[ad_1]

kalen-ballage-2-1400.jpg

با رفتن به هفته دوازدهم فصل NFL ، چند پرواز برگشتی را می توانید با اطمینان رهبر ترافیک برای هفته آینده را پیش بینی کنید؟ احتمالاً بیش از آنچه در ابتدا تصور می کنید – شاید حداکثر 25 تیم باشد ، که وقتی شروع به جمع آوری آنها می کنید کاملاً تعجب آور است. مطمئناً ، بعضی از این شرایط ، حتی در پشتی – تماشای شما ، جت و تگزاس – خیلی خیالی را در طبقه بالا فراهم نمی کند ، در حالی که بسیاری دیگر گزینه های کاملاً اجباری دارند ، بنابراین دلیل زیادی برای صرف وقت زیاد برای فکر کردن در مورد آنها وجود ندارد.

شما همچنان Bills ، Colts ، Broncos ، Saints ، Buccaneers ، Rams و 49ers را به عنوان تیم هایی با س questionsال واقعی درباره اینکه چه کسی رهبری خواهد کرد ، دارید. و جای تأسف دارد که همه اینها شرایط بسیار خوبی برای دویدن هستند ، با تخلفات خوب ، رویکردهای سخت یا هر دو ، زیرا تعداد فرصت های فانتزی برجسته را محدود می کند. بدیهی است که آلوین کامارا گزینه ای است که شما باید هر هفته آن را اجرا کنید ، و رحیم مسترت در صورت فعال شدن توسط IR برای هفته 12 فعال خواهد شد ، اما شما باید تصمیمات سختی مانند جاناتان تیلور ، ملوین گوردون / فیلیپ لیندزی ، زاک ماس ، رونالد جونز ، دارل هندرسون و چندین نام دیگر در اینجا.

جامی آیزنبرگ با هفته دوازدهم تماس های “Em & Sit ‘Em” برای بازگشت به زیر ، برخی از این تصمیمات و همچنین بقیه سخت ترین تصمیمات را به شما راهنمایی می کند:

هفته دوازدهم: سیم لغو نمودار ارزشهای تجاری لیست برش بررسی QB بررسی RB پیش نمایش WR هفته 11 برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

شروع “EM & SIT” EM

پشت کار

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط

پیش بینی های طراحی شده توسط[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر