نمودار معاملات فوتبال فانتزی: آخرین فرصت برای بازیابی تیم ها برای تخلیه ستاره های پیری


تهیه نقشه تجاری سلسله هرگز کار آسانی نیست ، اما این زمان از سال به ویژه چالش برانگیز است. تا نیمی از لیگ ، خروجی بازیکن در سال 2020 کاملاً بی فایده است. برای تعداد انگشت شماری از متقاضیان ، تولید در سال 2020 بیش از هر زمان دیگری ارزشمند است. این مدعیان تمرکز زیادی بر کسب عنوان دارند ، بنابراین نیازی نیست به آنها چیزی بگویم. اما من یک کلمه برای شما دارم ، مرمتگران. در واقع دو.

بیدار شو

اکنون زمان آن است که لیست خود را از هر بازیکنی که ارزشش در مسیر اشتباهی قرار دارد پاک کنید. ظاهراً این به معنای بچه هایی مثل تام بردی ، آرون راجرز و جولیو جونز است. اما این پسران واضح علاقه چندانی نخواهند داشت. چند ستاره این کار را انجام می دهند و شما باید آنها را به اشتراک بگذارید.

دریک هنری با 400 لمس در آستانه یک فصل دیگر است ، وارد اواخر دهه 20 می شود و عقب بازی می کند. همه او را تابستان سال آینده به عنوان نامزد شکست معرفی خواهند کرد. اما نکته مثبت این است که او برای هر دور برگشت یکی از بهترین برنامه های پلی آف را دارد و سابقه تخریب مسابقه در دسامبر را دارد. اگر پلی آف نمی کنید ، نباید هنری را از فصل خارج کنید.

تراویس کیلسه کمی حیله گرتر است ، اما او به وضوح بهترین پایان فانتزی در فوتبال فانتزی است و علیرغم سن و سالش هیچ نشانه ای از کندی ندارد. او ممکن است یک مدعی در راس تیم قرار بگیرد اما فصل آینده 32 ساله خواهد شد. برای حفظ کلچه ، باید صادقانه باور می کردم که سال آینده شانس زیادی برای پیروزی دارم. در غیر این صورت ، او بازیکن مهم دیگری برای حرکت است.

حتما بخوانید:
راهبند: استراتژی Google

اگر می توانید با برخی دیگر که باید با آنها کنار بیایید ، Keen Allen ، Adam Tylen ، DeAndre Hopkins و Ezekiel Elliott هستند. این افراد را هدیه نکنید ، اما اکنون ارزش همه آنها برای مدعی بیش از هر زمان دیگری است.

در اینجا نمودار به روز شده من از تجارت سلسله آمده است:
منبع: pencil-news.ir