نیمکت دلفین Tua Tagovailoa در نیمه دوم باخت به Broncos در حالی که رایان فیتزپاتریک جای خود را به دست گرفت


توا تاگووئیلوا در نیمه دوم بازی روز یکشنبه در دنور ، پاس برادکوس چوب را از Broncos اخراج کرد و به نظر می رسید که در مسیر رسیدن به زمین به طور ناخوشایندی خم می شود. وقتی دلفین ها برای دومین مالکیت چهارم چهارم خود به میدان رفتند ، تازه کار به نفع رایان فیتزپاتریک تعویض شد. میامی در هنگام تعویض 20-10 از دنور عقب بود. فیتزپاتریک قبل از انداختن یک مهار در منطقه نهایی ، دلفین ها را با یک گل پیش برد ، که اولین باخت میامی در شش بازی را با نتیجه 20-13 رقم زد.

تاگووئیلوا که پس از تعویض فیتزپاتریک به عنوان مدافع اصلی دلفین ها 3-0 به حساب می آید ، به دلیل مصدومیت از ناحیه پا ، در گزارش مصدومیت تیم قرار گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که آیا تاگووئیلوا به دلیل مصدومیت بازی را ترک کرد یا خیر. قبل از ترک بازی ، Tagovailoa 11 از 20 بازی را برای 83 یارد انجام داد ، که شامل موفقیت او در کوارتر اول برای DeVante Parker بود. حمله میامی اما با استفاده از شش مالکیت از هفت تصرف بعدی ، از آنجا انجام شد.

فیتزپاتریک ، که در دو سال گذشته 8-11 به عنوان شروع کننده دلفین ها بوده است ، در اوایل این فصل دو پیروزی متوالی بدست آورد قبل از اینکه با Tagovailoa جایگزین شود ، که به دلفین ها کمک کرد تا 6-3 بهبود یابد و کنترل کامل مقام دوم در AFC Ranking East. دلفین ها که پس از از دست دادن روز یکشنبه 6-4 سقوط کردند ، برای اولین بار از سال 2016 در تلاشند فصل پست را بسازند.

حتما بخوانید:
کالج فوتبال ، هفته سیزدهم: استیو سارگسیان در کانون توجهات در حالی که کاسه آهنین فریب هایی را به آلاباما ، آبرن اضافه می کند

به محض دستیابی به اطلاعات بیشتر ، اطلاعات بیشتری در مورد Tagovailoa خواهیم داشت.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید