نحوه تماشای Purdue در مقابل Rutgers: پخش جریانی مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز شنبه


کی بازی میکنه

Rutgers @ Purdue

سوابق فعلی: Rutgers 1-4؛ گوز 2-2

چه باید دانست

شوالیه های راتگرس اسکارلت باید دفاعی را تقویت کنند که 36.8 امتیاز در هر بازی را قبل از بازی روز شنبه خود فراهم کند. تولید کنندگان دیگهای بخار RU و Purdue در ساعت 16:00 ET در ورزشگاه Ross-Ade به مصاف Big Ten می روند. شوالیه های اسکارلت ، مشتاقانه برای پایان دادن به روند چهار باخت خود ، لرزان می شوند.

RU هفته گذشته در مبارزه خوب خود در مسابقه با میشیگان ولورینز جنگید ، اما با نتیجه کمتر از 484-4 با نتیجه کمتر از نتیجه دلخواه به پایان رسید. خط نقره ای برای RU بازی QB نوح ودرال بود که در 43 تلاش برای سه TD و 378 یارد پاس داد. این اولین تلاش برای بیش از 300 متری ودرال در این فصل بود.

در همین حال ، پوردو نزدیک بود ، اما جمعه گذشته سیگار نداشت زیرا آنها 34-31 به گلدن گوفر در مینه سوتا سقوط کردند. طرف باخت توسط QB Jack Plummer تقویت شد ، كه در 42 تلاش برای سه TD و 367 یارد پاس داد.

RU یک خارجی واضح است ، بنابراین آنها امیدوارند که اندازه نبرد تعیین کننده این موضوع باشد. با این حال ، کسانی که دوست دارند در خارج از کشور شرط بندی کنند ، باید از شنیدن اینکه 3-3 برابر اسپرد تساوی دارند ، انتظار می رود که شکست بخورند.

از آنجایی که هر دو تیم در بازی های قبلی خود به نت های ترش دست می زنند ، بدون شک بدنبال نتیجه بهتر در این بازی خواهند بود. با یک تخلف حیاط 974 در بازی های قبلی آنها ، می توانیم انتظار یک بازی سریع را داشته باشیم.

حتما بخوانید:
تدریس المپیاد شیمی - اساتید شیمی ایران

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 16:00 ET
  • جایی که: ورزشگاه Ros-Ade – West Lafayette ، ایندیانا
  • تلویزیون: فاکس اسپورت 1
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، تولیدکنندگان دیگ بخار محبوب 11.5 امتیاز در برابر شوالیه های اسکارلت هستند.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

روتگرز در تنها بازی 6 سال گذشته این دو تیم پیروز شده است.

  • 21 اکتبر 2017 – Rutgers 14 در مقابل پوردو 12
منبع: pencil-news.ir