هفته سیزدهم فوتبال خارق العاده برای تسلیم شدن: آیا کام آکرز و دیبو ساموئل می توانند در پلی آف تأثیر بگذارند؟


هفته 12 فصل NFL هنوز ادامه دارد. او اسم حیوان دست اموز انرژی زا شد. این هفته از روز شکرگذاری آغاز شد و قرار است دوشنبه شب چهارشنبه بعد از ظهر ساعت 3:40 بعدازظهر به پایان برسد. این بازه زمانی جدید برای Ravens-Steelers است که به دلیل مشکلات COVID-19 سه بار به تعویق افتاده است. امیدواریم که بازی برای آخرین بار به تعویق بیفتد.

اگر این بازی از چهارشنبه آغاز شود ، همانطور که در حال حاضر برنامه ریزی شده است ، نتایج مربوط به تمام بازیکنان Ravens و Steelers برای هفته های 12 لیگ های فانتزی CBS Sports شما گزارش می شود. این قسمت آسان است – امیدواریم. آنچه همچنین باید آسان باشد ، اما قابل توضیح است ، معنی بازی چهارشنبه برای روند کنار رفتن از لیگ های CBS Sports شما است. در اینجا چیزی است که CBS Sports از طریق ایمیل برای همه اعضای لیگ ما ارسال کرده است.

“با توجه به بازی روز چهارشنبه ، انصراف ها برای سه لیگ سه شنبه شب (چهارشنبه صبح) انجام نمی شود. اولین انصراف مجاز چهارشنبه شب (صبح پنجشنبه) پس از بازی بالتیمور – پیتسبورگ خواهد بود. نکته مهم – در صورت معمول اخراج را چهارشنبه شب آزاد نکنید و می خواهید این کار را انجام دهید ، کمیساریا باید قبل از چهارشنبه شب تنظیمات لیگ خود را به روز کند. “

در اینجا یک فرایند ساده سه مرحله ای وجود دارد که همکار من دیو ریچارد در توییتر برای کمیسرهای فانتزی در CBS Sports نوشت. لطفاً این مورد را به مسئول تخیل خود نشان دهید تا از آگاهی وی مطمئن شوید.

 1. به صفحه سیاست معاملات لیگ خود بروید (http: //**YOURLEAGUEIDHERE**.football.cbssports.com/setup/league-settings/transaction-polies)
 2. مطمئن شوید “چهارشنبه” کلیک شده است
 3. انجام شده

باز هم ، باید این کار آسان باشد و امیدوارم که در این هفته مشکلی برای تسلیم شدن وجود نداشته باشد. ما می دانیم که این هفته برای بسیاری از شما مهم است ، زیرا این آخرین دوره گلزنی در اکثر لیگ های فانتزی قبل از شروع پلی آف است.

و دو خط داستانی شناخته شده وجود دارد که ما در هفته 13 دنبال می کنیم. اولین ویل فولر ، گیرنده تگزاس است که به دلیل نقض سیاست تقویت عملکرد NFL توسط شش بازی متوقف شد. مدیران فانتزی باید گیرنده شماره 8 را در PPR جایگزین کنند ، و برخی از گزینه های انصراف شامل Deebo Samuel ، Tim Patrick و Keke Coutee و سایر موارد است.

جاش جیکوبز مهاجمین مهاجم همچنین با مصدومیت مچ پا روبرو شده است. انتظار می رود او روز دوشنبه در هفته سیزدهم در جت بازی کند ، اما اگر او بیرون بیاید ، Devontae Booker به یک گزینه بالقوه برای شروع فانتزی در تمام لیگ ها تبدیل خواهد شد. در زیر درباره بوکر و سایر نمایندگان رایگان صحبت خواهیم کرد.

تنها مزیت برگشت های چهارشنبه شب این است که می توانید گزارش های عملی را برای جیکوبز و دیگران مشاهده کنید تا حرکات شما را تعیین کند. و در صورت لزوم ، من چهارشنبه بعد از ظهر این ستون را به روز می کنم تا در مورد تصمیم گیری در مورد انصراف نهایی به شما کمک کنم.

یادداشت سردبیر: برای این ستون معافیت از سیم ، ما فقط بازیکنانی را در نظر می گیریم که در کمتر از 65٪ لیگ های CBS Sports جمع شده اند.

برای هفته سیزدهم کمک بیشتری کنید: وحشت برای مبارزه با ستاره ها؟ | بررسی QB برندگان و بازندگان باور کنی یا نه

لغو هفته سیزدهم

 • توجه داشته باشید آسیب ها: لامار جکسون (بیماری) ، درو نسیم (دنده) ، دانیل جونز (ران) ، توا تاگووایلوا (پا) ، درو لاک (بیماری) ، نیک فالز (پا) ، گاردنر مینچر (انگشت پا) ، جیمی گاروپولو (مچ پا)
 • خداحافظ: تام بردی و تدی بریج واتر
 • لیست اولویت: رایان فیتزپاتریک (37٪ از لیست) ، میچل تروبیسکی (10٪) ، بیکر میفیلد (45٪) و فیلیپ ریورز (54٪)
 • در صورت وجود بررسی کنید: رایان تانهیل (84٪ از لیست) و کرک کوزینز (71٪). تانهیل در دو بازی سخت گذشته خود مقابل بالتیمور و ایندیاناپولیس موفق به کسب حداقل 21 امتیاز فانتزی شده است و اکنون در سه بازی بعدی خود کلیولند ، جکسونویل و دیترویت را بدست آورده است. و کوزینز در چهار بازی متوالی حداقل 21 امتیاز فانتزی کسب کرده و این هفته با جکسونویل روبرو می شود.
 • کاندیداهای احتمالی ترک تحصیل: جارد گاف (90٪ از لیست) و کارسون ونتز (69٪). گاف ممکن است در هفته سیزدهم آریزونا خوب بازی کند ، اما او یک بازی با بیش از 12 امتیاز خارق العاده از هفته 7 دارد و برای اعتماد به نفس در این مرحله از فصل بسیار ناسازگار است. ونتز به طور بالقوه در آستانه صعود به جالان هرتس قرار دارد و در سه بازی بعدی خود با گرین بی ، نیواورلئان و آریزونا روبرو می شود.

کواربک

هفته سیزدهم فهرست اولویت ها

ترحم برای امتناع

پشت کار

 • توجه داشته باشید آسیب ها: جاش جیکوبز (مچ پا) ، جو میکسون (پا) ، دی اندره سویفت (ضربه مغزی) ، دیوید جانسون (ضربه مغزی) ، تاد گارلی (زانو) ، جیمز کانر (بیماری) ، جاناتان تیلور (بیماری) ، مایلز گاسکین (زانو) ، JK Dobbins (بیماری) ، Mark Ingram (بیماری) ، Phillip Lindsay (زانو) ، Kalen Ballage (مچ پا) ، Salvon Ahmed (شانه) ، Lamical Perine (مچ پا) ، Devonta Freeman (مچ پا) و Tevin Coleman (زانو)
 • خداحافظ: کریستین مک کافری ، مایک دیویس ، رونالد جونز و لئونارد فورنت
 • لیست اولویت: Devontae Booker (34٪ از لیست) ، بنی اسنل (48٪) ، Cam Akers (47٪) ، فرانك گور (41٪) ، DeAndre Washington (1٪) ، جوردن ویلكینز (30٪) ، برایان هیل (54٪) ، کریون جانسون (26٪) و رویس فریمن (7٪)
 • در صورت وجود بررسی کنید: جی کی دابینز (82٪ از لیست) ، مایلس گاسکین (81٪) ، جیمز وایت (80٪) ، لاتاویوس موری (77٪) و جامعال ویلیامز (71٪). دابینز و اینگرام حق بازی در روز چهارشنبه برابر فولاد را دارند ، بنابراین نحوه بازی آنها ، به ویژه دابینز را تماشا کنید. امیدوارم که او همانطور که در هفته یازدهم مقابل تنسی حضور داشت ، در حالی که در مجموع 17 لمس داشت و 18 امتیاز PPR کسب کرد ، دوباره برای Ravens پیشرو است. گاسکین می تواند این هفته برابر بنگالها برگردد و او یک شماره 2 فانتزی خواهد بود ، اگر سالم باشد به همه لیگ ها برمی گردد ، به خصوص اگر احمد از بازی خارج شود. من دوست نداشتم که وایت در هفته 12 مقابل آریزونا فقط یک نتیجه داشته باشد ، اما هنوز هم می تواند یک گزینه انعطاف پذیر در PPR باشد. و قبل از هفته 13 حداقل 13 امتیاز PPR در بازیهای متوالی کسب کرده است. موری در دو بازی اخیر خود 31 دویدن داشته و می تواند یک گزینه انعطاف پذیری بالقوه تلقی شود ، حتی در حالی که با آلوین کامارا همگام است. در صورت بروز اتفاقی برای آرون جونز ، ویلیامز یک نامزد پنهان عالی است و همچنین اگر به عنوان گزینه انعطاف پذیر در لیگ های عمیق تر به وی احتیاج دارید ، در سال جاری حداقل 8 امتیاز PPR در همه بازی ها به جز دو بازی کسب کرده است.
 • کاندیداهای احتمالی ترک تحصیل: لئونارد فورنت (91٪ از لیست) ، دارل هندرسون (77٪) ، جریک مک کینون (75٪) و کالن بالاژ (75٪). Buccaneers قصد دارند با رونالد جونز بازی کنند ، که خبر بدی برای فورنت است ، که در مجموع 10 لمس یا کمتر از چهار بازی مستقیم دارد. هندرسون باید بیشتر از آکرز زمان بازی خود را از دست بدهد و هندرسون در حال حاضر شش بازی پی در پی با 9 امتیاز PPR یا کمتر دارد. مک کینون در هفته دوازدهم برج حمل با رحیم مسترت و جف ویلسون فقط 5 تماس داشت و کار او ممکن است به خطر بیفتد. و بالاج اکنون که آسیب دیده است ، همراه با آستین اکلر ارزش رفتار ندارد.

به عقب دویدن

هفته سیزدهم فهرست اولویت ها

ترحم برای امتناع

گیرنده های گسترده

 • توجه داشته باشید آسیب ها: جولیو جونز (ران) ، آدام تایلن (بیماری) ، کنی گلادای (لگن) ، دی جی چارک (دنده) ، براندون ایوک (بیماری) ، جان براون (مچ پا) ، جولیان ادلمن (زانو) ، پرستون ویلیامز (پا) ، راندال کاب (پنجه پا) و لری فیتزجرالد (بیماری)
 • خداحافظ: دی جی مور ، رابی اندرسون ، کورتیس ساموئل ، مایک ایوانز ، کریس گادوین و آنتونیو براون
 • لیست اولویت: دیبو ساموئل (59٪ از لیست) ، تیم پاتریک (55٪) ، ککه کوتی (1٪) ، برشاد پریمان (47٪) ، استرلینگ شپارد (62٪) ، سمی واتکینز (63٪) ، دارنل مونی (15٪) ، هانتر رنفرو (37٪) ، کالین جانسون (0٪) و گابریل دیویس (3٪)
 • در صورت وجود بررسی کنید: براندون ایوک (80٪ از لیست) ، کوری دیویس (79٪) ، کول بیسلی (75٪) ، نلسون آگولور (75٪) ، مایکل پیتمن (73٪) و آلن لازارد (68٪). امیدواریم ایوک در هفته سیزدهم پس از غیبت در دو بازی گذشته و کسب حداقل 17 امتیاز PPR در سه بازی اخیر خود برگردد. خوشحالم که می بینم او چگونه با ساموئل رفتار می کند. دیویس به عنوان دریافت کننده شماره 2 تیتان ها خوب عمل کرد و در هفته سیزدهم مقابل براون ها بازی فوق العاده ای داشت قبل از اینکه در هفته 14 با جکسونویل و در هفته 15 با دیترویت روبرو شود باید Beasles را به عنوان جانشین شماره 3 خیال از زمان جان براون در نظر بگیریم. بیرون است و براون دو بازی بعدی برابر 49ers و Steelers را از دست خواهد داد. آگلور در هفته سیزدهم مقابل جت ها بازی فوق العاده ای دارد و در دو بازی اخیر خود برابر رئیسان و شاهین ها 15 گل به ثمر رسانده است. پیتمن در چهار بازی اخیر خود در سه بازی حداقل هفت گل به ثمر رسانده و در هفته سیزدهم مقابل تگزاسی هایی که به تازگی رابی را از دست داده اند یک بازی عالی دارد. و لازارد در هفته 12 مقابل شیکاگو گلزنی کرد و در هفته سیزدهم مقابل عقاب ها بازی مطلوبی دارد.
 • کاندیداهای احتمالی ترک تحصیل: ویل فولر (100٪ در لیست) ، داریوش اسلیتون (82٪) ، تراویس فولام (78٪) و امانوئل سندرز (73٪). فصل فولر به پایان رسیده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که او را در لیست فانتزی خود نگه دارید. فولام از زمان بازگشت آلسون جفری به عقاب ها در هفته 10 فاجعه بار بوده است و فولام در سه بازی اخیر خود 5 امتیاز PPR کسب کرده است. سندرز در سه بازی اخیر خود 12 امتیاز PPR و هفت گل ترکیب دارد.

گیرنده گسترده

هفته سیزدهم فهرست اولویت ها

 • توجه داشته باشید آسیب ها: مارک اندروز (بیماری) ، جورج کیتل (پا) ، زاک ارز (مچ پا) ، هرو اسمیت (کشاله ران) و گرگ اولسن (پا)
 • خداحافظ: راب گرونکوفسکی
 • لیست اولویت: کایل رودلف (22٪ از لیست) ، آستین هوپر (62٪) ، لوگان توماس (45٪) ، تری برتون (38٪) و جوردن آکینز (17٪)
 • در صورت وجود بررسی کنید: دالاس گودرت (80٪ از لیست) ، مایک گسیکی (73٪) ، زاک ارز (72٪) و رابرت تونیان (72٪). خواهیم دید که هرتز چه اتفاقی خواهد افتاد ، اما گودرت در دو بازی اخیر مقابل کلیولند و سیاتل عالی بوده است و حداقل 18 امتیاز PPR در هر بازی دارد. امیدوارم که اگر Ertz در هفته سیزدهم در Green Bay بازی کند ، این مسئله ادامه خواهد یافت ، اما هر دو فینال فیلادلفیا باید شامل شود. اگر فیتزپاتریک به عنوان یک بازیکن اصلی در میامی باقی بماند ، گسیکی در هفته سیزدهم مقابل بنگالی ها گزینه ابتدایی است. و تونیان در دو هفته گذشته با حداقل 15 امتیاز PPR در هر دو بازی اخیر خود مقابل کلتس و برز به زندگی رسیده است ، اما در این مدت فقط 10 گل به ثمر رسانده است.
 • کاندیدای احتمالی انصراف: نوح فانت (77 درصد از لیست) ، جارد کوک (71 درصد) و تایلر هیگبی (55 درصد). فانت به لاک برمی گردد ، اما در هفته سیزدهم همچنان به فانت در برابر رئیسی اعتماد ندارد. او از هفته 2 به بعد موفق به گلزنی نشده و در هفت بازی از هشت بازی گذشته خود 9 امتیاز PPR یا کمتر کسب کرده است. کوک در سه بازی گذشته خود 5 گل با یک گل برای 6 یارد به ثمر رسانده است. اکنون نمی توانید به او تیسوم هیل ، که برای مقدسین شروع می شود ، اعتماد کنید. هیبی از هفته 2 تاکنون هیچ گلی نزده و در هشت بازی متوالی 9 امتیاز PPR یا کمتر دارد.

پایان محکم

هفته سیزدهم فهرست اولویت ها

 • خرس (52٪) در برابر DET
 • مهاجمان (14٪) در نیویورک
 • وایکینگ ها (58٪) در برابر JAC

 • نیک فولک (7٪) در LAC
 • مت گی (3٪) در ARI
 • Greg Zuerlein (30٪) در BAL
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
بهترین پکیج دیواری بازار ایران 5 مارک ایرانی و خارجی عالی ترموتجهیز

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagrailaclarim.com.trkürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü