نحوه تماشای ایالت میشیگان و نورث وسترن: اطلاعات زنده NCAA Football ، کانال تلویزیونی ، وضعیت هوا و شانس


کی بازی میکنه

نه 11 ایالت شمال غربی @ میشیگان

سوابق فعلی: شمال غربی 5-0؛ میشیگان 1-3

چه باید دانست

اسپارتایی های ایالت میشیگان یک هفته مرخصی دارند و بدون شک آماده بازگشت به میادین هستند. MSU و Wildcats شمال غربی در ساعت 10:30 بعد از ظهر شنبه در ورزشگاه اسپارتان در ده بزرگ به مصاف هم می روند. شمال غربی پس از پیروزی عجله خواهد کرد ، در حالی که اسپارتی ها باخت خواهند خورد.

MSU باید هفته گذشته پس از یک شکست ویرانگر 24 و هیچ چیز توسط حسینیه های ایندیانا متحمل رنج شده باشد. سه ماهه آخر فقط یک تشریفات بود ، زیرا در سه ماهه سوم دیگر 24 نبود. QB Payton Thorne تفاوت چندانی با MSU نداشت و فقط با 5/5 یارد تلاش برای تعویض رهگیری کرد.

در همین حال ، نورث وسترن در یک پیروزی 17 بر 7 مقابل ویسکانسین باجر در روز شنبه یک ضربه محکم و ناگهانی داشت و تغییر داد تا ذخیره شود. هیچ کس از جرم Wildcats آزرده نشده است ، اما آنها از WR Ramaud Chiaokhiao-Bowman و TE Charlie Mangieri نتیجه گرفته اند.

دفاع از شمال غربی نیرویی بود که باید در نظر گرفت ، زیرا سه رهگیری و دو وقفه به همراه داشت. DB Brandon Joseph این رهگیری را برداشت و سپس به مالیدن نمک بر روی زخم ادامه داد و دوباره آن را به حالت بازگشت برگرداند.

اسپارتایی ها باید بدانند که با توجه به گسترش 13.50 امتیازی که دارند ، نبرد سختی را می جنگند. در حال حاضر 1-3 در برابر گسترش ، آنها سرمایه گذاری خوبی نبودند. از طرف دیگر ، شمال غربی 4-0-1 ATS است.

حتما بخوانید:
رتبه بندی پلی آف کالج: آلاباما ، نوتردام ، کلمسون ، ایالت اوهایو 1-4 در 25 نفر برتر

MSU اکنون 1-3 است ، در حالی که Wildcats در ساعت 5-0 نشسته اند. چند آماری که باید پشت سر خود نگه دارید در حین تماشا: MSU پس از جمع آوری فقط یک مسابقه برای فصل ، با هشتمین مسابقه سریع سریع در کشور بازی می کند. برای اوضاع بدتر برای MSU ، شمال غربی در مورد سرعت بخشش سریع ، در رتبه چهارم کشور قرار دارد و فقط دو بار برای فصل است. خواهیم دید که آیا دفاع از شمال غربی می تواند اسپارت ها را از منطقه انتهایی دور کند یا خیر.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه از ساعت 3:30 بعد از ظهر ET
  • جایی که: استادیوم اسپارتان – شرق لنسینگ ، میشیگان
  • تلویزیون: ESPN2
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

با توجه به آخرین احتمالات فوتبال کالج ، Wildcats با 13.5 امتیاز در برابر اسپارتایی ها یک محبوب بزرگ است.

بالا / پایین: -109

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نورث وسترن در چهار بازی گذشته خود در سه بازی برابر ایالت میشیگان پیروز شده است.

  • 21 سپتامبر 2019 – میشیگان ، ایالت 31 در برابر شمال غربی 10
  • 6 اکتبر 2018 – شمال غربی 29 در برابر ایالت میشیگان 19
  • 28 اکتبر 2017 – شمال غربی 39 برابر میشیگان ، ایالت 31
  • 15 اکتبر 2016 – شمال غربی 54 در برابر میشیگان 40
حتما بخوانید:
پیستون پژو 206 تیپ 5 استاندارد (TU5) الدورا -قیمت گروه خودرویی خادم
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme