[ad_1]

реки9.jpg
گتی ایماژ

هفته زشت دیگری را به دست بیاورید. Seahawks را گم کنید تا آن انتخاب مسخره “سلام مری” و تبدیل دو امتیازی (به دلایل نامعلوم) از “عقاب ها” را انتخاب کنید و بیکر میفیلد برای جلوگیری از پوشاندن براون ها ، یک سری تصاویر آسان را از منطقه انتهایی از دست داد.

این سال من نیست اما مانند فصل NFL ، این نمایش باید ادامه داشته باشد.

شاید بتوانم از این صف خارج شوم … گرچه صادقانه بگویم ، در حال حاضر به آن شک دارم. من واقعاً خیلی از این بازی ها را دوست ندارم ، اما باز هم ، شاید با توجه به روند خوبی که این فصل دارد ، این چیز خوبی است.

Frank Reich در این مکان خیلی زیبا نخواهد شد. این یک دفاع کاملاً متفاوت از کلت با دنیکو اتری و دفرست باکنر است و ایندیاناپولیس خوشحال خواهد شد که از بسیاری جهات توپ را کنترل خواهد کرد تا از نقاط ضعف این دفاع تگزاس بهره ببرد. هیوستون بر اساس برخی پیروزی ها بر برخی از تیم های بد در اینجا روبرو است ، اما این یک حریف کاملا متفاوت است و تیم کلتس ، که می داند زندگی او در مرحله پلی آف در معرض خطر است. در اینجا آنها توانایی شکست در برابر AFC را ندارند. فیلیپ ریورز آنقدر باهوش خواهد بود که فقط توپ را گاز بگیرد و فرو برد و از پاس کوتاه به عنوان ادامه بازی استفاده کند. این خط دفاعی کلتس دوباره وحشیانه به نظر می رسد. در حالی که DeShaun Watson یک فصل شگفت انگیز را پشت سر گذاشته است ، این فصل ثانویه بسیار خوبی است و تگزاسی ها به دلیل تعلیق PED اکنون خود را بدون بهترین گیرنده (ویل فولر) و بهترین کرنر خود (بردلی روبی) می بینند.

انتخاب: Colts -3

کدام تیم ها را باید با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان سوپر بول شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید ، که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.

به هیچ وجه غیر معمول نیست که بعد از برکناری مربی شاهد رونق تیم باشید. به خصوص هنگامی که این مربی در رختکن محبوبیت چندانی نداشت و به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان فعلی و سابق به طور فعال منتظر انجام این تغییر بودند. دفاع خرس ها بدون آکیم هیکس یکسان نیست و حتی اگر او در این بازی بازی کند ، انتظار ندارم که خودش باشد. بدون Hicks ، این واحد بسیار گم شده به نظر می رسد. خرس ها تقریباً هیچ شباهتی به فوتبال هجومی نداشته اند و من نمی دانم که این گروه با انتقاد عمومی از مربی ای که خودش رزومه زیادی ندارد ، خیلی مهربانانه پاسخ خواهند داد. اوضاع در شیکاگو بسیار وحشتناک می شود ، تقریباً به همان اندازه افتضاح است که در این فصل در دیترویت بود. خرس ها می دانند که فصل آنها در حال سقوط است و من فکر نمی کنم که آنها بتوانند کارهای زیادی در این زمینه انجام دهند. یک شروع آرام آهسته در اینجا می تواند به سرعت در مسیری اشتباه برف بزند.

انتخاب: شیرها +3



[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر