[ad_1]

عقاب های فیلادلفیا علی رغم سه باخت متوالی در بازی های رفت و برگشت ، در مسابقه NFC East زنده مانده و این یکی از بدترین بازی ها است. Green Bay Packers قطب مقابل است ، در چهار بازی گذشته خود سه پیروزی پشت یک مدافع خط دفاع که ادعا می کند پرونده خود را برای یک جایزه MVP دیگر کسب کرده ، برنده است.

معمولاً این مبارزه بین دو بهترین کوارتربک بازی در کارسون ونتز و آرون راجرز انجام خواهد شد – اما ونتز فقط به دنبال یک ماجرا است بدون اینکه تسلیم شود ، در حالی که راجرز در تلاش است تا به سرعت وحشتناک خود ادامه دهد ، در حالی که بسته بندی ها برای برتری در خانه در پلی آف مبارزه می کنند. در NFC. آیا ونتز می تواند سرانجام خوب بازی کند و فصل خود را برگرداند؟ آیا راجرز به دفاع دفاع عقاب ها ادامه می دهد؟ ما به زودی خواهیم فهمید ، اما در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد این مسابقه NFC بدانید.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 4:25 عصر ET
محل: لامبو فیلد (گرین بی ، ویسکانسین)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

پیش بینی

آخرین شانس:

بسته بندی -8.5

عقاب ها به موفقیت خود در ماه دسامبر با داگ پدرسون در گذشته مشهور بودند ، اما این تیم در جناح حمله توپ مشکلات زیادی دارد. ونتز از نظر میزان اتمام (58.1٪) ، عبور از حیاط بازی (231) و حیاط تجربه (6.0) ، در حالی که لیگ را در رهگیری (15) و دست (19) هدایت می کند ، بدترین آمار شغلی را دارد. Wentz همچنین هیچ کمکی نکرد ، زیرا خط حمله عقاب ها 10 ترکیب مختلف را در 11 بازی آغاز کرد – باعث شد 46 بار بالاترین بالایی در NFL امسال اخراج شود و 180 بار فشار بیاورد (برابر بیشتر در لیگ با راسل ویلسون). ونتز اولین بازیکن خط حمله بعد از پل مک دونالد (1984) است که بیش از 45 بار اخراج شده و بیش از 15 مداخله در 11 بازی ابتدایی فصل انجام داده است.

Green Bay همچنان در پشت راجرز که ممکن است در تالار مشاهیر بهترین فوتبال دوران حرفه ای خود را بازی کند ، رشد می کند. راجرز بالاترین میزان اتمام شغلی را دارد (68.5٪) ، در حالی که 33 مسابقه برتر لیگ او را به سرعت 48 سال حرفه ای می رساند. 28 عملکرد 25+ متری او بیشترین عملکرد را در NFL در این فصل دارد و او فقط چهار مورد رهگیری انداخت. راجرز برای 30 بار در زندگی حرفه ای خود به 30 تاچ داون رسید و در 11 بازی برای چهار استراحت پرتاب شد ، این کاری است که تام بردی و پاتریک مومس فقط یک بار انجام داده اند (این سه بازیکن تنها چهارم خط در تاریخ لیگ هستند که این بار موفق به گلزنی شده اند). شاهکار)

با توجه به نحوه بازی راجرز و پکرز ، حمله به عقاب ها برای آنچه که معمولاً یک تیراندازی است بسیار دشوار است. هفته گذشته ، خط دفاعی عقاب ها با محتوای DK Metcalf مشکل داشت و این بار در Davante Adams با کار دشوارتری روبرو شد. آدامز تنها بازیکنی است که در تاریخ NFL به طور متوسط ​​8 پاس گل در هر بازی و یک بازیکن در هر فصل برای هر بازی دریافت کرده است – و او فقط 9 بازی انجام داده است. Packers یکی از بهترین تیم های لیگ است که در این فصل از حرکت استفاده می کند ، با 28 تاچ داون در لیگ و در 6.6 6.6 مقام اول لیگ را دارد و این یکی از دلایل گرین بای در رده سوم پایین و در منطقه قرمز 5 نفر برتر وجود دارد. خط دفاعی عقاب ها – ده واحد بزرگ در حیاط ها – در دفاع از منطقه قرمز در رده 21 قرار دارد ، مشکلی که باید مرتفع کنند تا به مجرم اجازه برخورد با راجرز و شرکت را بدهند. اگر دفاع عقاب ها قبلاً خوب بازی نكرد ، این بازی می تواند روال عادی داشته باشد.

انتخاب کنید: بسته بندی کننده های 31 ، اورلی 20

برای حتی بیشتر پیش بینی های تخصصی این بازی و بقیه هفته سیزدهم ، CBSSports.com را ببینید.

کدام تیم ها را باید در این هفته با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان Super Bowl شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است..[ad_2]

منبع: pencil-news.ir