[ad_1]

کی بازی میکنه

نه 4 اوهایو ، میشیگان

سوابق فعلی: ایالت اوهایو 4-0؛ میشیگان 2-3

چه باید دانست

اسپارتی های ایالت میشیگان در نبرد اشتباه یک طرفه با دسته های ایالات متحده از اوهایو بودند و امیدوارند که اولین پیروزی خود را در 21 نوامبر 2015 ثبت کنند. MSU یک هفته دیگر در خانه می ماند و ظهر ET دسامبر .5 در ورزشگاه از OSU استقبال می کند ” اسپارتایی اسپارتایی ها آماده اند جلوی باخت های چهار بازی در خانه را بگیرند.

هفته گذشته MSU Wildcats شمال غربی را با نتیجه 29-20 شکست داد. راکی لومباردی MSU QB علاوه بر اینکه 65 یارد را به زمین بلند کرد ، در حالی که برای 2 TD و 167 گارد در 27 تلاش تلاش کرد. لومباردی سه هفته پیش در یافتن پشتیبانی علیه حسینیه ایندیانا مشکل داشت ، بنابراین این یک گام در مسیر درست بود.

دفاع MSU همچنین در حال عبور از خط حمله شمال غربی برای چهار بار حمله به خط حمله است. میزبان دو درو بیسلی و دو کیسه اش بود. در این فصل ، بیزلی سه کیف دارد.

در همین حال ، باکی دو هفته پیش با پیروزی 42-35 بیش از IU برنده شد. RB Master Teague III یک بازی فوق العاده برای OSU داشت زیرا او برای دو TD و 169 یارد در 26 حامل عجله کرد.

دفاع OSU نیز حضور داشت ، زیرا یک رهگیری و سه وقفه ایجاد کرد. CB Shaun Wade این رهگیری را برداشت و سپس به مالیدن نمک بر روی زخم ادامه داد و دوباره آن را به حالت لمس برگشت.

MSU یک فرد خارجی است که آشکار است ، بنابراین آنها امیدوارند که اندازه جنگ تعیین کننده این موضوع باشد. کسانی که هفته گذشته با آنها در برابر گسترش خوش شانس بودند ممکن است بخواهند این بار شرط بندی را متوقف کنند ، زیرا این تیم هنوز پیروزی در برابر اسپرد جمع نکرده است.

این پیروزی ها MSU را به 2-3 و باکیز را به 4-0 رساند. چند عدد توهین آمیز را که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید: اسپارتایی ها با داشتن یک شماره فقط برای فصل ، پنجمین وضعیت بد در کشور هستند. برای اوضاع بدتر برای MSU ، OSU با میانگین 535.3 یارد در هر بازی وارد بازی می شود که برای هفتمین بهترین کشور مناسب است.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه ساعت 12 ظهر ET
  • جایی که: استادیوم اسپارتان – شرق لنسینگ ، میشیگان
  • تلویزیون: ABC
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

با توجه به آخرین احتمال فوتبال کالج ، باکی ها با 23.5 امتیاز برابر اسپارتایی ها یک محبوب بزرگ هستند.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

اوهایو در 5 بازی اخیر خود چهار پیروزی در برابر ایالت میشیگان کسب کرده است.

  • 5 اکتبر 2019 – ایالت اوهایو 34 در برابر میشیگان ، ایالت 10
  • 10 نوامبر 2018 – اوهایو 26 در برابر میشیگان 6
  • 11 نوامبر 2017 – اوهایو 48 در برابر میشیگان 3
  • 19 نوامبر 2016 – ایالت اوهایو 17 در برابر ایالت میشیگان 16
  • 21 نوامبر 2015 – میشیگان 17 در برابر اوهایو 14[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر