[ad_1]

در اوایل این فصل ، به نظر می رسد مینه سوتا وایکینگ ها و جکسونویل جگوارز در صف بهبودی بوده اند. زمانی که هر باشگاه به هفته خود می رسید ، دو طرف برای دو پیروزی با هم ترکیب می شدند. بسیاری از چیزها از آن زمان تغییر کرده اند – برای یکی از آنها. وایکینگ ها از کرک کوزینز به یک نتیجه برگشت 4-1 رسیده اند که باعث شد آنها در پلی آف NFC در خانه را بزنند ، در حالی که جگوارها از یک خط حمله روی اسلاید دور می زدند تا به احتمال زیاد 5 امتیاز برتر در 2021 را انتخاب کنند. این یکشنبه ، آنها به مصاف یکدیگر خواهند رفت زیرا مینه سوتا در ماه دسامبر به دنبال ایجاد تحرک است و به نظر می رسد جکسونویل در یک سفر کاملاً م effectiveثر از مایک گلنون است.

آیا وایکینگ ها قفل شده اند تا به .500 برگردند و NFC North را بیرون بکشند؟ یا آیا جگوارها پس از پیروزی برگشت مستقیم مقابل پلنگ ها آماده بازی با اسپانیا با مینه سوتا هستند؟ به زودی به این موضوع پی خواهیم برد. در ضمن ، همه چیزهایی که برای آماده شدن برای بازی روز یکشنبه باید بدانید:

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه بانک ایالات متحده (مینیاپولیس ، مینا)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

پیش بینی

آخرین شانس:

وایکینگ ها -10.5

معمولاً این کاملا خوب ایجاد می شود (یا بد ، بسته به نوع نگاه شما) به عنوان یک بازی تله ای برای وایکینگ ها که گهگاه در زمین چمن خود با حریفان پایین تری بازی می کنند. این واقعیت نیز وجود دارد که آنها با پیروزی احساسی برابر کارولینا بیرون می آیند و یک دالوین کوک کاملا سالم نخواهند داشت. و ، سلام ، Jags یک بازی QB مناسب و معقول از مایک گلنون برای آخرین انتظار دریافت کردند ، بنابراین شاید آنها واقعاً باید شماره 2 را ببرند!

روی آن حساب نکنید. مینه سوتا ممکن است در اوایل سال جاری به نظر یک مدعی کلی باشد ، اما آنها یک تیم تغییر یافته هستند. پسر عموها خود را به سیستمی می اندازند که به درستی او را مجبور به حمل بار نمی کند و او نباید مشکلی در تقسیم سال دوم انتقالی جکسونویل با جاستین جفرسون و آدام تایلن در اختیار داشته باشد. حتی اگر الكساندر ماتیسون بیشترین حمل كننده ها را در بازی زمینی ببیند ، آنها باید در آنجا نیز موفق باشند و علیه دفاع Jags كه در رده 31 ام لیگ NFL قرار دارد ، كار كنند. دلیلی وجود دارد که وایکینگ ها در اینجا دو رقمی ترجیح داده می شوند. آنها فقط بهتر هستند

نتیجه تخمینی: وایکینگ ها 29 ، جاگوارها 20

برای حتی بیشتر پیش بینی های تخصصی این بازی و بقیه هفته سیزدهم ، CBSSports.com را ببینید.

کدام تیم ها را باید در این هفته با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان Super Bowl شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است..[ad_2]

منبع: pencil-news.ir