نماینده ردیابی رایگان MLB: امضای اجاق گاز داغ ، 60 نمودار برتر مانند چارلی مورتون ، معاملات مایک مینور جوهر


برای ادامه کار ، علاقه مند به بیس بال ، که از آخرین حرکات اجاق گاز داغ مطلع است ، ردیاب عامل رایگان MLB 2020-21 را ارائه می دهد. در این پست 60 بهترین نماینده رایگان را دنبال خواهیم کرد. زمستان امسال برای بازیکنان آزاد بسیار طولانی است و تیم ها به دلیل همه گیری جهانی رویکرد محافظه کارانه مالی را در پیش می گیرند. طی روزهای منتهی به آژانس رایگان گزینه ها به چپ و راست کاهش می یافتند و احتمالاً در اوایل دسامبر جلسات غیر حراجی فوری برگزار می شود.

با این وجود ، بازار نمایندگی آزاد در اول نوامبر افتتاح شد و ما می خواستیم با رتبه بندی و تجزیه و تحلیل 60 بهترین نماینده رایگان موجود در زمستان ، به این پرونده احترام بگذاریم. چرا 60 به جای 50 معمول؟ زیرا بازار بزرگتر از حد معمول است و لیست نیز باید.

در زیر ردیاب ما ، همراه با بازیکن ، رتبه او ، آخرین تیم و تیم جدید آنها را پیدا خواهید کرد. ما این را در طول فصل به روز می کنیم ، بنابراین مطمئن شوید که برای دسترسی آسان آن را علامت گذاری می کنید.

2020-21 MLB رایگان عامل ردیاب
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>