نحوه تماشای Ole Miss در مقابل ایالت می سی سی پی: جریان مستقیم ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی فوتبال NCAA در روز شنبه


کی بازی میکنه

ایالت می سی سی پی @ خانم باشید

سوابق فعلی: می سی سی پی 2-5؛ اوله خانم 3-4

چه باید دانست

Ole Miss Rebels باید دفاع را تقویت کند ، که اجازه می دهد 40.86 امتیاز در هر بازی قبل از مسابقه خود در روز شنبه داشته باشد. آنها بعد از آخر هفته در ساعت 4 بعد از ظهر ET در ورزشگاه Vaught-Hemingway در Hollingsworth Field به مصاف Bulldogs State Mississippi می روند. شورشیان امیدوارند که بتوانند به سه بازی خود ادامه دهند و در هر بازی امتیازات بیشتری نسبت به بازی قبلی کسب کنند.

اوله میس دو هفته قبل در خانه با مشكلات زیاد با Gamecocks كارولینای جنوبی مشكل نداشت زیرا آنها 59-42 پیروز شدند. این یک شب بزرگ دیگر برای Ole Miss ‘QB Matt Coral بود که علاوه بر برخورد سریع ، چهار TD و 513 یارد را در 32 تلاش پشت سر گذاشت. پرتاب 91 حیاط Corral به WR Elijah Moore در کوارتر چهارم یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات شب را رقم زد.

در همین حال MSU اولین بار در هیئت مدیره حضور داشت ، اما هفته گذشته مجبور شد در پایان بازی خود مقابل Georgia Bulldogs به مقام دوم برسد. MSU در برابر UGA کوتاه آمد و 31-24 سقوط کرد. از دست دادن MSU برای WR Jaden Wally ، که هفت پاس گل برای یک TD و 115 متری گرفت ، و RB Dillon Johnson ، که دو ضربه سریع زدند ، دشوارتر نیست. این تلاش برنده باعث شد اولین بازی Wally با بیش از 100 یارد فاصله داشته باشد.

حتما بخوانید:
جزئیات حمله به سفارت ایران در دانمارک از سفیر - تابناک

شورشیان با یک پیروزی 9.5 امتیازی مورد علاقه های این تیم هستند. آنها وقتی سود می بردند (2-0) سازنده ثابت پول در برابر گسترش سلاح بودند ، بنابراین ارزش یک شرط بندی سریع را دارد.

پیروزی اوله میس آنها را به 3-4 رساند ، در حالی که شکست ایالت می سی سی پی آنها را به 2-5 کاهش داد. اوله میس در سمت حمله توپ توپ می زد و میانگین 41 امتیاز در هر بازی داشت. خواهیم دید که آیا MSU می تواند راهی برای خلع سلاح آنها پیدا کند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 16:00 ET
  • جایی که: ورزشگاه وات همینگوی در میدان هالینگزورث – آکسفورد ، می سی سی پی
  • تلویزیون: شبکه SEC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، شورشیان با 9.5 امتیاز در برابر بولداگ یک محبوب بزرگ هستند.

بالا / پایین: -116

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

ایالت می سی سی پی در 5 بازی اخیر خود در مقابل Ole Miss سه پیروزی کسب کرده است.

  • 28 نوامبر 2019 – ایالت می سی سی پی 21 در برابر اوله میس 20
  • 22 نوامبر 2018 – می سی سی پی ، ایالت 35 در برابر اوله میس 3
  • 23 نوامبر 2017 – Ole Miss 31 v. Mississippi State 28
  • 26 نوامبر 2016 – ایالت می سی سی پی 55 در برابر اوله میس 20
  • 28 نوامبر 2015 – Ole Miss 38 v. Mississippi State 27
حتما بخوانید:
مخزن اکسیژن مایع - پرشیا گاز آسیا
منبع: pencil-news.ir