نوادا و ایالت فرسنو: نحوه تماشای جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع فوتبال NCAA


کی بازی میکنه

ایالت فرسنو @ نوادا

سوابق فعلی: فرسنو ، ایالت 3-1؛ نوادا 5-1

چه باید دانست

بولداگ های دولتی از فرسنو پس از یک هفته استراحت باید با استراحت خوب وارد این مسابقه شوند. آنها روز شنبه در جاده می مانند تا در تاریخ 5 دسامبر در ساعت 10:30 بعد از ظهر در ورزشگاه کلارنس ماکای با Nefada Wolf Pack روبرو شوند. در حال حاضر ایالت فرسنو از یک سری سه بازیه لذت می برد و به دنبال گسترش سلطه خود است.

بولداگ امتیاز کافی برای برنده شدن داشت و سپس سه هفته پیش در مقابل ایالت یوتای آگیس امتیاز کسب کرد و بازی خود را با نتیجه 35-16 انجام داد. این تیم در نیمه اول 28 امتیاز کسب کرد و بر کسانی که پیروز شدند پیروز شد. WR Jalen Cropper از فرسنو در حال آتش سوزی بود و ده پاس برای سه TD و 202 یارد گرفت. این تلاش برای تبدیل شدن به اولین بازی Cropper که در بیش از 100 یارد منتشر کرده است.

در این فاصله نزدیک بود ، اما هیچ نوعی سیگار برای نوادا وجود نداشت ، زیرا آنها هفته گذشته 24-21 به تیم Arc Warriors سقوط کردند. طرف بازنده توسط RB Toa Taua تقویت شد ، که برای یک TD و 131 یارد در 20 حامل عجله کرد.

انتظار می رود که ایالت فرسنو این مورد بعدی را با نتیجه 7 بر 7 از دست بدهد. ممکن است ارزش این را داشته باشد که در برابر گسترش این خطر ، چرا که آنها در حال حاضر در یک بازی سه برد دارند.

حتما بخوانید:
شایعات MLB: اشعه برای تجارت بلیک اسنل باز است. مت ها نام های بزرگ زیادی را دنبال خواهند کرد

پیروزی ایالت فرسنو آنها را به 3-1 رساند در حالی که باخت ولف پک آنها را به 5-1 رساند. دو آمار دفاعی که باید هنگام تماشای آن در پشت سر خود نگه دارید: بولداگ با سومین تاچ داون کم پاس در دو مسابقه وارد مسابقه می شود. در مورد نوادا ، آنها در مورد حیاط های مجاز در هر بازی در رتبه 14 کشور قرار دارند که میانگین آنها فقط 321.5 است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 10:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: ورزشگاه کلارنس مک کی – رینو ، نوادا
  • تلویزیون: فاکس اسپرت 2
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین شانس فوتبال کالج ، ولف پک یک امتیاز خوب 7 امتیازی در برابر بولداگ است.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نوادا در 5 بازی اخیر خود در سه بازی برابر ایالت فرسنو پیروز شده است.

  • 23 نوامبر 2019 – نوادا 35 در مقابل فرسنو ، ایالت 28
  • 6 اکتبر 2018 – Fresno، State 21 v. Nevada 3
  • 30 سپتامبر 2017 – فرسنو ، ایالت 41 در مقابل نوادا 21
  • 8 اکتبر 2016 – نوادا 27 در مقابل فرسنو ، ایالت 22
  • 5 نوامبر 2015 – نوادا 30 در مقابل فرسنو ، ایالت 16
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme