[ad_1]

مرحله 4 مرحله گروهی لیگ قهرمانان یوفا از روز سه شنبه آغاز شد و نکات جالب توجه زیادی وجود دارد که باید از هشت مسابقه مشاهده شود. به نظر می رسید موضوع مجموعه بهترین اهداف امروز یک موشک کاملاً از یک سوم پایانی زمین باشد.

در این فصل فرصتی برای هواداران فراهم خواهد شد تا همه نکات برجسته هر بازی را که با نمایش “The Golazo Show” در CBS Sports اتفاق می افتد ، ثبت کنند. این یک برنامه شلاق زنده در طول روزهای مرحله گروهی است که توسط Nico Cantor سازماندهی شده است. روبرتو مارتینز ، مدیر سابق اورتون ، چهارشنبه برای پخش به کانتور پیوست. پوشش در ساعت 2:30 بعد از ظهر ET در شبکه ورزشی CBS و CBS All Access آغاز می شود.

به عبارت دیگر ، اگر برنامه ای باشد که بفهمد کدام گلهای مسابقات روز سه شنبه شایسته جشن گرفتن است ، همین است. نمایش Golazo Show مجموعه ای از پنج برهنگی اول آن روز را گرد هم آورد.

در اینجا پنج گل برتر سه شنبه آورده شده است:

5. ایوان راکیتیچ ، سویا
اولین بار از این برهنه هافبک کروات سویا بود که روز سه شنبه با یک ضربه کم از بیرون محوطه جریمه دروازه تیمش را باز کرد. توپ آنقدر سریع وارد گوشه پایین تور شد که دروازه بان کراسنودار تنها پس از این اتفاق توانست نفس بکشد.

4. کریستیانو رونالدو ، یوونتوس
این ضربه کمر دیگری بود که از بیرون محوطه جریمه به دست آمد ، اما این یک نیمه از راه دور نبود. این یک گل کلاسیک رونالدو با یک نوسان سبک بود تا توپ را به موقعیت ایده آل برساند تا از کنار دروازه بان فرنسواروس شلیک کند.

3. چیرو ایموبیله ، لاتزیو
آیا تاکنون هدفی در حال محو شدن دیده اید؟ خوب ، یک بار به آن لهجه ثابت نگاه کردید ، مطمئناً می توانید بگویید که اکنون آن را دارید. مهاجم ایتالیایی حتی در خارج از محوطه جریمه او را از دروازه دور کرد و توانست توپ را به پشت دروازه بکشاند.

2. جادن سانچو ، بوروسیا دورتموند
در حالی که ارلینگ هالاند روز سه شنبه به گلزنی باورنکردنی خود ادامه داد ، گل های او در مقایسه با هم تیمی اش کم رنگ شد. ضربه ایستگاهی سانچو با چنان زیبایی و لطافت پیچ و تاب خورد که جای تعجب داشت که نگهبان فقط متوقف نشده و با هیبت به شوت خیره شد.

1. برونو فرناندز ، منچستر یونایتد
این برای همه تردیدهایی که فکر می کردند فرناندز فقط از روی یک پنالتی می تواند گل بزند واضح بود. این گل پس از یک ضربه کرنر دفع شده توپ را دقیقاً به پای او زد. او منتظر ریباند راست بود و ضربه خود را به نقطه عالی زد تا از بازوهای دراز دروازه بان استانبول شلیک کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر