[ad_1]

میهن پرستان نیوانگلند سفر خود را با سه بازی در روز یكشنبه هنگامی كه اولین بازی را از دو بازی برابر تیم های NFL در لس آنجلس انجام می دهند ، آغاز می كنند. اولین کسانی که شارژرها هستند ، پدیده تازه کار جاستین هربرت را آزاد می کنند ، شاید مورد علاقه برای برنده شدن جوایز تازه وارد سال. نیو انگلیس پس از آخرین شکست دوم در هفته 12 توسط کیلر موری و کاردینالز آریزونا وارد این بازی شد و سومین پیروزی خود را در چهار مسابقه اخیر به دست آورد. در مورد شارژرها ، گرچه هبرت چشمگیر بود ، اما پیروزی زیادی برای باشگاه 3-8 آنتونی لین به همراه نداشت. آخرین باری که بیرون رفت ، LA در بازی شلخت کلی ، که شامل برخی از تماس های مشکوک برای بازی توسط لین بود ، به Buffalo Bills رسید.

وقتی شارژر مستقیماً برای این AFC میزبان بیل بلیشیک ، کم نیوتن و سایر پاتریوت ها باشد ، سعی خواهند کرد این باخت را مرتفع کنند و به روند پیروزی خود بازگردند. قبل از اینکه کمی بیشتر به این بازی بپردازیم ، در اینجا چگونگی تماس کوین هارلان ، ترنت گرین و آماندا بالونیس در CBS وجود دارد.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 4:25 عصر ET
محل: استادیوم SoFi (اینگلوود ، کالیفرنیا)
تلویزیون: CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

توپ عمیق ممکن است برای این مسابقه یک هفته تعطیل داشته باشد ، زیرا Chargers و Patriot تخلفاتی را نشان می دهند که حمله کوتاه پاس را تأیید می کند. کم نیوتون در 23٪ تلاش های خود توپ را به خط دروازه یا پشت خط می اندازد ، که سومین امتیاز در NFL است. جاستین هربرت با کسب مقام چهارم لیگ با 22٪ پشت سر او است. در حالی که هر بازیکن خط حمله نوع مشابه پاس را به زمین می اندازد ، بدون شک هربرت موفقیت بیشتری در هوا دارد. وی هفته گذشته ششمین بازی 300 یاردی خود را مقابل بیلز ، تازه کارترین بازیکن تاریخ NFL ثبت کرد. در همین حال نیوتن با کارایی دست و پنجه نرم کرد و علی رغم پیروزی ، در برابر آریزونا بدترین بازی خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای تجربه کرد. در آن بازی ، او 84 یارد و دو رهگیری 9 – برای 18 رفت. این همچنین ششمین بازی این فصل او بود و هیچ پیشرفتی نداشت.

در حالی که لس آنجلس ممکن است در هوا برتری داشته باشد ، نیو انگلند یکی از بهترین تیم ها در لیگ NFL است ، به لطف تحرک نیوتن. به نظر می رسد حتی با حذف رکس بورکد در این فصل ، جیمز وایت ، که معمولاً به تیم برگشته است ، کفش های خود را کاملا پر می کند ، در هفته 12 دو نتیجه سریع کسب کرد. جفت شدن وایت با دمین هریس ، بازیکن دوم ، ترکیب خوبی برای نیو انگلیس است. که به دنبال نشان دادن دفاع از Chargers است ، که به ازای هر بازی 120.5 متری زمین را واگذار می کند. در مورد لس آنجلس ، آنها هفته گذشته به استقبال مدافع آستین اكلر رفتند و او دقیقاً در همان جایی كه متوقف شد ، در كل 129 یاردی از درگیری ، ادامه یافت تا 11 گل از 14 گل خود را به ثمر برساند.

در مورد مسابقات خاص در این بازی ، احتمالاً چیزی بهتر از استفون گیلمور در برابر کینان آلن وجود ندارد. بهترین بازیکن سال دفاعی از یک هفته 12 قدرتمند بیرون می آید ، جایی که او جانشین کاردینال DeAndre Hopkins را تا حد زیادی نگه داشت. در همین حال ، آلن در پنج بازی متوالی که روز یکشنبه برگزار می شود ، یک ضربه محکم به ثمر رسانده است و فقط یک پنج ضرب از یک فصل دیگر از 90 بازی بدست آورده است. این مسابقه شطرنج بین دو بازیکن برتر در موقعیت های مربوطه قطعاً ارزش تنظیم را دارد.

جوی بوسا نام دیگری است که باید در اینجا دنبال شود زیرا او پس از یک حرفه با سه کیسه ، پنج کوارتر ، عملکرد مقابل بوفالو وارد این بازی می شود. او همچنین دوره پاپ را بازسازی کرد و دارای پاس محافظتی بود. کم نیوتون هفته گذشته سه بار در برابر آریزونا اخراج شد و امسال در مقاطع مختلف تحت فشار قرار گرفت ، بنابراین بوزا می تواند یک عامل X بزرگ در این دیدار مستقیم باشد.

پیش بینی

آخرین شانس:

شارژرها + PK

در حال حاضر شانس William Hill Sportsbook NFL این بازی را به عنوان گزینه انتخابی در اختیار دارد. این احتمالاً به دلیل رکورد ستاره بیل بلیچیک در برابر بازیکنان جدید جذب شده است. در زمان تصدی وی ، نیوانگلند 24-5 SU در برابر تماس گیرنده تازه کار بود. البته استثناهایی نیز در این رکورد تقریباً بی عیب وجود دارد ، زیرا بن روتلیسبرگر (2004) ، مارک سانچز (2009) ، کلت مک کوی (2010) ، راسل ویلسون (2012) و جنو اسمیت (2013) توانسته اند با بلیشیک بهتر عمل کنند. در اولین مسابقه خود

با توجه به آنچه از هربرت دیدیم ، مطمئناً او توانایی این را دارد که با این تیم پاتریوت پنجم تا پنجم شود. اگر به تیراندازی در هوا تبدیل شود ، فقط بیشتر در دست تازه کار است. در حالی که نیو انگلند برنده است ، آنها در جاده 1-4 دور از استادیوم ژیلت در سال 2020 تلاش می کنند. کارشناسان CBS Sports ما معمولاً در این مورد اختلاف نظر دارند ، اما نویسنده ارشد NFL پیت پریسکو به جلو خم می شود. به شارژرها برای بردن پیروزی.

انتخاب: LA Chargers 24 ، نیوانگلند 21

کدام تیم ها را باید با شرط بندی خود برگردانید و کدام یک از مدعیان سوپر بول شما را خواهد ترساند؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید این هفته چه کسی برنده و تحت پوشش تمام بازی های NFL است ، به علاوه نتیجه نهایی دقیقاً را از مدل تحسین شده دریافت می کنید ، که بیش از 7900 دلار به بالاترین امتیاز خود رسیده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir