[ad_1]

gettyimages-645562242.jpg
گتی ایماژ

آخرین اظهارات نیمار بعد از بازی پس از این که پس از اعلام ستاره پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد فصل آینده با لیونل مسی بازی کند ، توجهات را به خود جلب کرد پس از پیروزی 3-1 PSG مقابل منچستریونایتد در روز چهارشنبه در لیگ قهرمانان یوفا ، نیمار با خنده و امید به آینده صدا کرد.

نیمار گفت:

“من بیشتر از همه می خواهم بازی کنم [Messi] دوباره ، بنابراین او می تواند از بودن در زمین با او دوباره لذت ببرد. او می توانست به جای من بازی کند. مطمئنا مشکلی پیش نخواهد آمد. من می خواهم دوباره با او بازی کنم و مطمئن هستم که فصل آینده باید این کار را انجام دهیم. “

نیمار و مسی از سال 2013 تا 2017 مدتی را با هم در بارسلونا گذراندند.

نیمار در حال حاضر قرارداد دارد پاری سن ژرمن در فصل 22-2021. مسی ممکن است با ایجاد پتانسیل برای این دو ، از چند طریق مختلف به دنبال ترک بارسلونا باشد.

در سال 2019 ، مسی به دنبال بارسلونا بود تا نیمار را پس بگیرد ، هرچند که این اتفاق نیفتاد.

نیمار پس از پیروزی چهارشنبه ، جایی که اولین و آخرین گلهای خود را برای PSG به ثمر رساند ، همچنین اضافه کرد که برای بازی در لیگ اروپا به این شهر نیامده است.

نیمار گفت: “من هرگز ندیده ام که از لیگ قهرمانان اروپا کنار بروم یا در لیگ اروپا بازی کنم.” نیمار گفت: “این هرگز به ذهنم خطور نکرده و نخواهد شد.” “با این مشکلات من موفق شدم بزرگ شوم و مسئولیت را بپذیرم. من برای بازی در لیگ اروپا به اینجا نیامده ام.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر