[ad_1]

در پایان سفر بیکر میفیلد و تیم های کلیولند براون برای بازی با تنسی تایتان ، دو تیم پلی آف در نشویل به مصاف هم می روند. در حالی که دو تیم 8-3 هستند اما در شرایط کمی متفاوت هستند. تیتان ها در تلاشند تا برای اولین بار در مسابقات AFC South از سال 2008 ، ایندیاناپولیس کلت را حفظ کنند و قهوه ای ها نیز تلاش می کنند تا جایگاه برتر کارت وحشی را بدست آورند. پیتسبورگ استیلرز بدون شکست به طور غیر رسمی ادعای AFC North را داشت ، بنابراین هر یک از بازی های AFC در کلیولند برای حرکت به جلو از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

تایتان ها هفته گذشته با پیروزی 45 بر 26 برابر کلت ها مقام اول AFC South را بدست آوردند. دریک هنری در 27 دوی اجرا برای 178 یارد و سه لمس سریع انجام شد ، اما او تنها تایتانی نبود که یک روز بزرگ توهین را تجربه کرد. ای جی براون چهار پاس برای 98 یاردی و یک ضربه زمینی بدست آورد و همچنین در پایان کوارتر چهارم یک ضربه جانبی را برای یک ضربه محکم برگرداند. این یک پیروزی غالب برای تیتان ها بود و ممکن است این تیم در مهمترین لحظه به بهترین توپ خود نزدیک باشد. در مورد براون ها ، آنها هفته گذشته جکسونویل جگوارز را با نتیجه 25-25 برنده کردند. کلیولند احتمالاً باید امتیاز بیشتری می گرفت ، اما این همان کاری است که قهوه ای ها در تمام فصل انجام داده اند – پیروزی در بازی های لازم و ثبت نام هیچ امتیاز سبک برای این کار.

قبل از اینکه به جزئیات بازی یکشنبه بپردازیم ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید عمل را کنترل کنید:

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر. | زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم نیسان (نشویل ، تنسی)
تلویزیون:
CBS | پخش جریانی: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

نحوه دستیابی کامل به CBS

ثبت نام بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه CBS All Access بروید و طرحی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. برای یک هفته استفاده آزمایشی رایگان ، اینجا را کلیک کنید.

تجسم

براون ها سری همیشه را با تیتان ها 35-31 هدایت می کنند اما تایتان ها در سه بازی گذشته پیروز شده اند. اگر دفاع بتواند آنری را حفظ کند ، کلیولند می تواند این آخر هفته یک پیروزی کسب کند. این کار قبل از این فصل انجام شده بود ، اما متأسفانه هنری زمانی را از دست می دهد که عملاً قابل توقف نیست. در دسامبر و ژانویه 2018 (از جمله مرحله پلی آف) ، هنری همه بازیکنان را در سرعت بازی (23.1) ، حیاط بازی سریع (135.0) و سرعت سریع (16) هدایت کرد. ثانویه براون همچنین باید براون را تحت کنترل داشته باشد ، زیرا او ثابت کرده است که یک مهاجم میزبان است و می تواند تا شش امتیاز هر لمسی را به دست آورد.

در صورت اعتماد زیاد به نیک چوب و جارویس لندری ، براون ها همچنین می توانند یکشنبه پیروز شوند. در حالی که هنری قهرمان پر سرعت فعلی و رهبر فعلی لیگ است ، قطعاً چوب ثابت کرده است که یکی از بهترین مدافعان NFL است. در سه بازی گذشته ، او به طور متوسط ​​128 یارد سریع در هر بازی داشته و همچنین دو تاچ داون به ثمر رسانده است. دید او نخبه است و مانند هنری ، اگر تیمش در پایان بازی به برتری برسد ، می تواند به سرعت در مسابقات خانگی شرکت کند. با این حال ، چون ممکن است بالاخره جارویس لندری در مهمانی حضور پیدا کند ، چاب باید در حرکت به جلو کمک کند. هفته گذشته مقابل جگوارس ، او 8 گل از 11 گل خود را برای 143 یارد و یک ضربه محکم به ثمر رساند – اولین گل در این فصل. میفیلد متوجه شد که موفقیت یکشنبه گذشته از بازی حذف شده است ، اما گاهی اوقات هنوز هم نادرست است.

پیش بینی

براون ها در شش بازی اخیر خود برابر 1-5 هستند و اختلاف -21 امتیازی دارند. این باعث می شود آنها فقط تیم دوم 8-3 (یا بهتر) باشند که در دوره Super Bowl از 11 بازی جلوتر است. من مشتاقانه منتظر تماشای جنگ هنری و چوب هستم ، اما تیتان ها هفته گذشته مقام اول AFC South را بدست آوردند و به عقب نگاه نمی کنند.

نتیجه: تیتان های 31-24 بیش از قهوه ای

کدام تیم ها را باید با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان سوپر بول شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید ، که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر