هزینه های هوشمند ماوریکس آنها را برای خارج از فصل بزرگ تا سال 2021 آماده می کند تا یک ستاره سوم اضافه کنند و مدعیان قانونی عنوان شوند.


تیم دالاس ماوریکس در تلاش است تا یک لیست قهرمانی پیرامون لوکا دونچیچ و کریستاپس پورنگیس ایجاد کند و این اتفاق خیلی زودتر از حد انتظار رخ می دهد. بعد از فصلی که دونچیچ در رأی گیری MVP چهارم شد و ماوریکس را در مرحله پلی آف کلیپرز آزمایش کرد ، با ورود به رقابت های 2020-201 حق رای دادن افزایش یافت. در حالی که لیست فعلی ممکن است به نظر تیمی نرسد که بتواند لیکرز ، کلیپرز و باکس را به عنوان قهرمانی به چالش بکشد ، روشی که دالاس در این فصل تیم خود را ایجاد کرده این امکان را فراهم می کند تا یک فصل بزرگ در سال 2021 به عنوان یک مدعی قانونی برای کسب عنوان قهرمانی شناخته شود.

ماوریکس در حالی که متعهد به پرداخت حقوق درازمدت نبوده است ، در لیست خود پیشرفتهای بیشتری انجام داده است. اول پروژه تجارت شبانه جاش ریچاردسون بود که در کوتاه مدت از دالاس تیم بهتری در دفاع خواهد ساخت. او همچنین در طولانی مدت جلوی Mavs را نخواهد گرفت ، زیرا گزینه ای برای بازیکنی پس از این فصل وجود دارد که ممکن است از دریافت پول بیشتر در بازار آزاد امتناع کند. البته ، دالاس از خدمات شوتزنی شدید ست کاری که فصل گذشته فوق العاده خوب بازی کرد دست کشید ، اما دو سال و 24.5 میلیون دلار باقی مانده از قرارداد او مانع از امضای ماهیان بزرگتر در سال آینده خواهد شد. تابستان

دالاس برای جایگزینی شوت کاری ، تایرل تری را به تساوی کشید که در فصل گذشته در هر بازی تقریباً 5 تلاش 40.8٪ از عمق را برای استنفورد انجام داد. تری رزومه حرفه ای کاری را در اختیار ندارد که شامل دومین درصد بالاترین امتیاز 3 امتیاز در تاریخ لیگ (44.3 درصد) باشد ، اما طبق قراردادی که توسط تیم کنترل می شود ، Mavs می توانند آن را به آنچه می خواهند شکل دهند.

سپس جیمز جانسون مهاجم کهنه کار – که در حال انقضا قرارداد است – معامله ای انجام شد و به دالاس یک مجری داد. همچنین دالاس Trey Burke ، Willie Cauley-Stein و JJ Barea را با قراردادهای دوستانه تیم دوباره امضا کرد و با وسلی Iwundu معامله کرد ، دومی که فقط با 1.8 میلیون دلار در سال عمق بال بیشتری به Mavs داد. هر حرکتی که آنها در این فصل انجام دادند آینده نگرانه بود ، در حالی که در کوتاه مدت پیشرفت می کرد.

با ورود به فصل خارج از فصل 2021 ، پروژه ماوریکس تقریباً 34 میلیون دلار فضا برای استفاده خواهد داشت ، یعنی اگر ریچاردسون گزینه 11.61 میلیون دلاری بازیکن خود را کنار بگذارد. طبق گفته بابی مارکس از ESPN ، دالاس همچنین یکی از 10 تیمی خواهد بود که حداقل 20 میلیون دلار سال آینده خواهد داشت. این نیز در سال گذشته قرارداد جالن برونسون فاکتورینگ نیست ، که تضمین نشده است. اگر دالاس قصد دارد برونسون را که در فصل 22-2021 1.8 میلیون دلار درآمد کسب می کند ، حفظ کند و اگر ریچاردسون گزینه بازیکن خود را انتخاب کند ، دالاس حدود 20.6 میلیون دلار برای کار خواهد داشت ، حرکات خارج از فصل به طور قابل توجهی متفاوت است.

با این حال ، اگر فرض کنیم که ریچاردسون در حال تسلیم شدن است زیرا به خوبی می تواند بیش از 11 میلیون دلار در فصل 22-2021 بدست آورد ، پس Mavs یکی از معدود تیم هایی خواهد بود که فضای قابل توجهی برای کار برای دنبال کردن این ستاره سوم دارد برای جفت شدن با دونچیچ و پورنگیس. همه نگاه ها به وضوح به جدیدترین MVP لیگ ، جیانیس آنتتوکونمپو معطوف است ، که اگر تصمیم بگیرد تا 21 دسامبر قرارداد ابرقهرمانی با میلواکی باکس را امضا نکند ، در سال 2021 بازیکن آزاد نامحدود خواهد بود. از تیم هایی که می توانند در صف اول باشند تا خدمات جیانیس را ارائه دهند ، اما هر تیمی در لیگ دوست دارد او را در لیست خود داشته باشد ، بنابراین چیز زیادی نمی گوید.

اگر بالاخره جیانیس یک گزینه نیست ، یا به این دلیل که در میلواکی می ماند یا جای دیگری امضا می کند ، هنوز گزینه های عالی برای دالاس وجود دارد. Mav ها به Victor Oladipo All-Star Guard Pacers مرتبط هستند که پس از این فصل بازیکن آزاد نامحدود خواهد بود و بارها شایعات تجاری را در خارج از فصل رد کرده است. شایعاتی وجود دارد که اولادیپو می خواهد ایندیانا را ترک کند ، اما او نیز آنها را تکذیب کرد.

یک گارد باسابقه کایل لوری نیز وجود دارد ، که تابستان سال آینده یک بازیکن آزاد خواهد بود و از نظر دونچیچ به عنوان بازیکن توپ دوم و یک مدافع سرسخت ، از پشت به خوبی جفت خواهد شد. شجره نامه و رهبری او در مسابقات قهرمانی در رختکن جوان در دالاس مورد استقبال قرار خواهد گرفت. DeMar DeRozan و Rudy Gobert همچنین نمایندگان آزاد نامحدودی خواهند بود که در صورت وجود علاقه ، دالاس می تواند آنها را هدف قرار دهد.

اگر بازیکنانی مانند کاوی لئونارد ، پل جورج ، بلیک گریفین ، جرو هالید و اسپنسر دینویدی قبل از فصل 22-222021 گزینه های بازیکن خود را کنار بگذارند ، بازار آژانس رایگان جذاب تر خواهد بود و مطمئنا دالاس ترکیبی از فضای چشم انداز با یک کلاه و یک مقصد جذاب با Doncic به عنوان یک عنصر اصلی در زمینه فروش.

نکته اصلی این است که دالاس در سال 2021 برای هر بازیکن کالیبر که می خواهد جا خواهد داشت و همچنین یک قرعه کشی در دونچیچ برای جلب بازیکنان به روشی انجام می شود که دیرک نوویتسکی هرگز انجام نداده است. همراه با آنچه بسیاری انتظار دارند فصلی باشد که Mavs بتواند برای برتری دادگاه خانگی در پلی آف غرب مبارزه کند و برای اولین بار در دالاس ، دستورالعمل مناسب برای یک مقصد آژانس رایگان وجود دارد.

هیچ کس نمی توانست ببیند ماوریکس در آستانه مدعی قهرمانی با چه سرعتی عمل می کند ، اما صعود دونچیچ برای تبدیل شدن به 10 بازیکن برتر لیگ برنامه های آنها را تسریع کرد. دریافت این ستاره سوم باعث تحکیم Mavs در میان نخبگان غربی برای سالهای آینده خواهد شد و اقدامات مدیرعامل Donnie Nelson و بقیه اعضای دفتر جلو باعث شده است که این فصل خارج از فصل 2021 ایجاد شود که در آن آنها می توانند هر کسی را که می خواهم بدرقه کنند.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>