[ad_1]

در سال 2019 ، Raiders 6-4 بود و در مسیر داخلی پلی آف AFC پیش از شکست در 5 بازی از شش بازی اخیر خود قرار داشت. اولین باخت از این باخت به جت ها وارد شد که مانند Raiders فصل 2019 را با رکورد 7-9 به پایان رساندند. Raiders که در این 9 مسابقه از 9 بازی نخست خود شش پیروزی کسب کرده است ، پس از باخت در دو بازی اخیر خود ، سعی می کند در پایان فصل از سقوط دیگری جلوگیری کند. برعکس ، جت ها پنج باخت دارند تا از زمان ادغام در سال 1970 به تیم پنجم تبدیل شوند و با رکورد بدون برد به پایان برسند.

به گزارش ویلیام هیل اسپورت بوک ، مهاجمان هشت امتیاز برای شکست دادن رقیب قدیمی خود در AFL هستند. مطمئن شوید که با کلیک بر روی اینجا ، کدام یک از کارشناسان CBS Sports NFL Raiders را برای پوشش دادن انتخاب کرده اند.

قبل از اینکه بازی یکشنبه را تجسم کنیم ، در اینجا می توانید بگویید که چگونه می توانید اقدام را در زمان واقعی پیگیری کنید.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه MetLife (East Rutherford، NJ)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

لاس وگاس با شکست 43 بر 6 مقابل شاهین از بدترین بازی فصل خود بیرون آمد. Raiders در طول فصل 5 گردش مالی انجام داد ، که شامل سه لمس از بازیکن خط حمله دک کارک بود. کار با دو نتیجه در آغاز نیمه دوم ، شش امتیاز به بیرون انداخت که بازی را از محدوده خارج کرد.

در حالی که او هفته گذشته دست و پنجه نرم می کرد ، فصل 2020 بیشتر برای کار مثبت بود ، که 60.3 درصد از پاس های خود را با 19 تاچ داون و فقط چهار بار رهگیری انجام داد. جای تعجب نیست که دو گل اول او توسط دارن والر (64 گیر ، 542 یارد ، پنج تاچ داون) و هانتر رنفرو (38 جلب ، 509 یارد ، دو تاچ داون) به سختی به پایان رسید. تازه وارد Nelson Agholor با شش تاچ داون ، Raiders را رهبری می کند ، در حالی که 18.4 متری تازه کار Henry Rugs به طور متوسط ​​بالاترین میزان را به خود اختصاص می دهد. و در حالی که فصل Josh Jacobs 2020 تا حدودی ناامید کننده بود ، Devontae Booker به طور متوسط ​​در اولین فصل حضور خود در Raiders ، 5.5 یارد متری قابل توجه داشت.

اگرچه خطای آنها از فصل گذشته بهتر شده است ، اما دفاع Raiders همچنان پاشنه آشیل این تیم است. با 11 بازی ، دفاع Raiders در رتبه 28 ، در نتیجه 27 و در پاس و سوم در رتبه سوم ، 31 با عجله و 22 در راندمان منطقه قرمز قرار دارد. بهترین مدافع Raiders مدافع Maxx Crosby است که نیمی از کل کیسه های تیم را جمع آوری کرده است. جف هیت با سه رهگیری Raiders را هدایت می کند ، در حالی که همکار ایمنی جاناتان آبرام دو رهگیری دارد و با 63 جنگ تیم را هدایت می کند. مدافع کرنر تازه کار Trayvon Mullen 11 تیم برتر را شکست.

مطمئناً می توان گفت كه وقتی Adam Gaze وارد نیویورك در سال 2019 شد ، اوضاع طبق برنامه پیش نرفت. جت ها قبل از شروع فصل جمال آدامز را با امنیت خرید و فروش می كردند و آنها تنها پس از 17 بازی با تیم ، LeVeon Bell را آزاد كردند. نیویورک همچنین پیشکسوتان دفاعی استیو مک لندون و اوری ویلیامسون را برای پیش نویس های آینده معامله می کند.

سام دارنولد که فصل گذشته به دلیل مصدومیت سه بازی را از دست داد ، در این فصل پس از مصدومیت از ناحیه کتف ، چهار بازی را از دست داد. در هفت بازی که او در آن بازی کرد ، دارنولد تنها 58.7٪ از پرتاب های خود را با سه لمس و هشت مهار انجام داد. در باخت 20-3 دلفین ها در هفته گذشته ، دارنولد دو بار رهگیری کرد تا اینکه سه بار از کار اخراج شد. پنج بازی اخیر این فصل را می توان به عنوان تست ممیزی دارنولد برای تیم های دیگر دانست ، زیرا انتظار می رود اگر جت ها موفق به کسب شماره 1 کلی در پیش نویس 2021 شوند ، خط حمله Clemson ، Trevor Lawrence را انتخاب کنند.

ثابت ترین بازیکن تهاجمی در نیویورک دونده 37 ساله فرانک گور است که با 521 یارد سریع هدایت جت ها را بر عهده دارد. گور ، رهبر سوم تمام مسابقات NFL ، در هفته گذشته با عملکرد عالی خود در 74 یارد با ضرر دلفین ها ظاهر شد. جمیسون کراودر (35 جلب ، 456 یارد ، سه تاچ داون) و برشاد پریمان (22 جلب ، 352 یارد ، سه تاچ داون) پربازده ترین گیرنده های جت در این فصل هستند. Rookie Denzel Mims پس از مصدومیت در اوایل فصل شروع به نشان دادن علائمی از توانایی خود کرده است. در سه بازی گذشته ، میمس 11 گل از 23 گل را در 200 یارد گرفته است.

در حالی که آنها چندین قطعه قابل توجه را از دست داده اند ، اما دفاع جت ها در برابر دویدن سخت بوده است ، زیرا آنها در لیگ پنجم هستند که دارای حیاط متوسط ​​است. دفاع جت ها همچنین از نظر کارایی منطقه قرمز ، ششمین دفاع NFL است. Neville Hewitt خط حمله ، با 91 نبرد ، 33 جنگ بیشتر از دومین جنگنده برجسته تیم ، مارکوس مای ، را هدایت می کند. در معامله با بینی ، کوینان ویلیامز با پنج کیسه تیم را هدایت می کند ، در حالی که دفاع دفاعی پیر دزیره با سه مهار و هشت پاس گل تیم را هدایت می کند.

پیش بینی

جت ها در سه هفته گذشته بهتر بازی کرده اند ، در حالی که به نظر می رسد Raiders در حال عقب نشینی هستند. اگر تخلف نیویورک بتواند از دفاع Raiders در هنگام اختراع چند چرخش خود استفاده کند ، جت ها قطعاً می توانند این اختلال را ایجاد کنند در حالی که از پیوستن به ’08 Lions و ’17 Browns به عنوان تنها 0-16 تیم NFL جلوگیری می کنند.

نتیجه: جت 27 ، حمله کننده 24[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر