[ad_1]

ryan-fitzpatrick-dolphins-3.jpg

توا تاگووئیلوا در نیمه دوم بازی روز یکشنبه در دنور ، پاس برادکوس چوب را از Broncos اخراج کرد و به نظر می رسید که در مسیر رسیدن به زمین به طور ناخوشایندی خم می شود. وقتی دلفین ها برای دومین مالکیت چهارم چهارم خود به میدان رفتند ، تازه کار به نفع رایان فیتزپاتریک تعویض شد. میامی در هنگام تعویض 20-10 از دنور عقب بود. فیتزپاتریک قبل از انداختن یک مهار در منطقه نهایی ، دلفین ها را با یک گل پیش برد ، که اولین باخت میامی در شش بازی را با نتیجه 20-13 رقم زد.

تاگووئیلوا که پس از تعویض فیتزپاتریک به عنوان مدافع اصلی دلفین ها 3-0 به حساب می آید ، به دلیل مصدومیت از ناحیه پا ، در گزارش مصدومیت تیم قرار گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که آیا تاگووئیلوا به دلیل مصدومیت بازی را ترک کرد یا خیر. قبل از ترک بازی ، Tagovailoa 11 از 20 بازی را برای 83 یارد انجام داد ، که شامل موفقیت او در کوارتر اول برای DeVante Parker بود. حمله میامی اما با استفاده از شش مالکیت از هفت تصرف بعدی ، از آنجا انجام شد.

فیتزپاتریک ، که در دو سال گذشته 8-11 به عنوان شروع کننده دلفین ها بوده است ، در اوایل این فصل دو پیروزی متوالی بدست آورد قبل از اینکه با Tagovailoa جایگزین شود ، که به دلفین ها کمک کرد تا 6-3 بهبود یابد و کنترل کامل مقام دوم در AFC Ranking East. دلفین ها که پس از از دست دادن روز یکشنبه 6-4 سقوط کردند ، برای اولین بار از سال 2016 در تلاشند فصل پست را بسازند.

به محض دستیابی به اطلاعات بیشتر ، اطلاعات بیشتری در مورد Tagovailoa خواهیم داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر