هفته 12 در مصدومیت های NFL: Tua Tagovailoa به زیر سوال رفت ، جولیو جونز در بین بازیکنان مشکوک شد


هفته دوازدهم مسابقات NFL 2020 در روز شکرگذاری آغاز شد و هیوستون و واشنگتن در پنج بازی دومین بازی خود را به دست آوردند. شکرگذاری بدون آسیب دیدگی نیامد ، زیرا مهاجمان کابوی ها آزرده خاطر شدند زک مارتین از ناحیه بدن آسیب دید در جریان باخت دالاس به واشنگتن 41-16. شیرها پنجشنبه D’Andre Swift (ضربه مغزی) و جانشین کنی گلادی (مفصل ران) را بازنشسته نمی کنند ، زیرا قبل از اینکه دیترویت با نتیجه 41-25 به تگزاس باخت ، هر دو بازیکن محروم بودند.

چندین مصدومیت قابل توجه برای پیگیری مسابقات این آخر هفته وجود دارد. مدافع خط حمله جت سام دارنولد (شانه) امیدوار است با از دست دادن دو بازی گذشته به زمین برگردد. انتظار می رود که تدی بریج واتر ، بازیکن خط حمله پلنگ پس از غیبت در بازی یکشنبه گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو ، با وایکینگ ها – تیم سابق خود – روبرو شود. با این حال ، ممکن است نیک فالز چندان خوش شانس نباشد ، زیرا مهاجم ابتدایی خرس ها به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران ، تمرین چهارشنبه را از دست داد. در غیاب Falls ، میچل تروبیسکی تمام تکرارهای تهاجمی را انجام داد ، زیرا انتخاب کننده دور اول می تواند اولین بازی هفته 3 خود را هنگامی آغاز کند که خرس ها یکشنبه شب به مصاف Packers می روند.

بعد از بازیهای روز یکشنبه ، که فقط دو روز دیگر باقی نمانده است ، در اینجا نگاهی به گزارشات مربوط به آسیب دیدگی هر تیم NFL برای هفته 12 است. چندین تیم NFL به دلیل COVID-19 مجبور به لغو تمرین در روز جمعه شدند.

تمام شانس های NFL از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل ارائه می شود.

  • کاردینال ها: TE دارل دانیلز (مچ پا) ، DE Josh Mauro (همسترینگ) ، S Jalen Thompson (مچ پا) OUT ؛ S چارلز واشنگتن (کشاله ران) ، OL جاستین موری (دست) مسائل
  • میهن پرستان: RB Rex Burkhead (زانو) ، OT Isaiah Wynn (زانو) OUT ؛ LB Ja’Whaun Bentley (کمر) ، DL Tashawn Bower (بیماری) ، DL Adam Butler (شانه) ، DL Byron Cowart (پشت) ، DL Carl Davis (ضربه مغزی) ، DB Kyle Dugger (انگشت) ، K Nick Folk (پشت) ، CB Stephon Gilmore (بازو) ، WR N’Keal Harry (شانه) ، TE Ryan Izzo (همسترینگ ، بازو) ، G Shaq Mason (گوساله) ، WR Matthew Slater (زانو) ، RB JJ Taylor (چهار)

کاردینالز به کیلر موری (شانه) کوارتر مدافع مصدومیتی نداد ، بنابراین او روز یکشنبه مقابل پاتریوت ها به میدان می رود. موری یک شرکت کننده کامل در تمرین روز جمعه بود. گیرنده گسترده DeAndre Hopkins (بیماری) نیز برچسب آسیب دیدگی دریافت نکرد. گیرنده لاری Larry Fitzgerald در لیست ذخیره / COVID-19 است.

بوور ، دیویس ، اسلاتر و تیلور در عمل برای میهن پرستان محدود بودند ، اما همه آنها به لیست مشکوک سرمربی بیل بلیشیک راه یافتند. مشخص نیست که این بازیکنان موفق می شوند تا زمانی که لیست غیرفعال روز یکشنبه منتشر شود ، حتی اگر هریس و هری هفته گذشته بازی کردند.

Viking Panthers (-4)

در حالی که Bridgewater به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت ، مت Rule ، مربی تیم Panthers اظهار داشت که نسبت به بازی McCaffrey پس از محدودیت در طول هفته بدبین است.

وایکینگ ها پس از از دست دادن وقت آموزش در طول هفته ، روز یکشنبه هریسون اسمیت در امان خواهند بود. مینه سوتا احتمالاً بدون گل حمله ای ترسناک در ایرو اسمیت ، که در جریان پیروزی 9 هفته ای وایکینگ ها برابر شیرها ، در منطقه قرمز دو ضربه ناگهانی به دست آورد ، نخواهد بود.

در غیاب وارد ، کوین جانسون ، یک پیشکسوت شش ساله ، به احتمال زیاد سومین شروع فصل خود را انجام می دهد. کلیولند بدون پاس مایلز گرت که همچنان در ذخیره تیم / COVID-19 است ادامه خواهد داد.

اگرچه مینشو منتفی نیست ، اما داگ مارونه ، مربی جگوارس ، اوایل این هفته اعلام کرد که مایک گلنون مقابل براون ها به میدان می رود. پس از ترک چارک و کونلی ، گلن باید بیشتر به اجتناب از جیمز رابینسون و جانشین کیلن کول متکی باشد.

حتما بخوانید:
فروش ردیاب خودرو در کرج و تهران

در حالی که اینگرام جمعه به سمت ذخیره مصدوم می رود ، ایزاک روچل کهنه کار چهار ساله (که در این فصل 1.5 کیسه و دو شروع دارد) قرار است به جای او شروع شود. آنتونی لین روز جمعه گفت که شانس این تیم وجود دارد که کریس هریس جونیور را که از روز جمعه توسط IR فعال شده و روز یکشنبه آستین اکلر را در دسترس دارد ، از کرنر دریافت کند.

در حالی که صورتحساب ها بدون براون و فورد خواهند بود ، آنها جوش نورمن را كه گوشه گوشه ای است پس از اخیراً در لیست COVID-19 قرار گرفت ، دریافت می كنند. غیبت براون می تواند موقعیت های بیشتری را برای گابریل دیویس ایجاد کند ، که در حال حاضر چهارمین تیم برای دریافت حیاط است و با دو گرفتن تاچ داون دوم تا دوم است.

فرل به طور دائم از ذخیره / COVID-19 حذف شده است ، اما جان گرودن سرمربی وضعیت خود را برای روز یکشنبه اعلام نمی کند. اجرای مجدد جاش جیکوبز (ران) در طول هفته محدود شد ، اما به او تعریفی از مصدومیت برای روز یکشنبه داده نشد. او بازی خواهد کرد.

شاهین ها برایان هیل و ایتو اسمیت را به عنوان شروع کننده اصلی گارلی بیرون می آورند ، اما بزرگترین سوال در اسکله این است که آیا جونز بازی می کند یا خیر. وضعیت جونز برای روز یکشنبه پس از محدود شدن در روز چهارشنبه در تردید است و آتلانتا به دلیل اقدام پیشگیرانه برای COVID-19 تمرین روز پنجشنبه را لغو کرد. گیرنده پهن کالوین ریدلی (پا) برچسب آسیب دیدگی دریافت نکرد.

برایان فلورس ، مربی دلفین ها گفته است که قبل از اینکه تصمیم بگیرد که مسابقه را روز یکشنبه آغاز می کند ، باید فیلم تمرینی تاگووئیلوا را ببیند. رایان فیتزپاتریک ، که دو سری باخت آخر خود را یکشنبه گذشته در دنور انجام داد ، در پیروزی 6 هفته ای دلفین ها مقابل جت ها سه ضربه محکم و دو بازدارندگی انجام داد. روز شنبه ، دلفین ها به طرز مشکوکی بر توا حکومت کردند و انتظار می رود فیتزپاتریک اکنون شروع به کار کند.

بزرگترین خبر برای جت ها این است که سام دارنولد برچسب آسیب دیدگی دریافت نکرده است. دارنولد (شانه) در بازی روز یکشنبه مقابل دلفین ها و همچنین گیرنده پهن برشاد پریمان (شانه) که تعریفی از مصدومیت دریافت نکرده است.

غول ها یک هفته خداحافظی می کنند ، عمدتا برای این بازی سالم. سه استارترینگ – گیرنده پهن استرلینگ شپارد (لگن / پاشنه) ، جیمز بردبری (که مربوط به مصدومیت نیست) و گارد کوین زایتلر (ضربه مغزی) – مصدومیتی دریافت نکردند. یکشنبه رفتن خوب است.

هر بازیکن که در بالا برای بنگالی ها ذکر شده بود ، در تمرین روز جمعه کاملاً شرکت می کرد. زاک تیلور ، مربی بنگالس در پاسخ به سوالی درباره برنارد گفت که او نسبت به وضعیت دونده خود در روز یکشنبه خوشبین است.

  • تیتان ها: CB Adoree ‘Jackson (زانو) ، TE MyCole Pruitt (زانو) ، WR Adam Humphries (ضربه مغزی) خارج ؛ مسائل G Rodger Saffold III (مچ پا) ، C Ben Jones (زانو)
  • کلت ها: RB Jonathan Taylor (COVID-19) ، C Ryan Kelly (گردن) ، LB Bobby Okereke (مچ پا) OUT ؛ ، G / C Quenton Nelson (پشت / مچ پا) ، WR Zach Pascal (زانو / پا) ، QB Philip Rivers روی پاها)) ، S Khari Willis (دنده / شانه) ، LB آنتونی واکر (دنده) ، CB Isaiah Rodgers (زانو) سوالات

تیتان ها حتی به گیرنده پهن AJ Brown آسیب نرساندند ، زیرا او جمعه کاملاً در تمرین شرکت داشت. براون چهارشنبه و پنجشنبه تمرین را از دست داد. اگر سافولد و جونز بازی نکنند ، تنسی می تواند توسط دو دارنده خط حمله شکست بخورد. جمعه هر دو در عمل محدود شدند.

در حالی که از وی به عنوان مشکوک نام برده شده است ، انتظار می رود که ریورز بازی یکشنبه را برای کلت ها آغاز کند. پاسكال روز جمعه با از دست دادن دو عمل اول هفته محدود شد.

حتما بخوانید:
Texas v. Iowa، Live TV، Channel TV: نحوه تماشای فوتبال NCAA از تلویزیون ، جریان آنلاین

سانت در روز شنبه پس از ترک Pro Terl Armstead ، ضرر قابل توجهی متحمل شد آزمایش مثبت برای COVID-19که به این معنی است که او بازی یکشنبه مقابل برانکوس را از دست خواهد داد. دویدن آلوین کامارا (پا) و گیرنده پهن مایکل توماس (مچ پا) در طول هفته محدود بود ، اما نشانه ای از مصدومیت دریافت نکرد و برای مقدسات بازی خواهد کرد. هنگامی که پیت هفته 11 مقابل Falcons را ترک کرد ، نیک ایستون به سمت نگهبان چپ حرکت کرد و سزار روئیز نیز به محافظ راست رفت.

دنور پس از مثبت شدن آزمایش COVID-19 از بازیکن و دو نفر از کارکنان ، تمرین خود را لغو کرد. جودی تمرین روز پنجشنبه را از دست داد ، تنها بازیکن سوال برانگیزی است که یک جلسه را در روز پنجشنبه از دست داد.

49 در گیرنده گسترده کوتاه است و Brandon Ayuk در لیست ذخیره / COVID-19 است. انتظار می رود کندریک بورن و ریچی جیمز حتی با بازگشت دیبو ساموئل نیز زمان بازی بیشتری داشته باشند. ترنت ویلیامز ، که در سمت چپ است ، هنوز در ذخیره / COVID-19 است. سرمربی كایل شاناهان گفته است كه رحیم مسترت و جف ویلسون روز شنبه در لیست فعال خواهند بود زیرا هر دو به بازی خود بازمی گردند. شاناهان همچنین گفت که “شانس وجود دارد” که ویلیامز بازی کند و آنها با ساموئل زیرک باشند.

آریس این عمل را پس از دریافت نتایج آزمون COVID-19 در روز پنجشنبه ، كه نیاز به آزمایش اضافی دارد ، لغو كرد. سرمربی شان مک وی گفت که هیبی تصمیم دارد برای یکشنبه بازی کند و همچنین اشاره کرد که قوچ ها می خواهند با او هوشمندانه عمل کنند.

تخلف رئیس مطمئناً از بازگشت سامی واتکینز که در هفته 5 بازی نکرده استقبال خواهد کرد. هر بازیکن که سابقه آسیب دیدگی تیم را دارد در طول هفته به عنوان یک مربی تمام وقت در لیست قرار دارد و هیچ کس تعیین نهایی برای آن بازی ندارد.

سرمربی Buccaneers ، Bruce Arians با وضعیت پرتابه سمت چپ و نگهبان چپ خود شفاف بود. اسمیت در طول بازی تصمیم خواهد گرفت و مارپت هنوز در پروتکل ضربه مغزی است ، بنابراین خلیج تمپا منتظر پاک شدن است. شیپلی در پایان دوران حرفه ای خود دچار آسیب دیدگی شد و در آینده در کادر مربیگری تامپا بای حضور خواهد داشت.

خرس در بسته بندی (-8.5)

  • خرس ها: QB Nick Falls (باسن) DOUBTFUL؛ DT آکیم هیکس (ساق پا) ، S شریک مک مانیس (بازو) ، OL Rashaad Coward (مچ پا) ، LT چارلز لنو جونیور (انگشت) ، مسائل CB Buster Skrine (مچ پا)
  • بسته بندی کنندگان: RB تایلر اروین (مچ دست ، دنده) ، CB جاش جکسون (ضربه مغزی) ، سی کوری لینسلی (پشت) ، WR Equanimeous St. قهوه ای (زانو) ، WR Marquez Valdes-Scantling (آشیل) ، CB کوین کینگ (آشیل) س )ال

خرس ها از روز یکشنبه در میچل تروبیسکی آغاز می شوند ، زیرا فالز پس از یک هفته تمرین نکردن به سختی قادر به کنار آمدن است. تروبیسکی اولین شروع خود را در هفته 3 آغاز خواهد کرد ، زمانی که به نفع فولس قرار گرفت. تروبیسکی به مدت چند هفته از ناحیه شانه از ناحیه شانه آسیب دید اما در این هفته تعیین مشخصی دریافت نکرد.

سرمربی بسته بندی ها مت لافلور می گوید “ما امیدواریم که” وضعیت والدس-اسکانتلینگ ، که روز جمعه در تمرینات شرکت نمی کند ، باشد. او پس از ترک بازی یکشنبه گذشته مقابل کلتس که از ناحیه کمر آسیب دیده بود ، به توانایی ترک لینسلی خوش بین است. گیرنده پهن Davante Adams (مچ پا) علائم آسیب دیدگی دریافت نکرد و انتظار می رود یکشنبه در دسترس باشد.

تحلیلی در حال انجام است.

  • کلاغ ها: TBD
  • فولادها: TBD

کلاغ ها به دلیل وضعیت مداوم تیم COVID-19 در حال حاضر از امکانات خود دور هستند. بازی پنجشنبه شب به یکشنبه موکول می شود – و دوباره به سه شنبه موکول می شود. روز جمعه پیتزبورگ برای دومین روز متوالی تمرین خود را لغو کرد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsüilaclarim.com.trgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul