[ad_1]

کی بازی میکنه

Florida Atlantic @ South Georgia

سوابق فعلی: Florida Atlantic 5-1؛ جورجیا جنوبی 6-4

چه باید دانست

جغدهای آتلانتیک در فلوریدا یک هفته استراحت کرده اند و بدون شک آماده بازگشت به میادین هستند. آنها در ساعت 6 بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه Alan E. Paulson به عقاب های جنوبی جورجیا می روند. در حال حاضر ، فلوریدا آتلانتیک از یک سری چهار پیروزی برخوردار است و به دنبال گسترش سلطه خود است.

وقتی دو هفته پیش 221 یارد بیشتر از حریف خود مانند بوف ها به پایان برسانید ، مطمئناً نتیجه مطلوبی حاصل خواهد شد. آنها با اختلاف 24-2 نسبت به دقیقه ماساچوست برنده مشخص بودند. این امتیاز 22 امتیازی مهمترین حاشیه برای فلوریدا آتلانتیک در این فصل است. این شب بزرگ دیگری برای QB Javion Posey آنها بود که علاوه بر عجله برای یک TD و 90 یارد ، 203 حیاط عبوری را نیز جمع کرد. این مرحله پایین – سرعت 70 یارد در سه ماهه سوم – یکی از مهمترین لحظات مسابقه بود.

در همین حال ، جورجیا جنوبی در یک فاصله سرسام آور قرار داشت ، اما هفته گذشته نتوانست فاصله را کم کند زیرا آنها 30-24 به پنترهای ایالت در جورجیا سقوط کردند. RB لوگان رایت تلاش خوبی را برای تیم باخت انجام داد وقتی که با دو بار TD و 143 یارد در هشت دویدن عجله کرد. رایت با برخورد 63 حیاط TD در سه ماهه دوم روی مهمترین حلقه قرار گرفت. عملکرد تند رایت او را برای یک بازی در فصل آماده باش آماده کرد.

پیروزی فلوریدا آتلانتیک آنها را به برتری 5-1 رساند در حالی که باخت جورجیای جنوبی آنها را به 4-4 رساند. برخی از آمارهای توهین آمیز را که باید پشت سر خود نگه دارید ، تماشا کنید: جغدها با نهمین حیاط با کمترین پاس در هر بازی در کشور ، به طور متوسط ​​تصادف می کنند و فقط 133 امتیاز کسب می کنند. عقاب ها حتی اوقات سخت تری هم داشتند: آنها از نظر واگذاری حیاط در هر بازی چهارمین کشور بدترین کشور بودند که میانگین آنها فقط 101.4 بود. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 18:00 ET
  • جایی که: ورزشگاه آلن ای. پالسون – ایالت استبورو ، جورجیا
  • تلویزیون: ESPN بیشتر
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

انتظار می رود بازی به سیم برسد ، زیرا احتمال انتخاب وجود دارد.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

در پنج سال گذشته این اولین بار است که این تیم ها مقابل یکدیگر بازی می کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر