 در سه روز گذشته ، هیچ مورد مثبتی نداشتند. تیم روز دوشنبه مهاجمان اشکال و تازه کار کوین داتسون را از لیست ذخیره / COVID-19 فعال کرد.

واشنگتن پس از شکست دادن Cowboys در روز شکرگذاری ، 11 روز بین بازی ها فرصت خواهد داشت. برعکس ، فولادی ها فقط 5 روز بین بازی خود با Ravens و بازی هفته آینده برابر تیم فوتبال فرصت خواهند داشت. Cowboys 12 روز بین بازی ها خواهد داشت ، دو برابر بیشتر از زمان Ravens.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>