هاوایی در برابر اطلاعات پخش جریانی مستقیم ایالت هاوایی ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، جریان آنلاین


در 3 چهارم

Boys State Broncos به دلایلی مورد علاقه های جدی در اینجا بود. سه چهارم در و نقض آنها واقعاً توانست اراده خود را تحمیل کند ، و بر جنگجویان رنگین کمان هاوایی 40-17 سه چهارم در سلطه یابد.

ایالت Boise به RB Andrew Van Buren متکی است ، که برای دو TD و 88 یارد در 20 حامل عجله کرد و WR خلیل شاکر ، که ده پاس برای دو TD و 98 گارد گرفت. صحبت از بازیسازان ، CB Avery Williams در ادامه با بازگشت اولیه در سه ماهه سوم به پایان رسید.

کی بازی میکنه

ایالت Boise @ هاوایی

سوابق فعلی: Boise 3-1؛ هاوایی 2-2

چه باید دانست

تیم Boise State Broncos در هر دو بازی خود مقابل Hawaii Rainbow Warriors در فصل گذشته (59-37 و 31-10) پیروز شد و روز شنبه نتیجه مشابهی را در نظر دارد. Broncos و هاوایی در نبردی در کوه غربی در ساعت 11:00 بعد از ظهر در زمین هواپیمایی هاوایی در ورزشگاه Aloha به مصاف هم می روند. پسران حالت در نمایشی از عضلات تهاجمی با میانگین 40 امتیاز در هر بازی کشیده می شوند.

هفته گذشته این مسابقات در برابر ایالت بویز در برابر رم های ایالت کلرادو پیش رفت زیرا آنها با پیروزی 52 بر 21 به سود خود ایستادند. این نقطه در حال ظهور 31 امتیاز بیشترین حاشیه فرمان برای ایالت Boise تاکنون در سال جاری است. هیچ کس یک بازی هجومی برای Boys Boys انجام نداد ، اما آنها از RB Andrew Van Buren و TE Riley Smith نتیجه گرفتند.

حتما بخوانید:
خرید اسید اگزالیک - ادرس

در همین حال انتظار می رفت که Rainbow Warriors هفته گذشته کار سختی داشته باشد و اوضاع دقیقاً به همین ترتیب رقم خورد. آنها با شکست 10 بر 34 از آزتک های سن دیگو شکست سختی خوردند. هاوایی در پایان سه ماهه سوم 28-3 سقوط کرد ، که بازیابی آن بیش از حد بود. RB کالوین ترنر تلاش خوبی برای تیم بازنده انجام داد زیرا چهار پاس گل برای یک TD و 116 یارد گرفت. اعتصاب 75 حیاطی چوان کوردیرو به ترنر در کوارتر چهارم یکی از به یادماندنی ترین لحظات عصر را رقم زد.

برونکوس در این مسابقه با کسب انتظار 14 امتیاز مورد علاقه خود است. آنها در صورت تمایل به تولید پول ثابت در برابر گسترش سلاح های هسته ای (3-0) ، بنابراین ارزش یک شرط بندی سریع را دارد.

پیروزی Boise State آنها را 3-1 به ارمغان آورد ، در حالی که باخت Rainbow Warriors آنها را 2-2 کرد. چند شماره دفاعی که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: Boise State با 20 یارد سریعترین یارد مجاز برای یک بازی در این کشور ، به طور متوسط ​​219.8 دقیقه را از دست داد. برای اوضاع بدتر برای Broncos ، هاوایی به طور متوسط ​​با 162.8 یارد در هر بازی وارد مسابقه شد ، که برای پنجمین بهترین در این کشور خوب است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 23:00 ET
  • جایی که: میدان هوایی هاوایی در استادیوم آلوها – هونولولو ، هاوایی
  • تلویزیون: شبکه ورزشی CBS
  • پخش زنده: CBSSports.com یا fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای ممکن است اعمال شود.)
  • با تلفن تماشا کنید: برنامه ورزشی CBS
  • تماشای تلویزیون متصل: برنامه ورزشی CBS در Roku و Fire TV
حتما بخوانید:
تفاوت شیر فشارشکن و شیرفلکه تنظیم فشار - آریاکوپلینگ

شانس

بر اساس آخرین شانس فوتبال کالج ، برونکوس یک محبوب بزرگ 14 امتیازی در برابر Rainbow Warriors است.

این شانس احساس خوبی برای خط این بازی داشت ، زیرا بازی با برانکوس به عنوان سیزدهمین محبوب آغاز شد.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

ایالت بویز در تمام بازی هایی که در شش سال گذشته مقابل هاوایی انجام داده است پیروز شده است.

  • 7 دسامبر 2019 – ایالت Boise 31 در برابر هاوایی 10
  • 12 اکتبر 2019 – Boise State 59 v. Hawaii 37
  • 12 نوامبر 2016 – Boise State 52 v. Hawaii 16
  • 3 اکتبر 2015 – ایالت پسران 55 مقابل هاوایی 0
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید