[ad_1]

ایندیاناپولیس کلت ها در مرحله پلی آف برای زندگی خود می جنگند و در حال حاضر شماره 7 پلی آف AFC را پس از از دست دادن برتری AFC جنوب در هفته گذشته مقابل تنسی تیتانز در اختیار دارند. ایندیاناپولیس هنوز یک بازی Las Vegas Raiders است ، اگرچه فوتبال 5 بازی دیگر باقی مانده است. تگزاسی های هوستون توسط سرمربی موقت رومئو کرنل احیا شده و در چهار بازی اخیر خود سه پیروزی کسب کرده اند و می خواهند در پلی آف دسته بندی اسپویل بازی کنند.

هوستون و ایندیاناپولیس در حالی به مصاف یکدیگر می روند که تیم ها طی سه هفته آینده دو بار به مصاف یکدیگر می روند. آیا Deschawn Watson می تواند تگزاسی ها را به سمت یک بیماری جدید سوق دهد؟ آیا فیلیپ ریورز و کلتس از بزرگترین ضرر خود در سال بازگشت خواهند کرد؟ ما به زودی خواهیم فهمید ، اما در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد این نمایش AFC South بدانید.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: NRG Stadium (Houston، TX)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

پیش بینی

تگزاسی ها به دلیل عدم گلزنی در فصل خود پس از شروع 0-4 ، که منجر به برکناری بیل اوبراین شد ، شایسته تقدیر هستند. از زمان رویارویی رومئو کرنل به عنوان سرمربی موقت ، هیوستون 4-3 بوده است و پشت بازی نخبه دشان شاوات جمع شده است. مهاجم حق رای دادن تگزاس یکی از بهترین های بازی هفته 6 است که در NFL در حیاط حیاط (301.6) دوم ، در حیاط تجربه سوم (8.8) در رده دوم قرار دارد و در پاس چهارم مساوی است تاچ داون (15). واتسون در آستانه قرار دادن بالاترین سطح شغلی در مرحله نهایی مسابقات (37) ، متراژ تجربه (8.8) و میزان اتمام (68.9٪) است ، هرچند که هوستون در جرم سریع آخر است.

هفته گذشته تایتان ها کلت ها را از پا درآوردند ، بازی ای که DeForest Buckner به شدت در خط دفاعی از دست داد (ذخیره / فهرست COVID-19). در حالی که شرایط باکنر برای بازی روز یکشنبه نامشخص است ، اما دفاع کلت ها باید بتوانند به عقب برگردند. هفته گذشته ، ایندیاناپولیس 229 یارد و چهار لمس سریع به تیتان ها (5.1 یارد در هر بار حمل) اجازه داد ، بسیار بالاتر از میانگین فصل کلت ها که 89.2 گز مجاز است و 3.5 یارد نیز در هر بار حمل. کلت ها همچنین باید به فیلیپ ریورز در زمین کمک کنند ، زیرا حمل متوسط ​​3.7 متری آنها دومین وضعیت بد در NFL است. ایندیاناپولیس فقط 36.4 درصد از ریباند سوم را برای کنترل توپ انجام داده است که کمترین میزان در لیگ است. بازگشت جاناتان تیلور باید در این بخش کمک کند.

ایندیاناپولیس اغلب نمی جنگد و فقط 12 دست در سال ثبت می کند – حداقل در لیگ هشتم. خط دفاعی هوستون سالانه تنها هشت تساوی دارد که کمترین میزان آن در NFL است – اما تگزاسی ها در 7 دیسک از هشت دیسک بعدی (بالاترین میزان لمس لیگ) بالاترین امتیاز را به دست آورده اند. دریافت غذا برای بردن به خانه بلیط Texan برای رفع این اختلال است ، به خصوص با یک بازی وحشتناک در حال اجرا و یک حمله پاسکاری بدون ویل فولر (متوقف کردن). این یک بازی است که هیوستون تمام مدت آن را بازی خواهد کرد ، اما اگر ایندیاناپولیس فوتبال را برگرداند و بازی را در برابر دومین دفاع بد فوتبال شروع نکند ، کلت ها زنده می مانند.

انتخاب کنید: Colts 27 ، Texans 24

برای حتی بیشتر پیش بینی های تخصصی این بازی و بقیه هفته سیزدهم ، CBSSports.com را ببینید.

کدام تیم ها را باید در این هفته با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان Super Bowl شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید ، که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر