نحوه تماشای واشنگتن و استنفورد: اطلاعات زنده فوتبال فوتبال NCAA ، کانال تلویزیونی ، آب و هوا و شانس


کی بازی میکنه

استنفورد @ خیر 22 واشنگتن

سوابق فعلی: استنفورد 1-2؛ واشنگتن 3-0

چه باید دانست

خانه واشنگتن هاسکی همچنان آماده می شود که در ساعت 4 بعدازظهر ET در 5 دسامبر ET در استادیوم Husky در استادیوم کاردینال استنفورد آماده می شوند هر دو تیم پس از عبور از رقیب قبلی خود ، در این مسابقه انگشتان پا هستند. .

هفته گذشته ، واشنگتن به سختی از پیروزی فرار کرد که این تیم با نتیجه 24-21 از جوانان یوتا عبور کرد. در پایان این نیمه ، هاسکی ها به عدد 21 سقوط کردند ، اما تیم برای رسیدن به بازگشتی دیدنی دور هم جمع شد. TE Cade Otton از واشنگتن یکی از بازیکنان فعال تیم بود که برای دو TD و 108 یارد هشت پاس گل دریافت کرد. پیروزی واشنگتن با پاس 16 قدم QB دیلن موریس به اتو بدست آمد و در کوارتر چهار تنها 0:44 باقی ماند.

دفاع واشنگتن نیز حضور داشت ، زیرا دو رهگیری و دو مداخله را جمع آوری کرد. این انتخاب با کمک مهربانانه DB Elijah Molden و DB Trent McDuffie امکان پذیر شد.

صحبت از بازی های نزدیک: جمعه گذشته همه چیز در نیمه استنفورد و خرس های طلای کالیفرنیا 10-10 بود ، اما استنفورد در نیمه دوم صعود کرد و 24-23 پیروز شد. شانس پیش بینی دقیق هم برنده و هم حاشیه نزدیک را تبریک می گویم. RB Austin Jones نکته برجسته توهین آمیز در بازی Cardinal بود و با دو ضربه سریع مواجه شد.

دفاع استنفورد نیز در حالی که از خط حمله خرس های طلایی عبور کرده بود تا QB Chase Garbers را چهار بار از دست بدهد در مجموع 24 یارد از دست داد. میزبان DE DE توماس شفر و دو کیسه او بود. اینها اولین کیسه های شفر در سه بازی بود.

حتما بخوانید:
اشتباهات رایج در طراحی هتل ها - بلاگ تخصصی ساختمان و دکوراسیون یوکا

هاسکی ها اکنون یک 3-0 عالی هستند ، در حالی که استنفورد 1-2 است. چند آمار دفاعی برای نگه داشتن در پشت سر خود هنگام تماشا: واشنگتن با میانگین فقط 162.7 یارد مجاز در هر بازی وارد بازی می شود ، این برای سومین بهترین در کشور است. كمتر از حد حسادت ، استنفورد با میانگین 229 سیزدهمین وضعیت بد حیاط در هر بازی در هر كشور است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 16:00 ET
  • جایی که: میدان هواپیمایی آلاسکا در استادیوم هاسکی – سیاتل ، واشنگتن
  • تلویزیون: FOX
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، هاسکی ها با 11.5 امتیاز در برابر کاردینال یک محبوب بزرگ هستند.

بالا / پایین: -111

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

استنفورد در پنج بازی اخیر خود مقابل واشنگتن سه پیروزی کسب کرده است.

  • 5 اکتبر 2019 – استنفورد 23 در برابر واشنگتن 13
  • 3 نوامبر 2018 – واشنگتن 27 در مقابل استنفورد 23
  • 10 نوامبر 2017 – استنفورد 30 در برابر واشنگتن 22
  • 30 سپتامبر 2016 – واشنگتن 44 در برابر استنفورد 6
  • 24 اکتبر 2015 – استنفورد 31 در برابر واشنگتن 14




منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme