هفته 12 NFL Practice Squad Power Rankings 2020: Deandre Baker پس از یک جنگ قانونی گردباد در شماره 1 فرود می آید


اینکه چگونه دئاندر بیکر فقط یک سال پس از انتخاب شدن توسط غول ها در دور اول با رئیسان به زمین نشست ، همه مواد لازم را دارد که روزی یک سری محبوب نتفلیکس باشد. نیویورک او را تقریباً بلافاصله پس از دست داشتن در یک سرقت مسلحانه خارج از فصل آزاد کرد. در صورت محکومیت حداقل 10 سال زندان در پیش است. اما در تاریخ 16 نوامبر ، اتهامات علیه وی منتفی شد و وکیل قربانیان به جرم زورگیری متهم شدند.

چی؟

ویلیام دین ، ​​نماینده سه مردی كه بیكر را به یك سرقت مسلحانه در یك مهمانی در فلوریدا متهم كرد ، به وكیل بیكر ، بردفورد کوهن ، گفت كه اظهارات برای پرداخت هزینه درخواست می شود. مطابق با نیویورک پست تقاضای مالی از 1.5 میلیون دلار شروع شد و قبل از اخاذی تا 800000 دلار مذاکره شد.

ناگهان ابر قانونی تاریک بالای سر بیکر تبخیر شد. اما او کمتر از یک هفته از NFL خارج شد. در 19 نوامبر ، بیکر به تیم مربیگری کانزاس سیتی امضا شد و یکی از ساده ترین گزینه های شماره 1 برای رتبه بندی نیروی آموزش در تاریخ PSPR بود.

در کلاس 2019 ، بیکر شماره 2 من در گوشه بود و من او را با Tre’Davious White مقایسه کردم ، یک گوشه شماتیک صاف و چند منظوره با تمام ابزارهای All-Pro. حالا ، من می گویم ، فصل تازه کار بیکر در مقایسه با وایت در سال 2017 کمرنگ شده است. با این حال ، بیکر به نظر می رسد مانند زاویه گوشه ای است که در شش بازی آخر فصل با جورجیا داشته است و پنج بار در آن دوره اشتباه داشته است.

و اکنون او بخشی از قهرمانان قدرت در Super Bowl و شماره 1 در PSPR است. همه چیز به دنبال بیکر بعد از چند ماه کابوس است.

هفته گذشته فقط یک تماس وجود داشت – اندرو براون قبل از آنکه در روز شکرگذاری شیر دیترویت از هم جدا شوند ، توسط تیم هوستون تگزاس از تیم آموزش بنگالس بیرون کشیده شد. برای کسانی که در خانه گل می زنند ، ردیاب PSPR 33 تماس را می خواند و ما خیلی خوب می توانستیم. آخر هفته شاهد موج جدیدی از تماس ها هستیم.

امسال فقط تیم های مربیگری تازه کار ، بازیکن سال دوم یا بازیکن سال سوم را شامل می شوم. این تمام است و کاملاً با تجربه من همخوانی دارد ، زیرا کلاس پروژه برای سال 2018 اولین کسی است که من به عنوان یک تحلیلگر در پیش نویس NFL CBS Sports کاملاً قدردانی کردم.

و همانطور که در زیر خواهید دید ، با توجه به افزایش تعداد کادر آموزشی در این فصل ، من نتوانستم در برابر رتبه بندی بازیکنان بیشتری مقاومت کنم. برای همگام شدن با رقم لیگ ، امیدوارم هر جمعه حدود 16 نفر بنویسم ، 10 نفر به طور رسمی در رده بندی و شش عنوان افتخارآمیز.

1. Deandre Baker ، CB ، رئیسان

اگرچه ممکن است بیکر یک یا دو هفته طول بکشد تا تفاوت های ظریف در برنامه کارفرمایان را یاد بگیرد ، اما او به اندازه هر کس دیگری در گوشه گوشه کانزاس سیتی با استعداد است و در قسمت آخر فصل منظم و پلی آف تازه خواهد بود ، این یک انگیزه خوب برای دفاع است. از استیو اسپاگنولو.

جت ها باید کاملاً در حالت بازیکنان جوان باشند و اسکات فقط در فصل سوم حضور دارد. او واقعاً فرصتی برای بازی زیاد در طول فصل عادی ندارد. در ابتدا دور چهارم Ravens ، او اساساً پیراهن قرمز می پوشید تا به عنوان یک تازه کار قویتر شود ، و سپس در سال 2 منجر به دریافت کلاغ ها در طول پیش فصل شد. اسکات تقریباً 6-5 و 218 پوند است و وقتی مجبور می شود برای گرفتن صحیح خارج از جعبه خود طول بکشد ، عالی عمل می کند.

کوتنی حمله دفاعی دیگر اوله میس به رادار طراحی قبل از فصل بود – حمله اصلی پشت سر بنیتو جونز از میامی. کواتنی بعداً به کاسه بزرگسالان اضافه شد و با فشار دادن و بیرون آمدن در تماس با مرکز ثقل پایین برای اولین قدم سریع من را تحت تأثیر قرار داد. او از 6-3 و 308 پوند تندتر به نظر می رسد و برای این موقعیت چیزی نزدیک به یک ورزشکار نادر نیست. اما من معتقدم که اگر خط دفاعی سانفرانسیسکو داده شود ، او می تواند اختلالاتی ایجاد کند.

حتما بخوانید:
ریک پیتینو مربی جونا برمی گردد اما پس از اخراج توسط لوئیزویل در اولین بازی به Seton Hall باخت

آقای باتلر پس از دو هفته حضور در لیست 53 نفره و تنها یک هدف برای نشان دادن ، در حال بازگشت به تیم آموزش عقاب ها است. او اکنون کاملاً تمام شده است ، بنابراین باید در گوشه های فوق العاده سوسو زدن مسابقه های بهتری در برابر خط حمله و دفاع در اختیار داشته باشد که بتواند در جیب او بماند. فیلادلفیا در حال حاضر در گیرنده و در انتهای باریک سالم تر می شود ، اما من هنوز هم معتقدم که باتلر می تواند بعد از گرفتن و هنگامی که کارسون ونتز آن را به سمت او پرتاب کند ، بازی کند.

بعد از یک کار طولانی و قابل اعتماد در LSU با ببرها ، Clap شماره 107 من در کلاس برای سال 2018 بود. کمباین عمدتا ضعیف منجر به افت در دور هفتم شد. فیلم او مانند مدتی تمیز بود. من به “نیواورلئان” یک “N” دادم تا بتوانم به عنوان عمق خط حمله در 245 در نظر بگیرم ، و در رتبه بندی زنده من در یک پروژه موارد زیر را می نویسم: “بسیار باتجربه ، تکنسین به جای ورزشکار تماشایی. مقاوم در برابر سریع گاو نر. این می تواند به شمارنده ها حساس باشد. دقیقاً در سطح دوم. “

یادم می آید که کابرال را در آریزونا تماشا می کردم و عاشق این بودم که نگهبان چقدر خوب حرکت می کند. اکنون این یک مرکز است که کاملاً منطقی است. هیوستون در حال حاضر فوتبال بهتری بازی می کند و همین هفته یک بازیکن آزاد بدون شکست را معرفی کرده است. اگر در مقابل شیرجه ای وجود داشته باشد ، تازه کار می تواند یک موقعیت تولیدی داشته باشد.

بعد از اینکه Saquon Barkley در سال 2018 به عنوان غول شماره 2 شد ، Saquan دیگر به طور کلی 177 پوند در Saints درآمد. همپتون از کار حرفه ای “انجام همه کارها” در Rutgers لذت می برد که تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفت زیرا همزمان با ورود برنامه به Big 10 بود. او در آخرین فصل حضور خود با شوالیه های Scarlet 13 بار 13 بار اشتباه ، سه بارکد و 64 بازی داشت. برای تکان دادن جام بزرگسالان برای سال 2019 در جاده برنده شدن بازیکن هفته پایین در موبایل ، آلاباما. او سپس 4.48 در ترکیب با کمی بیش از 6-1 و 207 پوند دوید. او سزاوار یک ضربه در خط دفاع جت ها است.

Zeke Elliott اکنون باید کمی قدرتمندتر باشد ، و تونی پولارد ثابت کرده است که می تواند بار برتری دالاس را تحمل کند ، نه 100٪ ، اما من اولونیلوا را به اینجا پرتاب می کنم زیرا او یک پشتکار بزرگ و ورزشکار است که شایسته کمی سوختن است. برای گاوچران ها. او با 6-3 و 232 پوند ، در عمودی در صدک 70 و در صدک 80 در کمباین یک جهش عمودی داشت. اگرچه او هرگز در TCU ستاره نبود ، اما توانایی این را داشت که مدافعان را از پشت سر بگذارد و از پشت سرشان خوب عبور نکند. من می خواهم آن را به عنوان یک چکش ببینم تا حجم کار الیوت را طی دو ماه آینده کاهش دهد.

در طی روند کار در سال 2019 ، بنزشاول یک پروژه سراب بود. او با هیاهوی خیلی زود وارد فصل آخر خود در ویسکانسین شد و یک فصل بزرگسالان را نیز پشت سر گذاشت. بیشتر از همه ، او به بخش کاسه ارشد نگاه کرد. وقتی دو نفر از هم تیمی هایش ، مایکل دیتر و دیوید ادواردز ، به خدمت گرفته شدند ، او کنار گذاشته شد. بیشتر او به عنوان یک تکنسین مسدود کردن مسافت پیموده شده ، احتمالاً سرعت تخلیه پیش نویس را کاملاً تسریع کرده است ، اما بنشاول یک لاک ناخن دارد که حداقل برای لحظه ای مناسب است.

من به یاد می آورم که عشق را در پایان روند مقدماتی پروژه در سال 2018 تماشا کردم و آنچه را دیدم دوست داشتم. خلاصه ارزیابی من از وی به شرح زیر بود: “یک پایان دفاعی قدرتمند و خوش ساخت با ناگهانی خوب ، اما نه توانایی حفظ تعقیب سرعت از پشت. او از دستان نسبتاً سنگین خود و همچنین پاس و هنگامی که خودش را در مقابل دویدن پرتاب می کند استفاده می کند.” سال گذشته در سه بازی تدارکاتی در بوفالو هفت فشار وجود داشته است. در جلوی خود ، بوفالو مجموعه ای از لبه ها را دارد که با چرخش شدید بازی می کنند ، اما اگر او هرگز به موقعیت نیاز داشته باشد ، عشق می تواند در یک نقش محدود تولید کند.

حتما بخوانید:
NFL Week 14 Early Odds: The Seahawks یک روند باورنکردنی 17 بازیه دارند و او را مقابل خطوط جت قرار می دهند

افتخارات

جان مولچون ، OG ، Buccaneers

وقتی علی مارپت در زمین نباشد ، دزدگیرها به همین سادگی نیستند. گارد پیشکسوت یکی از بهترین بازیکنان در پست خود است و عمق تامپا پشت سر او در نمایش های امدادی در این فصل فاجعه بار است. من پیشنهاد نمی کنم که مولچن از معاونان قبلی مارپت بهتر باشد ، اما شاید در این مرحله ارزش دادن به او را داشته باشد.

رادنی کلمنز ، رئیس ، رئیس

Clemens برای من یک ساعت دیر تماشا بود و بلافاصله خود را در Top 175 من پیدا کرد. صحبت از مهارت های توپ و توپ برای احتیاط ، Clemens هر دو را دارد ، و آنها در یک حرفه بسیار پربازده در SMU به نمایش گذاشته شده اند. بعد از سه رهگیری و 18 وقفه در سه سال اول با موستانگ ها ، كلمونز چهار پیك كشید و به عنوان سالمند از 9 پاس دفاع كرد. در یادداشت هایم ، من نوشتم “به خوبی با مفاهیم مسیر و مکان پیشرفت بعدی آشنا هستم ، بنابراین او به طور معمول فوتبال را پیدا می کند.”

دوک ویلیامز، WR ، صورتحساب ها

ویلیامز در اوایل ژانویه 2019 توسط یکی از آن قراردادهای آتی که تقریباً همیشه نادیده گرفته می شوند و به جایی نمی رسند ، توسط Bills امضا شد. اما ریباند فیزیکی باعث شد این تیم یک پیروزی در یک پیروزی حیاتی بر تیتان ها در تنسی حاصل شود و در شکست در پلی آف بوفالو توسط تگزاسی ها چهار برد برای 49 یارد داشته باشد. او می تواند اولین بازی خود را – هرچند بسیار محدود – در شکست دادن جت ها در هفته 7 بوفالو بازی کند و ببیند. اما بدون گل.

Parnell Motley ، CB ، 49ers

Motley به عنوان چشم انداز 249 پوندی من در Big Board من برای سال 2020 بود و اگرچه من به وضوح از آن خوشم نمی آمد ، اما احساس کردم لیاقت آن را دارم که در لیست 250 نفر برترم قرار بگیرم. واقعاً ، ارزیابی بسیار دشواری بود. تنها کاری که موتلی انجام داد این بود که در دفاع غیرعادی و بی رحمانه اوکلاهما در کارنامه خود با سونر بازی کند. او در سه فصل گذشته در نورمن 33 پاس ثبت کرد و شش انتخاب کرد. در سال 2019 ، او پنج بار لمس کرد. باور نکردنی اما کوچک است و در روز اوکلاهما پرو بسیار ضعیف آزمایش شده است. من نمی دانم آیا او ابزار فیزیکی برای کمک به NFL دارد. اما من می دانم که غرایز و مهارت های توپ متلی می تواند ترجمه کند.

JR Reed ، S ، Rams

رید دارای خطوط خونی از NFL است – پدرش جیک رید برای مدتی در مینه سوتا دستیار کریس کارتر بود – و ایمنی سابق جورجیا هنگامی که از متوسط ​​عمیق پوشش باشد متغیر است. او با بولداگ پنج پاس را رهگیری کرد و در طی سه سال 14 پاس دیگر را شکست و در 6-1 ، 202 بسیار امن است. حتی یک منطقه وجود ندارد که در آن برتری کسب کند. ویژگی رید این است که او در تمام مراحل بازی بسیار خوب جمع شده است.

Prince Tega-Vanogoho ، OL ، Egales

در آغاز مراحل آماده سازی مقدماتی برای سال 2020 ، اخبار مربوط به مرحله اولیه برای Wanogho ظاهر شد. مصدومیت ها منجر به افت شدید راند ششم شد ، اما ابزار موجود ستاره سابق آبرن نیجریه ای است که سرانجام می تواند طرفدار آندره دیلارد در فیلادلفیا باشد ، باشگاهی که مدتی است در پست های کشتی برجسته است. Wanogho با خمش لازم زانو بازی می کند ، بنابراین بلند کردن با چنگال از شتاب دهنده های کوچکتر آسان نیست و از صفحه فوری و درون بازی قابل انفجار است. او با ضربات بهتر و وزن اضافی می تواند یک دفاع ثابت برای NFL باشد. در این فصل ، رسیدن به سطح دوم در بازی در حال اجرا بسیار مفید خواهد بود.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma