[ad_1]

alexander-scholz-midtjylland.png
گتی ایماژ

پنجمین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان یوفا از روز سه شنبه آغاز شد و نکات جالب توجه زیادی وجود دارد که باید از هشت مسابقه مشاهده کرد. تاکنون ، این مسابقات سناریوهایی را ایجاد کرده اند که باید به هفته آخر مرحله گروهی هیجان انگیز منجر شوند و ما در این هفته فقط در نیمه راه هستیم.

در این فصل فرصتی برای هواداران فراهم می شود تا همه نکات برجسته هر بازی را به تصویر بکشند ، همانطور که با “نمایش Golazo” در CBS Sports اتفاق می افتد. این یک برنامه شلاق زنده در طول روزهای مرحله گروهی است که توسط Nico Cantor سازماندهی شده است. گاس پویت ، فوتبالیست سابق اروگوئه ای برای پخش در روز چهارشنبه به کانتور پیوست. پوشش در ساعت 2:30 بعد از ظهر ET در شبکه ورزشی CBS و CBS All Access آغاز می شود.

به عبارت دیگر ، اگر برنامه ای باشد که بفهمد کدام گلهای مسابقات روز سه شنبه شایسته جشن گرفتن است ، همین است. نمایشگاه Golazo Show مجموعه ای از سه برهنگی اول آن روز را گرد هم آورد.

در اینجا سه ​​گل اول از سه شنبه آمده است:

3. Mergim Berisha ، RB Salzburg
یک پاس کنترل شده با زیبایی با یک تماس از وسط زمین ، یک باریسا متنوع در جناح چپ را پیدا کرد که موفق شد به سمت چپ محوطه جریمه وارد شود و از کنار دروازه بان به تیرک دروازه شلیک کند. این باشگاه اتریشی 3 بر 1 رقبای خود را شکست داد.

2. مادی کامارا ، المپیاکوس
یک پاس از روی زمین باعث شد اتاق معلق در شمال محوطه جریمه معلق شود. او برای جلوگیری از مدافعان اطراف از سمت چپ تماس گرفت ، پای چپ خود را بلند کرد و به گوشه بالای شبکه شلیک کرد. در حالی که تیمش مقابل مارسی سقوط کرد و رسما از لیگ قهرمانان حذف شد ، او حداقل موفق شد این افت فک را به ثمر برساند ، اولین گل فصل خود.

1. الكساندر شولز ، میتژیلند
این باشگاه دانمارکی حریفان ایتالیایی خود را با برتری زودهنگام 1 بر صفر غافلگیر کرد که قطعاً مورد توجه قرار گرفت. شولز توپی را که هم تیمی او به او چرخاند ، گرفت و با آن به گوشه بالای دروازه شلیک کرد ، که سرعت کافی برای جلوگیری از دروازه بان داشت اما ظرافت کافی برای نفوذ به زیر دروازه را داشت.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر