نحوه تماشای Cowboys در مقابل واشنگتن: هوا ، کانال تلویزیونی ، اطلاعات پخش مستقیم ، پیش بینی مرحله شکرگذاری


ما در لیگ NFL یکی از قدیمی ترین رقابت ها را داریم که روز پنجشنبه با سفر تیم فوتبال واشنگتن ردسکینز به تگزاس و مصاف با کابوی های دالاس ، منتظر آن هستیم. این دومین بار است که ران ریورا و مایک مک کارتی امسال با هم روبرو می شوند زیرا واشنگتن در هفته 7 پیروزی 25-3 برابر کابوی ها را به دست آورد. یک ضربه مغزی در آخرین مسابقه خود که باعث بازگشت فصل گاوچران ها شد. و با این وجود ناگهان هر چهار تیم NFC East در هفته دوازدهم با هر یک سه برد به میدان می روند. این تقسیم بندی هیچکس نیست.

هر دو تیم پیروز شدند زیرا واشنگتن روز یکشنبه با نتیجه 20 بر 9 سین سیناتی بنگال ها را شکست داد و کابوی ها با نتیجه 31 بر 28 مینه سوتا وایکینگ ها را شکست دادند. قبل از اینکه به جزئیات این بازی شکرگذاری بپردازیم ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید عمل را کنترل کنید:

نحوه تماشا

تاریخ: پنجشنبه ، 26 نوامبر زمان: 4:30 بعد از ظهر ET
محل: ورزشگاه AT&T (آرلینگتون ، TX)
تلویزیون:
روباه پخش جریانی: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

گاوچران ها با واشنگتن 73-44-2 این سری تاریخ را هدایت می کنند و از چهار بازی گذشته خود سه پیروزی کسب کرده اند. اگرچه این فقط یک بازی بود ، اما مطمئناً به نظر می رسد که کابوی ها با پیروزی برابر وایکینگ ها به مسیر خود برگشته اند. آنها فقط یک هفته فرصت داشتند تا بازی را دوباره شروع کنند و دالتون به زمین برگشت – که مطمئناً به حمله کمک کرد. دالتون برای سه بار پرتاب کرد ، Ezekiel Elliott برای اولین بار در این فصل از مرز 100 حیاط عبور کرد و Amari Cooper و CeeDee Lamb در بازی میزبان بازی کردند. خلاصه خواهد شد که این نقض می تواند علیه دفاع واشنگتن تا چه حد موثر باشد. به یاد داشته باشید که دالاس آخرین باری که این دو تیم با هم روبرو شده اند فقط سه امتیاز کسب کرده است. تیم Rivera در حال حاضر دارای موقعیت دفاعی № 1 در NFL و در کل دفاع 6 № است که صحبت از میانگین حیاط مجاز در هر بازی است (315.8). وقتی صحبت از حفاظت از دویدن می شود ، آنها تقریباً در وسط بسته قرار دارند ، این بدان معناست که دالاس هوشمندانه خواهد بود تا به شدت به الیوت و تونی پولارد نشان دهد تا سرعت خود را تنظیم کند.

حتما بخوانید:
برنامه تلویزیونی لیگ اروپا ، نتایج ، نتایج مرحله گروهی: آرسنال ، آث میلان ، بنفیکا ، رم ، لورکوزن

اگر این هفته بخواهد در صف پیروزی باقی بماند ، نقض واشنگتن باید تشدید شود. احساس کردم یکشنبه گذشته بنگالها واشنگتن را شکست دادند در حالی که جو بورو تازه کار یارو افتاد ، که در نهایت پیروزی واشنگتن را مهر و موم کرد. آنتونیو گیبسون تازه وارد که به عقب می دوید ، برای 94 یارد و یک حرکت لمسی در 16 دویدن عجله داشت ، اما الکس اسمیت فقط 166 یارد را پشت سر گذاشت ، یک ضربه محکم و یک رهگیری. انتظار داشته باشید که او این هفته نیز به شدت به تری مک لارن اعتماد کند ، زیرا او با 871 یارد در رده چهارم لیگ قرار دارد.

پیش بینی

این باید یک بازی بسیار نزدیکتر از مسابقه 7 هفته ای آنها باشد ، اما من در حال حاضر در کابوی ها بلندتر از واشنگتن هستم. تیم فوتبال در فصل 2012 خود گاوچران ها را خرد نکرده و فکر نمی کنم این هفته تغییر کند. کابوی ها بعد از اینکه یک هفته پیش در آخرین بخش به پایان رسید ، فرصت دارند تا روز دوشنبه به مقام اول صعود کنند.

نتیجه: گاوچران 27-24 بیش از واشنگتن
منبع: pencil-news.ir