نمایش تلویزیونی کالج فوتبال ، هفته 14: Alabama-LSU ، فلوریدا-تنسی ، تنظیم شده برای CBS SEC


گتی ایماژ

SEC اعلام کرد تغییراتی در برنامه روز جمعه شامل یافتن نقطه ای برای مکان شماره 1 آلاباما در LSU در 5 دسامبر ، پس از آن که بازی در ابتدا از تاریخ 14 نوامبر به دلیل مثبت بودن آزمایشات COVID-19 و پروتکل پیگیری به تعویق افتاد ، از برنامه ببرها. این یک پیروزی بزرگ برای طرفداران کالج است ، زیرا این بازی نه تنها انجام خواهد شد ، بلکه در زمان اصلی به عنوان قسمت دوم SEChead CBS دو سر برگزار می شود.

شماره 6 فلوریدا برابر تنسی بازی را در ساعت 3:30 بعدازظهر ET با گیترز آغاز خواهد کرد که می خواهد پس از حضور در شش تیم برتر ست اول پلی آف دانشگاه را تحت تأثیر قرار دهد. فلوریدا روز شنبه 34:10 کنتاکی را شکست داد و تقریباً SEC SEC را به عنوان جاده جاده در ناکسویل ، تنسی انتخاب کرد. کارتر بلکبرن ، آرون موری و جنی دل از استادیوم نیلند تماس خواهند گرفت.

تمرکز ما روی باتون روژ ، لوئیزیانا ، شب حضور در آلاباما در LSU با بازی برد نسلر ، گری دانیلسون و جیمی اردال خواهد بود. این بازی باید از ساعت 20:00 شروع شود و شامل Crimson Tide باشد ، زیرا آنها می خواهند عنوان خود را در SEC West ببندند و خود را به عنوان بهترین تیم کشور معرفی کنند.

از آنجا که ببرها قبلاً در مقابل گیترز بازی می کردند ، در 12 دسامبر نقل مکان کردند و آلاباما احتمالاً در 19 دسامبر در مسابقات قهرمانی SEC به مصاف فلوریدا می رود ، فرصت آشکاری برای گردهم آوردن رقبای SEC West در فصل منظم 2020 وجود ندارد. اما SEC ، در تلاش برای اجازه دادن به هر 14 تیم برای انجام 10 بازی ، تنظیماتی را انجام داد که شامل انتقال آلاباما به آرکانزاس و Ole Miss به LSU از یک تاریخ از پیش تعیین شده در 5 دسامبر بود تا اجازه Crimson Tide و ببرها برای بازی.

حتما بخوانید:
USC در مقابل ایالت واشنگتن: پیش بینی ، انتخاب ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، مسابقه فوتبال ، جریان مستقیم ، زمان شروع

هر دو بازی به صورت زنده از CBS پخش می شوند و می توانند از طریق برنامه CBS Sports به صورت زنده از طریق CBSSports.com پخش شوند. آنها همچنین از طریق تأیید اعتبار CBS All-Access در دسترس هستند.
منبع: pencil-news.ir