[ad_1]

کی بازی میکنه

نیویورک @ سیاتل

سوابق فعلی: نیویورک 4-7؛ سیاتل 8-3

چه باید دانست

سیاتل سی هاوکس ساعت 4:05 بعد از ظهر روز یکشنبه در خانه خود به مصاف غول های نیویورک می رود. Seahawks با نشان دادن عضلات هجومی خود با میانگین 31 امتیاز در هر بازی ، لاف می زنند.

سیاتل دوشنبه گذشته در بازی خود مقابل عقاب های فیلادلفیا فضای زیادی برای نفس کشیدن نداشت ، اما آنها همچنان با پیروزی 23 بر 17 مغلوب شدند. WC DK Metcalfe از سیاتل خودش را ساخت و ده پاس برای 177 یارد گرفت.

دفاع سیاتل نیز حضور داشت ، زیرا خط حمله فیلادلفیا را آشفته کرد تا QB را شش بار شلیک کند و 41 یارد از دست بدهد. این یک کار گروهی بود که شامل هفت پسر بود.

نیویورک با 386 یارد تا 155 از سین سیناتی بنگال پیشی گرفت ، اما شما از این نتیجه نمی دانید. غول ها یکشنبه گذشته در مقابل سینسیناتی با ناخن ها از بالای سر بیرون آمدند و پس از 19-17 به سرعت وارد میدان شدند. در وقت استراحت 10-10 نتیجه مساوی شد ، اما در نیمه دوم نیویورک تیم بهتری بود. تنها برخورد هجومی آنها توسط RB Wayne Gallman انجام شد.

بیشتر امتیازات تیم با کمک مهربانانه تیم های ویژه اعطا شد که به 13. کمک کردند. K Graham Gano یک بازی عالی 4 به 4 ارائه داد.

این پیروزی ها سیاتل را به 8-3 و نیویورک را به 4-7 رساند. دو عدد که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: سیاتل با بیشترین تعداد حیاط مجاز در یک بازی لیگ ، در مسابقه قرار می گیرد و میانگین 418.1 افت می کند. غول ها برخی از مبارزات خود را تجربه کرده اند ، زیرا آنها در رده چهارم مسابقات NFL در حیاط بازی ها قرار دارند و میانگین آنها فقط 313.8 است. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: یکشنبه ساعت 4:05 بعدازظهر ET
  • جایی که: لومن فیلد – سیاتل ، واشنگتن
  • تلویزیون: FOX
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تاریخچه سریال

سیاتل در شش بازی گذشته تنها بازی این دو تیم را برده است.

  • 22 اکتبر 2017 – سیاتل 24 مقابل نیویورک 7[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر