نحوه تماشای فلوریدا جنوبی و UCF: کانال تلویزیونی ، فوتبال NCAA به صورت زنده ، زمان شروع


کی بازی میکنه

UCF @ جنوب فلوریدا

سوابق فعلی: UCF 5-3؛ فلوریدا جنوبی 1-7

چه باید دانست

گاو نرهای جنوب فلوریدا از 26 نوامبر 2016 در مسابقه ای برابر UCF Knights پیروز نشده اند ، اما به دنبال پایان دادن به خشکسالی در روز جمعه هستند. فلوریدا جنوبی بعد از آخر هفته در ساعت 3:30 بعد از ظهر در ورزشگاه ریموند جیمز به مصاف UCF می رود. گاوها مبهوت می شوند و مشتاق پایان دادن به روند هفت بازی باخت خود هستند.

از دست دادن هیچ وقت سرگرم کننده نیست و از دست دادن 56-21 نیز سرگرم کننده تر است ، که نتیجه نهایی دو هفته پیش در دامنه فلوریدا جنوبی مقابل هوستون کوگار بود. فلوریدا جنوبی در پایان سه ماهه سوم 42-7 بود که بازیابی آن خیلی زیاد بود. هیچ کس حمله تهاجمی به فلوریدا جنوبی نداشت ، اما از QB Jordan McCloud ، WR Omarion Dollison و DB Leonard Parker امتیاز کسب کرد.

UCF در اکتبر گذشته با یکدیگر ملاقات کرد یک قلب شکسته را به Cincinnati Bearcats از دست داد و هفته گذشته دوباره با قلبی سنگین از آنجا رفت. این یک بازی سخت بود ، اما شوالیه ها مجبور شدند به شکست 36-33 برابر سینسیناتی رضایت دهند. علیرغم از دست دادن ، UCF دارای شهادتهای قوی از WR Marlon Williams بود ، که هشت پاس گل برای دو TD و 97 یارد گرفت و QB Dillon Gabriel ، که علاوه بر بالا بردن 30 Yard به زمین ، برای TDs و 243 Yards در 49 تلاش تلاش کرد.

فلوریدا جنوبی کاملاً بیگانه است ، بنابراین آنها امیدوارند که اندازه نبرد تعیین کننده این موضوع باشد. کسانی که آنها را با انتخاب آنها در برابر توزیع دو هفته پیش سوزاندند ، ممکن است بخاطر داشته باشند که تیم در این فصل هنوز مسابقات برابر توزیع را تسلیم نکرده است.

فلوریدا جنوبی اکنون 1-7 است ، در حالی که UCF 5-3 است. یک جفت آمار برای تماشای پشت سر خود داشته باشید: گاوها پس از تسلیم شدن 33 بازی در این فصل ، با هشتمین مسابقه مجاز مجاز در مسابقات مواجه می شوند. برای بدتر کردن شرایط برای جنوب فلوریدا ، UCF با نهمین حمله تهاجمی در این کشور با 44 بازی وارد بازی شد.

نحوه تماشا

 • چه زمانی: جمعه از ساعت 3:30 بعد از ظهر ET
 • جایی که: ورزشگاه ریموند جیمز – تمپا ، فلوریدا
 • تلویزیون: ESPN
 • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
 • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS
 • قیمت بلیط: 199.99 دلار

شانس

شوالیه ها طبق آخرین احتمال فوتبال کالج ، یک امتیاز بزرگ 25 امتیازی مقابل بولز هستند.

از آنجا که بازی با شوالیه به عنوان 24.5 امتیاز مورد علاقه بازیکنان آغاز شد ، Odds احساس خوبی در خط برای این کار داشت.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

UCF در پنج بازی اخیر خود مقابل فلوریدا جنوبی سه پیروزی کسب کرده است.

 • 29 نوامبر 2019 – UCF 34 در برابر فلوریدا جنوبی 7
 • 23 نوامبر 2018 – UCF 38 در برابر فلوریدا جنوبی 10
 • 24 نوامبر 2017 – UCF 49 v. South Florida 42
 • 26 نوامبر 2016 – فلوریدا جنوبی 48 در برابر UCF 31
 • 26 نوامبر 2015 – جنوب فلوریدا 44 در برابر UCF 3
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>