[ad_1]

کی بازی میکنه

سیراکوس @ شماره 2 نوتردام

سوابق فعلی: Syracuse 1-9؛ نوتردام 9-0

چه باید دانست

بعد از دو بازی در جاده ، ایرلندی های مبارز از نوتردام به خانه برمی گردند. نبرد ایرلندی و سیراکیوز نارنجی در نبرد برای ACC در ساعت 2:30 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه نوتردام به مصاف هم می روند. نوتردام در یک سری 9 بازیه در حال حرکت است ، در حالی که “کوس هفت باخت متوالی را لغو کرد.

در نیمه اول جمعه گذشته نتردام و تار هیلز کارولینای شمالی با نتیجه 17 بر 17 به تساوی رسید اما نوتردام در نیمه دوم صعود کرد و با نتیجه 31 بر 17 پیروز شد. RB Kyren Williams یک بازی فوق العاده برای Notre Dame داشت که علاوه بر گرفتن یکی از TD ها ، در 23 اجرا برای دو TD و 124 متری عجله کرد. عملکرد ویلیامز سه هفته پیش رقابت کندتری را در برابر عقاب کالج بوستون جبران کرد.

هفته گذشته ، نارنجی ها در برابر NC State Wolfpack به یک بازی حساس رسیدند ، اما 36-29 به پایان رسید. RB شان تاکر یک بازی به یاد ماندنی داشت ، اما نه به روشی که می خواهید از شما به یادگار بماند: او برای 16 یارد با 16 حامل عجله کرد.

یگان دفاعی Cuse شش کیسه جمع کرد. میزبان LB Marlowe Wax و دو کیف او بود. واکس در ده بازی سه گونی دارد.

ایرلندی های مبارز با کسب انتظار 33.5 امتیاز (!) ، در این بازی مورد علاقه های شما هستند. شاید در معرض خطر گسترش خطر باشد ، زیرا آنها در حال حاضر در سه سری پیروزی ATS قرار دارند.

پیروزی نوتردام آنها را به 9-0 رساند ، در حالی که شکست سیراکیوز آنها را به 1-9 کاهش داد. نوتردام در جناح حمله توپ بود و میانگین 36.89 امتیاز در هر بازی داشت. خواهیم دید که آیا نارنجی ها راهی برای خلع سلاح آنها پیدا می کنند یا خیر.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 2:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: استادیوم نوتردام – نوتردام ، ایندیانا
  • تلویزیون: NBC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

بر اساس آخرین احتمال فوتبال کالج ، ایرلندی نبرد با 33.5 امتیاز در مقابل نارنجی مورد علاقه اصلی است.

بالا / پایین: -113

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نوتردام در شش سال گذشته در هر دو بازی مقابل سیراکوز پیروز شده است.

  • 17 نوامبر 2018 – نوتردام 36 در برابر سیراکوس 3
  • 1 اکتبر 2016 – نوتردام 50 در مقابل سیراکوس 33[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر