نحوه تماشای Raiders vs Falcons: هوا ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش زنده ، پیش بینی مرحله نهایی مسابقات 12 هفته


این هفته در حالی که لاس وگاس ریدرز (6-4) برای مقابله با شاهین های آتلانتا (3-7) سفر می کنند ، یک بازی بین بخش ها داریم. هر دو تیم فصل های بسیار متفاوتی داشته اند ، زیرا ثابت شده است که Raiders در یکی از سخت ترین بخش های فوتبال یک تهدید قانونی است ، در حالی که شاهین ها سرمربی خود را اخراج کرده و در زیر زمین NFC South باقی مانده اند. با این حال ، شما هرگز نمی توانید مت رایان را در خانه حساب کنید – به ویژه هنگامی که او یک شخص خارجی است. از سال 2000 ، او 12-5 مخالف گسترش به عنوان یک فرد خارجی در آتلانتا بود.

Raiders از یک باخت سنگین 35-31 مقابل Kansas City Heads خارج می شوند ، جایی که پاتریک مومس یک بازی پیروز را رهبری می کند که فقط 28 ثانیه از لاس وگاس می رود تا تلاش کند تا برتری خود را بدست آورد. این یک اتفاق جامد بود ، اما از جهاتی احساس پیروزی می کرد. از طرف دیگر ، شاهین ها باخت خجالت آور 24 بر 9 مقابل نیو اورلئان مقدس. تیزوم هیل یکشنبه گذشته اولین شروع رسمی NFL خود را در خط حمله انجام داد ، اما در برابر دفاع ناپایدار آتلانتا به نظر می رسید مانند یک All-Pro.

قبل از اینکه به جزئیات بازی یکشنبه بپردازیم ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید عمل را کنترل کنید:

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 29 نوامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم مرسدس بنز (Atlanta، GA)
تلویزیون:
CBS | پخش جریانی: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

حتما بخوانید:
بهترین مدل کفش زنانه کدام است؟

نحوه دستیابی کامل به CBS

ثبت نام بسیار آسان است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به صفحه CBS All Access بروید و طرحی را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر باشد. برای یک هفته استفاده آزمایشی رایگان ، اینجا را کلیک کنید.

تجسم

مجموعه تاریخ بین Raiders و Falcons هفت سریال است ، اما Falcons در چهار بازی گذشته پیروز شده است. وقتی صحبت از حیاط مجاز در هر بازی است ، هر دو دفاع در ده تیم برتر لیگ قرار دارند ، بنابراین این احتمال وجود دارد که این یک موضوع پرگل باشد و حتی شاید یک تیراندازی باشد. درک کار در هفته گذشته 23 گل از 31 پاس گل برای 275 یارد ، سه بار ضرب و شتم و یک رهگیری در برابر رئیس ها انجام داد و در مقابل تیم های NFC South نیز شگفت انگیز بود. در هفت بازی شغلی برابر این بخش ، او به طور متوسط ​​321.9 یارد در هر بازی داشت و در مجموع 16 مسابقه را انجام داد و فقط دو بار رهگیری کرد. اگرچه ممکن است نخبه ترین سلاح ها را نداشته باشد ، کار اخیراً توپ عالی را بازی می کند. حمله Falcons هفته گذشته در برابر Saints بسیار دشوار بود ، زیرا آنها فقط 248 یارد از خطای کلی را ثبت کردند ، دو بار توپ را چرخاندند و از 14 قطره سوم فقط 2 بار برگشتند. این واحد از آنچه در روز یکشنبه نشان دادند بهتر است و اگر بخواهند Raiders را شکست دهند به بیش از چند بازی بزرگ نیاز خواهند داشت.

حتما بخوانید:
صابون دستساز زردچوبه - حبیبی گروپ|خرید حبوبات و ترشیجات عمده

پیش بینی

Raiders چهار بازی متوالی را ضبط کرد – که با طولانی ترین دوره فعالیت مخفی در NFL با غول های نیویورک همراه است. آنها 4-1 مقابل گسترش جاده در طول فصل هستند ، در حالی که شاهین ها برابر 1-4 در برابر گسترش در خانه هستند. ممکن است برخی تصور کنند که این ممکن است یک دام برای Raiders باشد ، زیرا آنها از یک ضرر عاطفی خارج شده اند ، اما من فکر می کنم این از دست دادن در واقع به نفع آنها باشد. لاس وگاس تنها تیمی است که در این فصل کانزاس سیتی را شکست داده است و ریدرز هفته گذشته با نزدیک نگه داشتن بازی دوم خود ثابت کردند که این تصادفی نیست.

نتیجه: مهاجمان 35-27 بیش از سوکولی
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید