[ad_1]

کی بازی میکنه

هوستون @ دیترویت

سوابق فعلی: هوستون 3-7؛ دیترویت 4-6

چه باید دانست

شیرهای دیترویت ساعت 12:30 بعد از ظهر روز پنجشنبه در خانه خود به مصاف هوستون تگزاس می روند. هوستون پس از پیروزی حمله خواهد کرد ، در حالی که شیرها از شکست می خورند.

روز یکشنبه ، دیترویت با 20 قاطع بدون هیچ نتیجه ای به کارولینا پانترز در جاده باخت. چیزی که دیترویت را از خود دور نگه داشت بازی متوسط ​​QB بود که بهترین بازی خود را نداشت: او در 33 تلاش فقط 178 یارد را پشت سر گذاشت.

در همین حال ، هیوستون یکشنبه با پیروزی 27-20 برابر نیو انگلند میهن پرستان پیروز شد. این تیم در نیمه اول 21 امتیاز کسب کرد و بر کسانی که پیروز شدند پیروز شد. هیوندای QB Deschaun Watson از هوستون کار خود را انجام داد و علاوه بر عجله برای یک TD و 36 یارد ، در 37 تلاش برای دو TD و 344 یارد پاس داد.

شیرها اکنون 4-6 هستند ، در حالی که تگزاسی ها در 3-7 نشسته اند. چند شماره دفاعی که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: دیترویت پس از تسلیم 17 در طول فصل ، سریعترین بازی تاچ داون مجاز در NFL را می گیرد. هیوستون برخی از مبارزات سریع خود را تجربه کرده است ، زیرا آنها در لیگ در حیاط های سریع مجاز در هر بازی ، با میانگین 159.3 ، در لیگ بدترین هستند. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: پنجشنبه از ساعت 12:30 بعدازظهر ET
  • جایی که: فورد فیلد – دیترویت ، میشیگان
  • تلویزیون: CBS
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تاریخچه سریال

هیوستون در تنها بازی این شش تیم در شش سال گذشته پیروز شده است.

  • 30 اکتبر 2016 – هیوستون 20 در مقابل دیترویت 13[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر