[ad_1]

brian-flores-dolphins.jpg

دلفین های میامی و بنگال ها در سینسیناتی درگیر نبردی شدند که هیچ ارتباطی با بازی آنها در زمین فوتبال نداشت. یک پنالتی ویژه برای تیم ها می تواند منجر به نبرد سال در NFL شود ، زیرا چندین بازیکن درگیر شدند و منجر به برایان فلورس ، سرمربی دلفین ها شد ، که می خواست در این بازی شرکت کند.

جان وی های گسترده بنگال ، شان ویلیامز و دلفین ها ، دوانته پارکر و مک هولینز به دلیل بازی در این نزاع ، که پس از ضربه سریع مایک توماس ، جانشین گسترده بنگال ، به دکل های بازگشتی جکیم گرانت آغاز شد ، برکنار شدند. ضربه خفه گرانت ناشی از پنالتی به دلیل تداخل در گرفتن توماس بود – که به بیرون از بازی پرتاب نشد.

گرانت که در این بازی زخمی شده بود ، وقتی روی زمین افتاده بود ، هر دو دست را به هوا انداخت و در جستجوی پرچم بود. پس از پایان بازی ، بازیکنان هر دو طرف که در فشار و فشار و ضرب و شتم شرکت داشتند در حالی که فلورس سعی در ورود به نزاع داشت به سمت مسئولان فریاد می زدند.

هولینز مجازاتی غیرقانونی دریافت کرد که مجازات توماس را جبران کرد. علاوه بر سه رد صلاحیت ، ویلیام توماس یک جریمه به دلیل رفتار غیر ورزشی برای سینسیناتی دریافت کرد. بازگشت گرانت برای دلفین ها احتمالاً زیاد است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر