[ad_1]

دلفین ها و بنگال ها ، دو امتیاز سابق AFL ، برای 25 بار در تاریخ خود مقابل یکدیگر قرار می گیرند. دلفین ها در این سری 17 بر 7 پیش افتاده اند که این شامل پیروزی 38-38 برابر بنگال در هفته شانزدهم فصل 2019 است. اگر بازی های پلی آف امروز آغاز شود ، دلفین ها در 7 تا 4 ششمین تیم AFC خواهند بود. بنگال ها ، 2-8-1 تا 11 بازی ، دوباره 3 بازی برتر NFL را تماشا کردند.

طبق گفته ویلیام هیل اسپورت بوک ، سایه بانان دلفین ها را با امتیاز بیش از 42 امتیاز ، به امتیاز 11.5 امتیاز تبدیل کردند. دلفین ها در این فصل 8-3 برابر هستند و 4-7 در بیشتر و کمتر هستند. بنگالی ها 7-4 در برابر گسترش و 6-5 در برابر / کمتر هستند. حتماً اینجا را کلیک کنید تا ببینید چه تعداد از CBS Sports NFL ما انتظار دارند دلفین ها برای پوشش دادن توزیع انتخاب کنند.

قبل از اینکه روز یکشنبه مسابقه را تقسیم کنیم ، در اینجا چگونگی پیگیری بازی در زمان واقعی آورده شده است.

نحوه تماشا

تاریخ: یکشنبه ، 6 دسامبر زمان: 1:00 بعد از ظهر ET
محل: استادیوم هارد راک (میامی ، فلوریدا)
تلویزیون:
CBS | جریان: دسترسی کامل CBS
دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

تجسم

این بازی اولین مسابقه بین انتخابات دور اول در سال 2020 نخواهد بود. Tua Tagovailoa و Jo Barrow. بارو ، که این هفته با موفقیت از ناحیه زانوی چپ آسیب دیده خود تحت عمل جراحی قرار گرفت ، در تیم بنگالس جای خود را به براندون آلن ، یک پیشکسوت 5 ساله داد که سومین بازی حرفه ای خود را با شکست 19-17 یکشنبه گذشته مقابل غولهای میهمان آغاز کرد. تا زمانی که آلن برای بازی روز یکشنبه از جو میکسون فرار کند ، او جانشینان تایلر بوید (72 گرفتن ، 725 یارد ، سه تاچ داون) و تازه کار Te Higgins (48 گرفتن ، 673 یارد ، پنج تاچ داون) خواهد داشت که هر دو از فصل های خوبی برخوردار هستند. علی رغم تغییرات اخیر در خط حمله. حمله بنگال با دفاع دلفین ها روبرو خواهد شد که در حال حاضر در لیگ NFL از نظر گل دوم و از نظر کارایی سوم است. مدافع امانوئل اوگبا (هشت کیسه) سعی خواهد کرد از خط حمله بنگال استفاده کند که در حال حاضر 38 کیسه را در این فصل مجاز کرده است. آلان بدون پرتاب توپ در جهت کرنر ، خاویر هوارد که در بازی روز یکشنبه هفت مهار و 15 سیو دارد ، بهترین سرویس را خواهد داشت.

اگر انگشت شست آسیب دیده وی تا روز یکشنبه کاملا بهبود یابد ، تاگووئیلوا پنجمین شروع فصل خود را انجام خواهد داد. در غیر اینصورت ، برایان فلورس ، مربی دلفین ها بار دیگر کلیدهای جرم خود را به ریان فیتزپاتریک کهنه کار 16 ساله تحویل می دهد ، که در پیروزی 20-3 هفته گذشته جت ها برای 257 یارد و دو تاچ داون پرتاب کرد. هر دو بازیکن خط حمله دلفین ها در این فصل موفق بودند و توپ را به دریافت کننده DeVante Parker (52 گرفتن ، 642 یارد ، چهار تاچ داون) و مایک گسیکی محکم دریافت کردند. خطای دلفین ها با خط دفاعی بنگال روبرو خواهد شد که 22 گل در لیگ ، 30 در برابر دویدن و 28 در منطقه قرمز است. دو مدافع برتر بنگال در این فصل ، دفاع دفاعی کارل لاوسون (4/5 کیسه) و ضربه ایستگاهی آزاد جسی بتس (سه مهار ، 13 سیو) بود.

پیش بینی

آخرین شانس:

دلفین ها -11.5

یک دلیل وجود دارد که دلفین ها بسیار مورد علاقه سنگین هستند. بعد از شروع 1-3 ، دلفین ها در 7 بازی گذشته خود 6-1 هستند و به نظر می رسد برای اولین بار از سال 2016 آماده پلی آف هستند. برعکس ، بنگالی ها پس از وعده دادن با بورو در پایین مرکز ، اکنون کافه برگشت یک مسافر را شروع می کنند ، که در پشت خط حمله بازی می کند ، که یکی از بدترین موارد در NFL هنگام دفاع است.

نتیجه: دلفین ها 24 ، بنگال 10[ad_2]

منبع: pencil-news.ir