[ad_1]

nick-saban-suit-mask.jpg
USATSI

طبق برنامه ، مربی آلاباما آزمایش COVID-19 مثبت بود و علائم ویروس کرونا را نشان داد. این افشاگری سه روز قبل از پخش شماره 1 Crimson Tide در شماره 22 آبرن در کاسه آهنی سالانه خود انجام می شود ، که به عنوان SEC بازی هفته CBS ارائه می شود.

وی گفت: “امروز صبح گزارشی دریافت كردیم كه مربی Saban نتیجه مثبتی را برای COVID-19 نشان داده است. او علائم بسیار خفیفی دارد ، بنابراین این آزمایش به عنوان بالقوه مثبت کاذب طبقه بندی نمی شود. او تمام دستورالعمل های مناسب را دنبال می کند و در خانه ایزوله می کند.” در بیانیه ای در برنامه ذکر شده است.

این دومین بار در فصلی است که Saban از نظر آزمایش COVID-19 مثبت است. او قبلا قبل از بازی آلاباما مقابل جورجیا مثبت بود ، اما بدون علامت بود. Saban سرانجام پس از سه بار تست منفی ، برای مربیگری در بازی با Bulldogs آزاد شد و این نشان داد که تست اولیه احتمالاً مثبت کاذب بوده است.

اظهارات آلاباما نشان می دهد که این بار اوضاع متفاوت خواهد بود ، به این معنی که “جزر و مد بنفش” در کنار هم توسط شخص دیگری به جز Saban آموزش داده می شود زیرا آنها انتقام شنبه برای باخت سال گذشته به Auburn را می گیرند. طرح جانشینی قبل از بازی گرجستان ، استیو سارگسیان ، هماهنگ کننده تهاجمی را به بازی در یک نقش افزایش می دهد در حالی که Saban پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 غایب است.

انتظار می رود این بار Crimson Tide نیز از طرح مشابهی پیروی کند ، اگرچه هنوز جزئیاتی در مورد نحوه تنظیم کارکنان در غیاب Saban اعلام نشده است سابان که ماه گذشته 69 ساله شد ، پس از مثبت شدن برای اولین بار از COVID-19 به کار در خانه ادامه داد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر